Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Raftiralli

80-200
Suvel
Terve päeva vältel
EST, ENG, RUS

Raftiralli näitab, millised meeskonnaliikmed on tulihingelised võistlejad ja kes on pigem vaiksem kaasakulgeja.

Lõbus veesport, mis ei jäta külmaks ega kuivaks ühtegi tiimiliiget. Nalja ja huumorit on kõikidele suvepäevalistele – võistlejatele ja ka kaasaelajatele. Sportlikus võistluses saavad oma võimeid päeva jooksul proovile panna sajad suvepäevalised.

Kuidas raftiralli käib?

Raftiralli on meeskonnasport, kus kärestikuparve kasutades läbitakse vette mahamärgitud rada. Võistlus algab kaldalt, kus meeskonnad peavad koos rafti vette saama ja seejärel sõutakse märgitud raja järgi. Raftiralli võidab meeskond, kes suudab ülesseatud raja läbida kõige parema ajaga.

Meeskonda kuulub kuni 8 inimest. Sellises võistluses saavad oma võimeid päeva jooksul proovile panna sajad suvepäevalised.

Varustusest

Raftid on väga vastupidavad, seepärast ei pea võistluseks tingimata liivarand olema. Kiiver kaitseb kaaslaste ootamatute aeruliigutuste eest ning vest hoiab pinnal ümberminemise korral.

Lisaülesanded

Kõvematele tiimidele anname veepeal lisaülesandeid.  Võistelda võib parima aja peale või väljakukkumise süsteemis. Mõni ülesanne võib olla vägagi ekstreemne, näiteks:

  • keerake raft 360 kraadi ümber oma telje – kerge?
  • keerake raft 360 kraadi ümber teise telje – peaks raskem olema?

Kuhu raftiralli sobib?

Raftiralli sobib mistahes aktiivsele suveüritusele, mis on suurema veekogu lähedal ja kus osalejad on valmis põnevaks väljakutseks.

Ranna kvaliteet ei ole oluline, sest raft on vastupidav ja kannatab ka kivisemat põhja. Rada märgitakse vette poidega.

Hooaeg: Juuli-August (maksimaalselt soe ilm)
Koht: kõik veekogude ääres peetavad suvepäevad. Ranna kvaliteet ei ole oluline, sest raft on väga vastupidav. Rada märgitakse vette poidega.
Inimeste arv: keskmised ja suured suvepäevad (rohkem kui 100 inimest)

Telli raftiralli

Helista meile ja küsi lisainfot: 56668172 või saada kiri matkad@360.ee

Osalejate muljed

Anonüümne
Raftiralli oli suvepäeva üks vingemaid tegevusi. Adrenaliini jätkus osalejatele ja kaasaelajatele. Meie raftis ei jäänud keegi 100% kuivaks :) Väga äge! Aitäh korraldajatele.
div class="matka_hind_content nomargin nogutter" style="display:none">