Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Meeskonnakoolitus koos matkaga

8-14
Aastaringselt
EST

Meie matkaprogramm on täienenud täiesti uute tegevustega, mille eesmärgiks on kasvatada meeskonna siseseid sidemeid, pöörata tähelepanu kommunikatsioonile ja õpetada inimesi tunnustama oma kolleege uuel viisil.

2in1 on strateegiliselt välja töötatud kooslus matkamisest ja meeskondlikest mängudest, mille eesmärgiks on looduses sportlike tegevuste käigus tõsta ka meeskondlikku teadlikkust. Inimesed on loomult seltskondlikud, kuid seda alles siis, kui nad saavad üle esialgsest kinnisusest ja õpivad tundma nii enda kui teineteise tugevaid ja varjukülgi.

Meeskonnatöö matk on suunatud erinevatele ettevõtetele või nende osakondadele, organisastioonidele, sõprukondadele, kes soovivad oma tiimis saaavutada veelgi suuremat usaldust ja koostööd. Matkagrupi suurus on ideaalis 8-14 inimest.

KOOLITUSE KIRJELDUS

Meie põhieesmärk on kutsuda erinevaid meeskondi loodusesse matkama kas ratastel, kanuudel, räätsadel, jalgis või tõukekelkudel. Oleme avastanud, et sellesama matka käigus on võimalik läbi erinevaid ülesandeid rakendades tõsta meeskondlikku teadlikkust ja välja tuua meeskonna käitumisdünaamikat.  Võrreldes klassikaliste tubaste meeskonnakoolitustega, võimaldab matk meil ennast ja oma tiimi proovile panna tavapärasest teistsuguses keskkonnas, tuues esile seniavastamata või teadvustamata külgi ja perspektiive. Aktiivse tegevuse (matka) komponent loob vaba õhkkonna ning loodus võimaldab oma struktuuride ja sarnasusega näitlikustada tavapäraseid olukordi. Teistsugune keskkond kontorist ja tähelepanu juhtimine hoopis teisele ülesandele (matkale), aitab meeskonda lahti raputada väljakujunenud rollidest ja positsioonidest, mis omakorda annab võimaluse luua aluse uuele suhtlustasandile.

Koolitusmatka lõpuks oled õppinud nii enda kui meeskonnakaaslaste kohta palju uut ning tunned suuremat ühendust nii tiimi kui loodusega. Matk on hea valik neile, kes otsivad lõbusat, aga sisukat tegevust oma tiimile või sõpruskonnale.    

Valida saab jalgsi-, räätsa- ja fatbike matkade vahel.

Koolitus alates 8 inimesest, miinimumhind koolitusele 660 + km (jalgsi- ja räätsamatka näitel). Küsi lisa!

Kirjuta meile – matkad@360.ee ja lähme elumuutvale retkele!

Kohtumiseni täiesti uuel viisil matkates!