Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

100 Mölki

12-500
Aastaringselt, väljas. Ka pimedas
2h
EST, ENG, FIN, RUS

Meeskonnamäng, mis nõuab tiimilt head reageerimisvõimet ja pidevat tegevusplaani kohandamist vastavalt kiirelt muutuvale mänguseisule. Strateegia!

Põnev strateegiamäng tahvelarvutitega, mis sarnaneb oma ülesehituse poolest puuklotsidega mängitava Mölkky mänguga. Hea on oma liikumist planeerida ja samal ajal pidevalt punktiskoori jälgida.

Kuidas mäng käib?

Iga meeskond (4-5 inimest) saab tahvelarvuti, millel kuvatavale kaardile on märgitud kontrollpunktide asukohad ning vihjed küsimuste või ülesannete kohta. Mängu eesmärgik on saada täpselt 100 punkti, siis peab mänguplaani koostama nii, et see annab sinu meeskonnale maksimaalselt hea tulemuse. Iga õige vastus annab teatud arvu pluss- või miinuspunkte ning vale vastus null punkti. Seetõttu tuleb pidevalt liita-lahutada, jälgida küsimuste teemasid ning otsustada, milliseid kontrollpunkte tasub õige lõppsumma saamiseks läbida. Strateegia on võtmesõna.

Meeskond, kes vastab õigesti kõikidele küsimustele, on võimalus mäng võita. Alati aga nii lihtsalt ei lähe. Mõnede punktideni pääsemiseks tuleb olla kaval ja kohapeal ei tohi liigselt aega kulutada. On küsimusi, millele on raske valesti vastata. Üllatusi ja ootamatuid olukordi jagub nii esma- kui ka mitmekordsele mängijale. Kui ükski meeskond ei saavuta täpselt 100-punktilist skoori, siis võidab lähima tulemuse saanud tiim.

Kuhu mäng sobib?

100 Mölki on suurepärane mänguline tegevus erinevatele üritustele: suve-, talve-, meeskonna- ja strateegiapäevadele. Mäng sobib ideaalselt ettevõtetele erilahenduse loomiseks, kus saab küsimusi muuta. Näiteks firma uue kontseptsiooni, brändi, eesmärkide jne tutvustamiseks ja kinnitamiseks.

Mängu on võimalik kohandada enda ettevõtte teemaliseks. Erilahenduse kohta küsi lähemalt alfred@360.ee

© Seiklusfirma 360 KRAADI omalooming, 2014. 

 

Mängu hind

Meeskonnamängu korralduse tasu

Grupi suurus          Hind osaleja kohta garantii
12 – 30 inimest           33 €
31 – 60 inimest           28 €
61 – 90 inimest           22 €
91 – 120 inimest         19 €
Üle 120 inimese          17 €

Hinnale lisandub käibemaks 22%

Veel suuremate gruppide korral küsi personaalset lahendust!

Vaata kaardilt sobivat turismitalu.

Osalejate muljed

Evelin Ester
OpusCapita Competence Center OÜ, Kadrioru pargis
Mäng meeldis väga, küsimused olid paraja keerukusega. Kuna pidi mõtlema ka taktikale, et vajaliku summaga punktid kätte saada, siis see nõudis lisanuputamist – tore, et ei olnud lihtsalt küsimused-vastused. Mängujuht oli väga sõbralik, Kadrioru park mängukohana oli sobiv, väga ilus ümbrus. Ainus miinus oli vihmane ilm, aga sinna ei saa miskit parata - lõppkokkuvõttes oli meil kõigil hea meel kordaläinud tiimiürituse üle. Väike vihm andis isegi natuke õhtule juurde, nii mängutempole kui ka meeleolule. :)
Ardo Roosenberg
Tele2 Eesti AS Dirhamis
Mängus ainult head muljed. Väga huvitav oli. Mäng oli täpselt paraja pikkusega. Ainuke mis jäi mängu alguses meil kokku leppimata oli see, et kas tohib Googlet kasutada ;)
Kersti Õilsalu
Fee Catering AS Küla Villas
Veelkord meie suurimad tänud kogu Teie meeskonnale, kes nii toredaid asju välja mõtleb ja korraldab! Mäng oli super ja põnev ning polnud ühtegi inimest, kellele see meeldinud poleks. Erilised tänud Hermole, kes selle pärastlõuna meiega veetis! :) Järgmiste kohtumisteni!
Lilly Ammon
AS Eesti Raudtee Kadriorus seiklemas, sügis 2016
Mäng oli tõesti vahva, sobis meile integreerumiseks väga hästi ja meeldis kõigile.
Kaie Puur
Patendibüroo RestMark Metida Tartus, juuli 2016
Suur aitäh väga meeleoluka pärastlõuna eest! Meil oli vahva ja kõik osalejad jäid väga rahule. Tänu teile oli väga mõnus kuulda kiidusõnu teemal „küll eestlased ikka oskavad kõike huvitavalt ja põnevalt teha“:)
Kadi Tingas
Noored Kundas mängimas, juuni 2016
Jäime väga rahule! Esiteks juba suured tänud kiire reageerimise eest - oleksime muidu olnud päris täbaras olukorras. Olenemata koera ilmast (vihma ikka kallas korralikult) jäid meeskonnad rahule ning tahvlitega mööda linna liikumine oli nende jaoks väga põnev kogemus. Super töö korraldajatelt - veel vahetult enne algust sai ilma tõttu rada lühemaks teha, et vihma käes päris 2 tundi ei peaks meeskonnad ligunema ning Siivi, kes oli meie juhendaja oli väga sõbralik ja abivalmis! Seega suured tänud meeldiva koostöö eest! :)
Anete Jalakas
Icefire Varbolas seiklustel, mai 2016
Suur-suur tänu vahva ürituse eest, asukoht oli super, st kõigi meie soovidega oli arvestatud. Eriti tahaksin kiita Urmast, kes oli äärmiselt sõbralik, viisakas ning seletas mängu väga põnevalt lahti. Kõik tiimiliikmed jäid samuti üritusega rahule. Soovitusena järgmistele mängijatele - kuna meie sattusime väga hasarti ja mängust kujunes tõeline jooksumäng just viimased 25 minutit, siis soovitaksin pigem spordiriideid. Oleks olnud kordades mugavam :)
Janno Kaur
Pixter OÜ Kadriorus seiklemas, mai 2016
Alustuseks vedas meil ilmaga. Täpselt paras mahe tuul ja kuum päike, mis tekitasid hea alguse päevale ja mängule. Jalutada 6+ kilomeetrit maha Kadrioru ilusas ja rahulikus pargis oli super ja kõigile väga meeldis. Mäng ise oli samuti põnev ja hasarti tekitav: kõik vastused õieti vastata, või siis hiljem ikka uurida, mis see õige vastus oli. Ainus küsimus, mis õhku jäi oli Kadrioru lossi juures küsimus "Kes elab puude otsas?"; Vastus "nahkhiir" - samas on jäänud arusaam, et nahkhiired elavad pimedas koopas :) Kokkuvõttes super mäng ja päev ning kindlasti proovime ka teisi teie poolt pakutavaid tiimiüritusi tulevikus. Suured tänud!
Moonika Õunap
Nelijärve Puhkekeskuse ümbruses, veebruar 2016
Mänguga jäädi väga rahule ja kõigile meeldis. Paljud ütlesid, et poleks uskunudki, et tekib selline hasart :) Eks meiegi oma tiimiga ragistasime ebatavaliselt läbi võsade ja kraavide, et kiiremini punktideni jõuda :) Täname meeldiva ürituse eest!
Jaanus Kangur
Kubija Hotellis, veebruar 2016
Mulle isiklikult mäng väga meeldis, eriti seepärast, et mäng on paindlik ja võimaldab väga head meeskonnatöö analüüsi. Samuti tekitab põnevust ja pinget, alates võitmise vajadusest, kuni soovini lihtsalt asi läbi teha. Toomas viis mängu suurepäraselt läbi, väga hästi andis edasi juhised ja ka analüüs oli igati sobilik ja kohane. Seega suur tänu ja loodan, et saame koostööd teha ka edaspidi.
Sirly Napritson
Peremeditsiini ja Rahvatervishoiu Instituut Villa Müllerbecki juures, veebruar 2016
Kõik sujus väga hästi. Vaatamata alla sajavale lörtsile olid kõik osalejad väga rahul. Suured tänud vahva mängu eest!
Marili Viirmaa
Sunny team OÜ vanalinnas, jaanuar 2016
Mäng sujus kenasti ning kõik jäid vanalinnas seiklemisega rahule! Täname abi ja vajaliku info eest. Mängujuht oli samuti tore!
Aili Natus
Ramirent Pääsküla rabaraja lähedal mängimas, sügis 2015
Aitäh suurepärase mängu eest. Teiega firmaürituste korraldamine on ikka kindla peale minek! Kõik nautisid mängu väga ja täna on veel paljugi millest rääkida ja mida meenutada.
Ene Tüvi
Merko tiimiga mängimas, suvi 2015
Meie meeskond tänab toreda mängu eest! Kõik sujus ja kuigi mõni meie enda koostatud küsimus tekitas vaidlusi veel ka esmaspäeval tööl olles, jõuti hiljem üksmeelele.
Mariliis Lazarev
Salme kooli noortega Vana-Vigalas, kevad 2015
Noored olid täiesti lummatud. Neile meeldis väga see mäng ja just see, et nad said seda mängida tundmatus kohas. Ütlesid, et ülikõva mäng ning kui algul ei saanud käima, siis pärast ei saanud pidama. Ise saan nähtu järgi öelda, et kui hommikul nägin uniseid nägusid, siis mängult tulid tagasi elevuses ja energilised noored. Kokkuvõtvalt, usun, et sellest mängust on nad nõus alati osa võtma! Mõnus positiivne kogemus!
Mariann Luhaoja
Playtech Voorel, veebruar 2015
Mäng sujus Voorel väga hästi. Kuigi ma ise ei osalenud ja olin ruumis, siis mängu lõppedes oli inimestest näha, et hasart oli sees ja lõpptulemusega jäid kõik rahule. Suur aitäh Teile ja kindlasti soovime ka edaspidi koostööd teha.
Reet Igel
RAIDLA LEJINS & NORCOUS Parvesaunas, veebruar 2015
Reedene mäng 100 MÖLKKI oli väga tore. Eriliseks tegi selle veel asjaolu, et läbisime mängu pimedas ning pealampidega. Samuti mängujuhi poolt antud naelikud muutsid liikumise lumel ja jääl oluliselt turvalisemaks ning nii mõnigi leidis, et endalgi kuluks sellised ära. Küsimused polnud kontimurdvad ning vajadusel tuli ka Google appi :) Kaks tundi ringi jalutamist on täpselt piisav aeg ning kõikidel jäi õhtu meelelahutusest positiivne emotsioon. Seega suured-suured tänud ning järgmiste mängimisteni!