Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

“Jan Uuspõld läheb Tartusse”

12+
Aastaringselt, väljas
100 min
EST

Tänaseks on legendaarsest mängufilmist Jan Uuspõld läheb Tartusse, mis lõi 21. sajandi esimese kümnendi lõpus kõikvõimalikud vaatajarekordid, möödunud tosin aastat. Taaselustamaks seda kurikuulsat musta huumoriga komöödiat, on valminud filmist vahva seiklusmäng.

Nii nagu oli filmis on ka mängus eesmärgiks jõuda Tallinnast Tartusse võimalikult kiiresti. Selleks tuleb külastada erinevaid asukohapunkte Eesti kaardil ja panna proovile oma teadmisi nii filmi kui ka üleüldiselt Eesti kohta.

Olenemata teie tegutsemisest, kulub teil igas asukohapunktis aega üks virtuaalne tund. Janil kulus Tartusse jõudmiseks aega 48 tundi. Teil on võimalus see üle lüüa, kuid minimaalne on 12 virtuaalset tundi. Seega oluline ei ole ilmtingimata joosta vaid anda õigeid vastuseid ning lugeda vihjeid, kuidas kõige kiiremini Tartusse jõuda. Vahest võib juhtuda, et tuleb valida mitme asukoha vahel, kuhu oleks targem minna. Tark ei torma!

Mäng kestab täpselt 100 minutit, ühes tiimis soovitame mängida maksimaalselt nelja mängijaga.

Edukat rännakut!

Telli mäng

Küsi lisainfot: info@360.ee

@360 KRAADI mäng on Seiklusfirma 360 KRAADI omalooming. Välja mõeldud aastal 2020. Idee autorid ja loojad Alfred Baskin, Paavo Nael, Taavi Puuorg, Maria Baskin.

Mängu hind

Grupi suurus          Hind osaleja kohta garantii
12 – 30 inimest           33 €
31 – 60 inimest           28 €
61 – 90 inimest           22 €
91 – 120 inimest         19 €
Üle 120 inimese          17 €

Hinnale lisandub käibemaks 22%.

Veel suuremate gruppide korral küsi personaalset lahendust!

Personaliseeritud mäng on erilahendus, millele rakendub projektijuhtimise tasu (25€ + KM/ h).