Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Nutikas kolleeg

“Nutikas Kolleeg!” on tahvelarvutitega strateegiamäng, kus edu toob planeerimisoskus ja nutikus ning kolleegide hea tundmine! Mängu teeb põnevaks pidevalt muutuv olukord, kus meeskonnal tuleb reageerida kiirelt ja tegevusplaani muuta. Mängus on hulk küsimusi ettevõtte ja kolleegide kohta! Neile edukalt vastates saad edumaa!

Kuidas käib?

Mäng on “tee ise tüüpi” – meie valmistame mängu ette ja anname kaasa vajaliku varustuse ja juhendid, aga läbi viia saab ise. Läbiviimine on lihtne!

Mänguväljaks on ümbruskonna maastik, kus asuvad hajutatult virtuaalsed kontrollpunktid. Tahvelarvuti juhatamisel tuleb leida punktid ning seal vastata küsimustele ja lahendada ülesandeid. Võidab meeskond kes kogub maastikult suurima punktisumma. Kõige enam annavad skoori ettevõtte ja inimestega seotud küsimused. Kuid vastates peab olema kindel – vale vastus lahutab samapalju maha, mujal kogutud punkte. Lisaks tekstilistele küsimustele on mängus ülesanded lavastamiseks ja see pildile jäädvustada. Pildid jäävad mälestuseks lõbusast üritusest. Kokkuvõtvas osas on kõige lõbusam just arutelu kolleegide kohta esitatud küsimuste arutelu ja vastatud varinatide ülevaade!


Oma kolleegide küsimused sisestatakse enne mängu ettevõtte enda poolt mugavalt läbi veebivormi. Hästi sobivada põnevada fakktid koleegide kohta – tööstaaz, naljakad juhtumisd tööl, põnevad hobid ja teemised ja teised ettevõtte inimestega seotud teemad, mis ei ole surmtõsised nagu missioon ja visioon. 🙂

Kuhu ja kelle mäng sobib?

Ise läbiviimisega nuti mäng meeskondadele sobib hästi piiratud eelarvega ning väikestele üritustele ja väikesaartele, kuhu korraldajaga meeskonnamängude logistika on keeruline (Prangli, Naissaar, Vormsi, Viirelaid jt).  Mängu saame kiirelt ette valmistada igale poole üle Eesti – linnatänavatele, parkidesse ja metsaradadele. Mängida saab ka pimedas. Kogu korraldusega mänge vaata meeskonnamängude lehelt!

Seiklus vältab koos sissejuhatuse ja kokkuvõttega orienteeruvalt 2 tundi.

Rahulikus tempos jalutatakse 3-5km

Mängu ettevalmistuse ja tahvelarvuti rendi tasu

49€ meeskonna kohta

  • Ühes tiimis 4-6 inimest
  • Meie poolt on mängu ettevalmistus maastikul, tahvelarvuti (iPad, Samsung 10′) rent koos vihmakindla koti ja internetiga.
  • Minimaalne 2 meeskonda, maksimaalne 10 (kokkuleppel kuni 200)
  • Rendiperiood 48h – päev enne üritust saab varustuse kätte, üritusest järgmisel päeval tagasi. Laupäeval toimuva ürituse korral saab varustuse tagasi tuua esmaspäeva hommikul.