Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Rendi ja tee ise

Meilt saab rentida varustust nii matkade kui seiklusmängude jaoks, mida kasutame igapäevaselt ka matkade/mängude korraldamistel. Matkavarustuse rendihinna sisse kuulub ka turvavarustus.

Varustust saab rentida tööpäevadel E-R 9.30-17.00. Asume Liivalao 22, Tallinn.

Tee ise seiklusmängud:

Aitame korraldada seiklusliku sünnipäevaürituse! Meilt saad mänguvahendid Fotojahi 2.0 läbiviimiseks, Tallinna vanalinna tutvustava mängu või nutika tahvelarvutitega sünnipäevamängu korraldamiseks! Läbiviimine on lihtne ja orgunnija saab ise mängust osa 100%!  Meie hoolitseme ettevalmistuse eest, Sinule jääb mängurõõm! 

Näiteks on võimalik ise mängida:

Korralda oma lapsele üks vahva sünnipäevaseiklus! Nutikas sünnipäev looduses on lustakas maastikumäng noortele, milles tuleb liikuda maastikul ja nuputada. Nutivärk meeldib lastele ja et midagi mängus juhtuks – tuleb maastikul liikuda! See meeldib kõigile.

“Nutikas Kolleeg!” on tahvelarvutitega strateegiamäng, kus edu toob planeerimisoskus ja nutikus ning kolleegide hea tundmine! Mängu teeb põnevaks pidevalt muutuv olukord, kus meeskonnal tuleb reageerida kiirelt ja tegevusplaani muuta. Mängus on hulk küsimusi ettevõtte ja kolleegide kohta! Neile edukalt vastates saad edumaa!

100% Eesti mäng!

EV100 on spetsiaalselt juubeliaastaks valminud lihtne ja lõbus meeskonnamäng, milles on ainult 100% Eestiga haakuvad teemad. Mängu on hea lihtne ise omal käel läbi viia, meilt saad mänguvahebndi ja juhendi.

Vanalinnaseiklus on „tee-ise“ tüüpi mäng, mille läbiviimine on väga lihtne. Mängust saad võrdväärselt osa võtta ka kui oled ise ürituse organiseerija! Mäng on lõbus ja haarav ning seigelda saab aastaringselt.

Aitame korraldada lõbusa ürituse väikese eelarvega. Korralda lõbus fotojaht endale täpselt sobival ajal ja pikkuses! Meilt saab mänguks vajalikud vahendid. Ning soovi korral saad juurde rentida ka fotokad ja dataprojektori. Fotojaht sobib hästi omapäraseks sünnipäevaürituseks!