Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Teambuilding hiigelkanuus

12-50
Kevad, suvi, sügis
30min-1h ühele grupile
EST, ENG, RUS

Sellel meeskonnatöö praktilisel harjutusel ei ole vaja kiiresti ohjasid haarata. Oluline on, et osalejad ühes kanuus mõtleksid kaasa ning räägiksid.

Suhtlemisoskus, strateegia, kiire mõtlemine ning nuputamine vee peal. Need on meeskonnatöö tegevuse märksõnad, mis hakkavad töötama esimeste mõlatõmmetega. Praktiline meeskonnatöö tegevus, kus ei ole vaja kiiresti ohjasid haarata vaid oluline on omavaheline uue info jagamine.

Kes parasjagu ise ei ole kanuus, siis tegevus on tore vaadata kaldalt. Kui meeskonnatöö tegevuses on paus, siis saab hiigelkanuuga niisama minna loodust nautima ja väikest lõbusõitu tegema. Kindlasti on põnev avastada, kuidas suure kanuuga on manööverdada ning millist kiirust see saavutab.

Kuhu hiigelkanuu sõit sobib?

Hiigelkanuu tegevus sobib keskmise suurusega erinevatele suveüritustele. Parim aeg on maist septembrini. Sobivad siseveekogud – järved ja laiemad jõed.

Hiigelkanuu varustus

Kasutame 10-kohalisi Voyager kanuusid, mis on suured, laiad ja väga stabiilsed. Saavutatav kiirus võib olla muljetavaldav. Seljas on ohutusvestid ning pähe pannakse kiivrid.

Telli tegevus

Helista ja küsi lisainfot: 56668172. Saada kiri matkad@360.ee

Osalejate muljed

Anonüümne
Suure kanuuga avastada jõeelu oli äärmiselt mõnus. Meie grupid ei võistelnud. Võtsime aega loodust ja üksteise seltskonda nautida.