Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Meeskonnatöö olümpia

12-60
Aastaringselt, väljas
2h
EST, ENG, FIN

Lõbus ja kaasahaarav väljakutse.

Meeskonnatöö olümpia on üks lõbusatest tegevustest ja tiimitöö harjutustest koosnev meeskonnamäng, kus peamine on just koos tegemine. Kaasahaaravad ülesanded esitavad väljakutse kõikidele osalejatele ning võimaldavad ka tiimisisest võistlemist. Edu võti seisneb siiski meeskonna koostöös.

Kuidas mäng käib?

Mängu mängitakse 6- kuni 10- liikmelistes meeskondades. Tegevus toimub kõik samas piirkonnas ja erinevate tegevuskohtade vahel ei pea pikalt liikuma. See võimaldab kõikidel osalejatel jälgida teiste meeskondade lõbusaid püüdlusi.

Kokku tuleb võistkondadel läbida kuni 8 erinevat mängulist harjutust. Olulisel kohal on usaldus, hea suhtlemine ja pingutamine. Harjutused on jõukohased kõikidele osalejatele ning nende sooritamine ei vaja erilist füüsilist ettevalmistust. Meeskonnatöö olümpial toob edu paindlikus, hea juhtimine ning taiplikus. Mängu läbides ja erinevaid ülesandeid lahendades, kõikide nende oskuste kasutamist lihvitakse.

Kuhu mäng sobib?

Mäng sobib hästi koolitusüritusele ja mitmekeelsetele gruppidele. Majutusasutuse lähiümbruses peaks olema natukene ruumi, et oleks võimalik erinevad tegevused üles seada.

Korraldaja poolt on meil olemas parimatele auhinnad ja medalid.

Mängu hind

Grupi suurus         Hind osaleja kohta
15 – 20 inimest      34 €
21 – 30 inimest      29 €

Hinnale lisandub käibemaks 22%

Kui üritus toimub meie partnermajutusasutuses, on võimalik arveldada koos muude majutusteenustega. Anna meile sellest soovist teada kohe mängu tellides.
Vaata kaardilt sobivat turismitalu.

Osalejate muljed

Liina Võsaste
Töötukassa tiimiga Mokko maahotellis mängimas, kevad 2019
Mäng sujus väga hästi. Linda oli super. M’ängujärgsed arutelud toimusid veel mitmel päeval. Kõik osalenud jäid väga rahule.
Annely Puusepp
Telia tiimiga Saunakülas mängimas
Jäime väga-väga rahule, meeskond oli hoolimata külmast ilmast rõõmus, tegus ja mängud äratasid ülesse hommikused unimütsid. Suured-suured tänud korraldamise eest, jäime väga-väga rahule nii mängude, korraldaja kui kohaga!
Piret Reinson
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, Trofee Jahimaja ümbruses
No ei mäleta millal viimati nii pööraselt ja lõpmatult naerda sai!!!!!:) Kõhulihased olid krampis. Väga meeldis kõigile ja no ilm oli ka tegelikult super! See andis ka kõvasti meeleolu juurde ma arvan
Paavo Siimann
Statoili tiim Kiviõli Tuhamäel
Olümpia mängud olid põnevad, eriti see nuudlitega mäng. :)