Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Suurendame käivet

20-160
Igal aastaajal
2h
EST, ENG

Harjutamine teeb meistriks!

“Suurendame käivet” on uus meeskonnamäng, mis annab kõige suurema efekti, kui seda mängib ühest firmast pärit suurem tiim. Lisaks iga juhi unistusele suurendada käivet, saab siin mängus parandada inimeste omavahelist koostööd ning saadud kogemust ka hiljem päris elus rakendada.  Erinevalt meie paljudest muudest mängudest puudub siin inimeste- või tiimidevaheline võistlusmoment ja kõik mängijad peavad töötama ühise eesmärgi nimel.

“Suurendame käivet“ on hoogne ja tegevusterohke mäng maastikul. Mängijatel tuleb hakkama saada ootamatute olukordadega (käibe suurendamine pole ju kunagi kerge) ning ka pisut nuputada, kuidas üheskoos tegutsedes virtuaalset käivet suurendada.

Kuidas me seda mängu mängime?

Kollektiivil on mängu algul hulk käibe kasvatamiseks vajalikke vahendeid – arvutid, sidevahendid (kõik mobiilsed ja juhtmevabad), portfellid tähtsate dokumentidega, pitsat ja muud äri edendamiseks vajalik kraam. Kaasas on ka Äripäeva ettevõtete TOP100 – et oma käibe-eesmärke konkurentidega võrrelda, niisama unistada ja eesmärke seada. Kuid sel on oluline roll ka ülesannete lahendamisel.

Meeskond peab koostöö arendamiseks ja käibe kasvatamiseks maastikul reegleid jälgides liikuma, pisut nuputama, vastama küsimustele ja ülesandeid lahendama. Liigutakse paraja suurusega puntides (5-6 inimest), et kõigile jaguks tegevust, kuid kogu tiimil on ühine eesmärk – käibe suurendamine. Olulisel kohal on kiire info vahetamine ja suhtlemine, nõrgima lüli aitamine ning kogu tegevuse ühine koordineerimine.

Mängida saab igal pool ja igal ajal

Mängida saab igal pool linnades ja majutusasutuste juures. Kogu varustust saad kasutada ka kinnastes – seega võid mängida igal aastaajal. Ka pimedus ei sega – iga kollektiivi liige saab meilt pealambi.

Võta mõõtu konkurendi või partneriga või esita väljakutse kolleegidele!

Kuigi ühe mängu raamides tavapärast võistlemist ei toimu, saad sellegipoolest oma käivet võrrelda enne või pärast sind mänginud tiimide käibega (numbrid ei valeta ja meie hoolitseme võrdsete tingimuste eest). Nii et kui tahad, võta mõõtu kas teise osakonnaga, partnerfirmaga või kasvõi konkurendiga! Kas samal ajal või eraldi, vahet ei ole. Käive on käive!