Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

“Käbide korjamine” seiklusmäng lastele

12-200
Aastaringselt
2
EST, ENG, FIN, RUS

Korralda oma lapsele üks vahva sünnipäevaseiklus! 

Nutikas sünnipäev looduses on lustakas maastikumäng noortele, milles tuleb liikuda maastikul ja nuputada. Nutivärk meeldib lastele ja et midagi mängus juhtuks – tuleb maastikul liikuda! See meeldib kõigile. 

Kuidas käib?

Spetsiaalselt lastele mõeldud sünnipäeva mängus on meeskonnal eesmärk koguda võimalikult palju virtuaalseid “käbisid”. Käbide leiukohad asuvada lähiümbruse maastikul ja on kaardil näha. Mõnes kohas on neid palju, teistes vähem. Mine õigesse kohta ja “korja” üles. Tundub lihtne? Siiski mitte nii-väga. Iga käbikuhja ammutamiseks on vaja lahendada nuputusülesanne või vastata küsimusele õigesti. Lisaks tuleb vältida piirkond, kus oravad nõuavad saagist oma osa – tuleb planeerida maastikul liikumist vältides miinusalasid! Võidab see kes saab kontrollaja sees rohkem käbisid! Edukaks saagikorjamiseks on vaja tiimil teha meeskonnatööd, planeerida ning liikuda maastikul ringi. Langetada otsuseid, kas keskenduda „kergemale saagile“, mis annab vähem tulemust või võtta risk ja panustada raskematele, kuid suuremat saaki andvatele kohtadele. Kogu mängu juhib tahvelarvuti ja spets rakendus, lisaks on kohal mängujuht, kes vajadusel saab abistada.

Mängida saab igal pool, igal ajal

Lõbusa sünnipäevaseikluse saame kiirelt ette valmistada igale poole üle Eesti – parkidesse ja metsaradadele ning mujale, kus noorte seiklejate tee ei ristu tiheda liiklusega.

Mäng kestab orienteeruvalt 2h (mäng ise 1,5 tundi + juhendamine ja kokkuvõte)
Rahulikus tempos jalutatakse 3-6km

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Kus mäng algab ja lõppeb?
Mängu saame ette valmistada üle Eesti igale poole. Oluline on jälgida, et mängu alal oleks lastel ohutu liikuda. Kõige paremini sobib see mäng parkidesse ja metsaradadele, kus seiklejate tee ei ristu tiheda liiklusega. Aga saab ka mängida väikese liiklusega tänavatel.

Kus on head kohad Tallinnas seiklemiseks?
Parim koht on Nõmme Spordikeskuse lähedal ja Glehni lossi ümber terviseradadel. Seal on ka kohvik Legend, kus saab korraldada toitlustamise. Mängida saab veel Kadrioru pargis, Lauluväljakul, ja ka Loomaaia ja Vabaõhumuuseumi aladel. Ühesõnaga tegelikkuses üle kogu Eesti.

Mis vanuses lastele see mäng sobib?
Sünnipäeva mäng sobib hästi alates 7. eluaastast. Küsimused on erineva raskusastmega ning vastavalt mängijate vanusele, lisame sobivad küsimused mängu.

Kas mängida saab ka pimedas?
Lastele õhtupimeduses mängu ei soovita.

Kas ilm segab mängimist?
Ei! Kogu mängus kasutatav tehnika ja varustus on ilmakindel ja toimib nii vihmase ilma kui külmakraadidega. Saju korral on mängu kokkuvõtet mugavam teha sees.

Mängu hind

Grupi suurus          Hind osaleja kohta

12 – 30 inimest           33 €
31 – 60 inimest           28 €
61 – 90 inimest           22 €
91 – 120 inimest         19 €
Üle 120 inimese          17 €

Hinnale lisandub käibemaks 22%

Veel suuremate gruppide korral küsi personaalset lahendust!

Vaata kaardilt sobivat turismitalu.