Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

F1 autoehitus ja ralli

20-150
Aastaringselt, sees/väljas
2-3h
EST, ENG, FIN, RUS
f1

Tegemist on lõbusa, kuid eheda meeskonnatöö mänguga, kus jagub erinevaid rolle, planeerimist, ehitamist ja võistlust suurele hulgale.

F1 autoehitus ja ralli on mastaapne teemamäng, mis sobib suvepäeva kogu kontseptsiooni tugitalaks ja läbivaks teemaks. See pole ainult meestele. Erinevaid rolle, planeerimist, ehitamist, põnevust ja väljakutseid jagub kõikidele osalejatele.

Kuidas mäng käib?

Osalejad jagatakse kuni 10-liikmelistesse meeskondadesse. Jooksvalt jaotavad meeskonnaliikmed rollid ning tegevus võib alata.

Tegevus koosneb neljast osast:

OKSJON – planeerimist eeldav osa, kus tuleb oksjonilt osta erinevaid autoosasid. Arveldatakse mängurahaga. Meeskonnal tuleb kiirelt aga samas arukalt otsustada, milliseid detaile nende autole on vaja.

AUTODE EHITAMINE – stardikomplektiga saadud ja oksjonilt ostetud materjalidest ehitatakse reeglitele vastav, sõitev, juhitav ja stiilne sõiduk. Valmistama peab kõik keredetailid ja ohutusvarustus. Aktiivne ehitamine võtab ca 2-3 tundi.

AUTO SHOW – valmistatud autodest näitus, kus saab tutvuda konkurentide sõidukitega.

RALLI – ürituse finaal! Maha märgitud rajal toimub täpsete reeglite järgi ralli – piiratud arv boksi peatusi, kohustuslik juhtide vahetus jne. Tegemist on tõelise meeskonnatöö ja taktikalise väljakutsega, kus nalja ja lõbu on kõikidele osalejatele.

Korraldajate poolt on autode valmistamiseks kõik vajalikud vahendid: auto kered, ehitusmaterjalid, tööriistad, disainielemendid ja kleepsud. Võitjameeskonnale ka temaatiline sobiv suur auhind.

Kuhu mäng sobib?

Suvepäevade üritusele, kus osalejad ei soovi pikemaid vahemaid läbida. F1 autoehitus sobib meeskondadele, kellele naudivad koos meisterdamist ning kes ei võta ennast liiga tõsiselt.

Mängu hind

Grupi suurus          Hind osaleja kohta

20 – 40 inimest           32 €
41 – 80 inimest            26 €
81 – 120 inimest          21 €

121-150 inimest          19€

Hinnale lisandub käibemaks 22%

Kui üritus toimub meie partner majutusasutuses, on võimalik arveldada koos muude majutusteenustega. Anna meile sellest soovist teada kohe mängu tellides.
Vaata kaardilt sobivat turismitalu.

Osalejate muljed

Elerin Urvak
WEG Eesti suvepäevad Kuke talus, suvi 2018
Siiani oleme saanud vaid positiivset tagasisidet. Tegemist oli piisavalt tempoka kuid samas piisavalt loomingulise ülesandega, kus kõik mängus osalejad said oma panuse anda. Väga vahva oli pealtvaatajana jälgida ka ralli osa. Raske oli ette ennustada võitjat.
Mikk Välja
Elering tiimiga mängimas Rabav puhkemajas, suvi 2018
F1 ralli sujus suurepäraselt ja oli üle ootsuste kaasahaarav. Osalejad jäid väga rahule ning pidasid üritust kordaläinuks. Tegevuse läbiviija oli mänguline ja sõbralik ning igati abivalmis. Tänud!
Urve Saar
Arco Vara tiimiga mängimas Varblas, suvi 2018
Kõik sujus kenasti ja emotsioonid on head. Võistlusindu ei suutnud isegi kuum ilm rikkuda. Arvan, et oli väga hea mõte lisada reklaamklippide tegemine… sai palju nalja! Tänusõnad Toomasele ja järgmiste kohtumisteni!