Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Träffik

12-120
Aastaringselt, sees
2h
EST, ENG, RUS

Träffik on kaasahaarav strateegiamäng, mis motiveerib kõiki tiimiliikmeid ülesandeid lahendama.

Selles mängus on väljakutsed nii põnevad, et analüüsima hakkavad ka kõige kärsitumad. Träffik sobib hästi seminari järgseks meeskonnatöö mänguks, sest mäng tõstab meeskonna energiataset. Mäng on mõeldud meeskonnatöö lihvimiseks siseruumides toimuvatele üritusele. Kõik osalejad on mängu kaasatud – ühed tegelevad strateegiliste käikude väljatöötamisega ja teised esitavad lahendusi mänguväljakul.

Kuidas mäng käib?

Igal tiimiliikmel on oluline roll seatud tulemuse saavutamiseks. Ülesande lahendamiseks väljatöötatud strateegia tuleb piiratud aja jooksul 4 x 4 m mängualal lives ette näidata.

Mängus on erinevates ülesannetes vaja kolleeg “päästa”. Meeskond paneb paika, millises järjekorras seda tehakse. Mida raskema ülesandepüstituse tiim suudab lahendada, seda enam punkte nad teenivad. Mängu strateegia paneb paika iga meeskond ise – kas lahendada vähem raskemaid olukordi või mängida läbi sama ajaga rohkem lihtsamaid situatsioone. Mäng arendab ka läbirääkimisoskusi teiste meeskondadega, sest esineb olukordi, kus mängijaid on vaja “laenata” konkureerivatest tiimidest. Mängu võidab tiim, kes kogub kõige enam punkte.

Träffiku mäng arendab eelkõige koosmõtlemist, kiiret ühist tegutsemist, üksteise tunnustamist ning tõstab ühtset tiimitunnet.

Kus saab Träffikut mängida?

Mängida saab siseruumides, kuhu kogu tiim lahedalt sisse mahub. Vaja on ka 4 x 4 m vaba põrandapinda. Suvel ilusate ilmadega mängitakse mängu ka välitingimustes.

 

© Mäng on valminud Seiklusfirma 360 KRAADI ja Team Dynamics/טים דיינמיקס koostöös 2018

Mängu hind

Grupi suurus         Hind osaleja kohta
12 – 30 inimest      33 €
31 – 60 inimest      28 €
61 – 90 inimest      22 €
91 – 120 inimest    19 €

Hinnale lisandub käibemaks 22%

Osalejate muljed

Kristiina Eha
Almic OÜ tiimiga mängimas Tallinnas, talv 2019
Soovime tänada väga meeldiva meeskonnaürituse eest! See oli meie esimene kokkupuude 360’ga ning jäime väga rahule. Mängu läbiviija Rauno oli meeldiv, sõbralik ja professionaalne, suutis ka laisemad mehed tegutsema panna. Selle eest sügav kummardus! Mäng on väga kaasahaarav ning paras ajurakkude ragistamine, mis omakorda näitas ka meeskonna töö suutlikkust ning arengukohti. Soovitan teid kindlasti ka teistele
Markus Nisula
AS KONE tiimiga mängimas Viru hotellis, talv 2019
Väga tore ja mäng meeldis kõigile väga. Jälle oli mäng piisavalt väljakutseline aga samas ka mänguline. Järgmine kord jälle?
Kelly Vainlo
Mäng tõmbas mõnusalt adrenaliini üles ja samas nuputamist oli parasjagu. :) Põnevust oli nii, et käed olid lausa higised
Endla Mitt
MTÜ Piiriveere Liider tiimiga mängimas Räpinas, talv 2019
Mängujuhid olid väga toredad ja suutsid osalejad kohe „Käima tõmmata“. Ka kõige suuremad skeptikud olid pärast väga rahul, et nad osalesid. Mäng liitis kõiki osalejaid, sõltumata vanusest. Hasart oli suur. Soovitan seda mängu meeskonna koolituse osana ja ka eraldi üritusena. Suur aitäh kogu 360 kraadi tiimile!