Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Päästke kolleeg

12-25
Aastaringselt, sees
1,5h
EST, ENG, RUS

Meeskonnatöö mäng, kus edu toob igaühe panus ja tihe kommunikatsioon.

Kuidas toimida, kui kõikide tiimiliikmete käed on kinni seotud ja ruumi nurgas tiksub taimeriga kohver? Kuidas panna meeskond ühtsena tööle nii, et piiratud ajaga päästa kõikide kolleegide käed lahti?

Kuidas mäng käib?

Kolleegide edukaks päästmiseks tuleb koordineeritult ja erinevaid võimalusi nutikalt kasutades kolleegid kinni seotud kätest lahti aidata. Käerauad avavad koodid ja võtmed, mille kättesaamiseks tuleb nuputada, avada lukke ja läbimängida erinevaid olukordi. Edu toob tiimitöö ja aktiivne arutelu leidmaks, millist elementi keegi paremini oskab ja kes keda aidata saab. Käed vabaks saanud osalejad saavad appi minna kolleegidele.

Kuhu mäng sobib?

“Päästke kolleeg” sobib hästi meeskonnakoolitusele päeva alguses või keskel. Mäng annab hulganisti sisendit koolitajale meeskonnatöö analüüsiks ja tagasiside andmiseks.

Korraldaja poolt on olemas kõik mänguks vajalik. Oluline, et mängu läbi viidavas ruumis on olemas lauad ja toolid.

© Päästke kolleeg mäng on Seiklusfirma 360 KRAADI  omalooming. Välja mõeldud aastal 2018. Idee autor Linda, tiimis Imre, Rauno.

Mängu hind

Grupi suurus         Hind osaleja kohta
12 – 30 inimest            33 €

Hinnale lisandub käibemaks 22%

Osalejate muljed

Meeskonnaüritus 2019
Päris põnev. Inimeste nägudest oli näha, et natukene ka närvesööv, kiui kuuled, kuidas pommikell vaikselt tiksub, aga enamike kolleegide käed on veel kinni. Koostööd nõudev meeskonnamäng. Aiäth korraldajatele!