Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI
Telli seiklushuvilise parimad pakkumised ja saa ühelt e-poe ostult soodustust -15%   Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

EV100 nutimäng

10+
Aastaringselt, väljas
ca 2h
EST, ENG, RUS

EV100 on spetsiaalselt juubeliaastaks valminud lihtne ja lõbus meeskonnamäng, milles on ainult 100% Eestiga haakuvad teemad. Mängu on hea lihtne ise omal käel läbi viia, meilt saad mänguvahendi ja juhendi.

EV100 on maastikuviktoriini stiilis mäng meeskondadele, kus orienteerudes maastikul tuleb leida õiged kohad ning vastata Eesti teemalistele küsimustele. Küsimusi on nagu Eesti mälumängus ikka – nii valikvastustega kui piltidega, ning ajaloost kuni tänapäeva teemadeni!

Põnevaks teeb mängu, et iga tiim saab valida valikorienteerumise stiilis, endale sobivate teemadega punktid kuhu liikuda ning võtma vahel ka riske – valed vastused vähendavad skoori.

Saja, aktiivse maastikul nuputamise, minuti jooksul on igati väärikas koguda kokku vähemalt 100 punkti!  Mängu võidab tiim, kel on aja lõppedes kõige enam punkte kätte saadud.

Et kõigile jätkuks tegevust, on tiimid väikesed (4-5 inimest). Punktid asuvad maastikul, enamasti mitte kaugemal üksteisest kui 200 meetrit. Kokku läbivad tiimid looduses 3-6 kilomeetrit. Kogu mängu juhatab elektrooniline kaardiga mängumasin, mis esitab õiges kohas küsimusi, loeb kokku punktid ning kui kõik on tagasi, siis kohe on selgunud ka kõige nutikam võidutiim.

Kui tiimid on tagasi, teeme kokkuvõtte, kus arutame läbi eredamad hetked ja vaatame läbi õiged vastused.
Meie poolt parimale tiimile auhind.  Seiklus vältab koos sissejuhatuse ja kokkuvõttega orienteeruvalt 2 tundi, aktiivne liikumise aeg 100 minutit.

Telli EV100 mäng!

Lisainfot küsida ja üritust tellida saad paavo@360.ee  Tel +372 56632979

©360 KRAADI  2018

Mängu hind

Mängu ettevalmistuse ja tahvelarvuti rendi tasu on 49€ meeskonna kohta

  • Ühes tiimis 4-6 inimest
  • Meie poolt on mängu ettevalmistus maastikul, tahvelarvuti (iPad, Samsung 10′) rent koos vihmakindla koti ja internetiga.
  • Minimaalne 2 meeskonda, maksimaalne 10 (kokkuleppel kuni 200)
  • Rendiperiood 48h – päev enne üritust saab varustuse kätte, üritusest järgmisel päeval tagasi. Laupäeval toimuva ürituse korral saab varustuse tagasi tuua esmaspäeva hommikul.

Osalejate muljed

Ly Käärik
Silva Agro tiimiga mängimas Kunstimäel
Emotsioonid mängust on endiselt veel laes. Kõigile väga meeldis!! Kedagi ei seganud, et jalad märjaks said, vapralt otsiti küsimusi ja püüti punkte. Vestlust sel teemal jagus lauda veel pikaks ajaks ja esmaspäeval töö juures jätkus arutele küsimuste ja vastuste kohta veel ja veel. Oleme Teile väga tänulikud toreda mängu eest.
Tiina Oja
Radisson Blu tiimiga mängimas Männiarul
Me jäime väga rahule ja osalejate tagasiside oli ainult positiivne. Me oleks võinud mitu mängu mängida ;)!
Kristi Kärbo
Kevelt AS tiimiga mängimas Paekaldal
Tänan väga põneva mängu eest! Ka seekord ei pidanud 360 teenustes pettuma. Mäng oli väga hästi korraldatud – küsimused olid põnevad ja seiklust jagus kõigile. Järgmise korrani!
Aire Metsaluik
iD süsteemide OÜ tiimiga mängimas Ale Sepal
Tahan tänada väga toreda mängu eest. Emotsioonid on kõigil positiivsed ning meiele osaks saanud äikesetorm ei vähendanud neid karvavõrdki :). Uute kohtumisteni!
Marii Männiste
Traveller teamiga, Kadrioru pargis
Meil oli väga tore. Jäime väga rahule! Hästi organiseeritud ja toredad küsimused olid :)