Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

No Easy Day

Haarav meeskonnatöö

16-70
Aastaringselt, sees/väljas
2.5h
EST, ENG, RUS

Erioperatsioonidest innustust saanud mäng, kus fookus on omavahelisel suhtlusel. 

No Easy Day on seikluslik meeskonnatöö praktika, mille keskmes on meeskonnaliikmete omavaheline kommunikatsioon. Tegevuse käigus tunned kuidas osalejate omavaheline suhtlemine areneb jõudsalt.

Kuidas mängu mängitakse?

Meeskond moodustab liikmetest 2 rühma – staabi- ja rünnakrühma. Staabirühma ülesandeks on jälgida satelliitkaarti ning raadio teel juhendada teist meeskonda, et nad jõuaksid võimalikult kiiresti kontrollpunktideni. Teatud ajavahemiku järel saavad rühmad omavahel suhelda. Ühe “sideseansi” pikkus on kuni 1 minut. See tähendab, et oluline on edastada ainult vajalikku ja kindlat informatsiooni. Rünnakrühm peab usaldama staabist saadavaid instruktsioone ja neid õigesti tõlgendama. Mõlemal rühmal on oluline roll missiooni õnnestumises ja oma meeskonna võidule viimises.

Mäng lõpeb ühise aruteluga, kus meeskonnad saavad analüüsida oma tegevust ja jagada oma kogemusi teistega. Seepärast soviv mäng hästi erinevate meeskonnakoolituste päevadele.

No Easy Day on jõukohane kõikidele. Tehnilistest abivahenditest saavad mängijad kasutada raadiosaatjaid ning GPS jälgimisseadmed. Mängujuht seab üles ka staabiruumi, kus on suurelt ekraanile kuvatud rünnakurühma liikumise reaalaja pilt. Mängu jooksul läbivad rünnakurühma liikmed jalgsi umbes 5-6 kilomeetrit. Valmis tuleb olla erinevaks maastikuks. Punktideni jõudmine ei lähe alati mööda teeradasid.

Mida mängu käigus õpitakse?

Mängu jooksul õpivad osalejad eesmärgi täitmiseks vajalikku informatsiooni edasi andma, vastuvõetud infot tõlgendama ja seda õigete otsuste langetamiseks kasutama. Meeskond, kes suudab tekitatud tingimustes omavahelise kommunikatsiooni efektiivselt toimima saada, mõistab selle olulisust ilmselt hiljem ka oma töökohal.

Mäng sobib gruppidele, kes tahavad oma programmis ühendada meeskonnatreeningu ja ajaviite. Suurem meeskondade arv tõstab mängu raskusastet ning suurendab osalejate hasarti. Igas meeskonnas võiks olla vähemalt 5-6 liiget.

 

 

Parimad piirkonnad Tallinnas

Tallinnas on parimad piirkonnad No Easy Day mängu korraldamiseks Nõmme spordirajad Glehni lossi lähedal ja Vabaõhumuuseumis ala.  Maastik Nõmmel on väikesel alal väga mitmekesine ja sobiv luuramiseks nii valgel ajal kui pimedas. Staabi seame üles Nõmme Spordikeskuse seminariruumides või Glehni lossis.

Veelgi värvikamad ja mitmekesisemad on võimalused luuramiseks Vabaõhumuuseumis.   Suur ala oma hoonete, tänavate, radade ja eheda metsaga on suurepärane paik meeskonnatreeninguks.

© No Easy Day  mäng on Seiklusfirma 360 KRAADI autentne omalooming. Välja mõeldud aastal 2012. Idee autor Eric, tiimis Toomas, Erki. 

Osalejate muljed

Karolin Valdmann
Nordecon AS tiim mängimas Nõmmel, 2019 kevad
Jäime mänguga väga rahule. Järgmisel päeval väga paljud muljetasid sellest ja kõigile oli üllatuseks, et see nii põnev oli. Antud mäng kindlasti parandab meeskonnatööd ja omavahelist suhtlemist 😊
Merilin Rahusaar
OSHINO Electronics Estonia tiim mängimas Matsirannas, 2018 suvi
Mängust on väga hea emotsioon. Veel õhtu jooksul ning ka tänaseni on tulnud inimesed rääkima, et väga äge mäng oli. Suured tänud, et muutsite meie suvepäevad vahvaks ja loodame, et teeme edaspidigi koostööd ☺
Liisi Salong
Alpi Eesti OÜ tiim Kallisaba puhkemajas 2018 kevad
Suur tänu teile, et korraldasite meile selle vinge mängu! Arutame mängu aspekte veel siiani ning emotsioonid on hoogsad! Nii mõnelegi meeldis nii väga, et oleks soovinud, et mäng kestab veel kauemgi, kuid oli ka neid, kellele piisas sellest raskest päevast!;) Paljud igatsesid pikki pükse ning staabis olijad oleks hea meelega tahtnud näha, mis maastiku kaaslased läbima pidid…sest kõik tundus nii põnev! Aitäh Siivile ja Andrele! Kõik oli väga tore! Kindlasti vaatame tuleval aastal uuesti, mida põnevat teie repertuaarist leida võib!
Katri Kaibiainen
Advokaadibüroo TRINITI Ale Sepa Puhkemajas, talv 2018
Meil ei ole väga pikka aega olnud meeskonnaga sellist tegevust, kus kõigil silm särab ja nägudesse on kirjutatud tohutu elevus. :) Mängust koorunud seiku ja ütlemisi kasutatakse seni igapäevases suhtluses ja kuigi mängujuht ütles, et tegemist ei ole koolitusega, siis leidsime sealt väga palju, mida õppida ja see peegeldas meile paljuski seda, millised tugevused ja nõrkused meil meeskonnas on. Tagasisiside küsitlusest nt üks selline lõik: "Hea ülesehitusega põnev mäng. Isegi kui jalad lirtsusid ja riiete värv sopakihi alt enam välja ei paistunud, oli meel rõõmus." Kindlasti andis mängule kaasa ka toimumiskoht. Isegi sain metsas hirvega tõtt vaadata!
Merite Liidemaa-Pärn
Estonia SPA Hotelli tiimiga Kubijal, sügis 2017
Emotsioone oli tõesti palju! Nagu ka mängu nimi ütleb, siis tegemist ei olnud kõige lihtsama tegevusega ;) Usun, et kõigil osalejatel oli sealt nii mõndagi õppida – nii metsas seiklemise kui info vahetuse, meeskonnatöö jne osas. Täname omalt poolt mängu korraldajaid meeldejääva päeva eest!
Signe Uustal
Haridusministeeriumiga Jänedal, kevad 2016
Linda ja Alfred olid tõesti suurepärased alates algusest kuni lõpuni. Just nemad kaks andsid oma emotsioonidega sellele mängule veel rohkem kaasa! Ja nagu arvata oli, Jäneda maastik jm tingimused olid hoopis teised ja kogu mängu nautisid ka algselt kõige suuremad skeptikud :) Igal juhul - veelkord suured suured tänud Sulle Alar, suured tänud Lindale ja Alfredile! Aitäh, et te selliseid asju teete!
Kaili Kallastu
AS Ehitustrust Moostes, talv 2016
Mäng läks väga hästi. Kõik varasemad kommentaarid vastavad tõele. Kõigil oli lõbus ja arutamist jätkus mõneks ajaks. Paar päeva pärast mängu kuulsin juhte meie suhtlemisoskusest rääkimas ja analüüsimas, kuidas seda veelgi parandada. Seega täitis mäng igati oma eesmärki.
Jan Liister
Õhutõrjepataloniga Vehendi motelli juures, talv 2016
Õhutõrjepataljon tänab väga huvitavate sportmängude korraldamise eest! Mängud olid väga huvitavad ja meil hakkas juba mõtte liikuma, et No Easy Day mängu võiks ka ajateenijatele läbi viia. :)
Mari Laanesaar
ThorGate Kallaste talus, sügis 2015
Oleme väga rahul mängu ning 360ne meeskonna organiseerimisega! Kõik sujus ja mäng ise oli väga põnev ja kaasahaarav. Soovitan väga sättida mängu pimedamale ajale, sest palju sa muidugi ikka saad metsas pimedas kompassiga ringi joosta! ;) Tulevikus tahaks kindlasti veel mõnda teist 360 mängu proovida.
Maret Puskar
Brenstol tiimiga Luhtres, kevad 2015
See on esimene mäng, mis vastab täpselt kirjeldustele ja ongi nii põnev, kui kodulehel lubatud. Meil on pea pool tööpäeva ainult sellest mängust ja nüanssidest räägitud…. :D
Elen Ant
Tammer tiimiga Pärnus, kevad 2015
Aitäh vahva mängu eest! Mina jäin väga rahule – olin õues ja tracker oli minu küljes ning sain ohtralt liikuda. Meie tiim oli just selline, et algul ei saanud vedama ja pärast pidama