Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Kajakimatk Haapsalus

10 - 20
Mai-september
3-4h
EST, ENG

Valge Daami kodulinn kutsub avastama ja seda hoopis teisel viisil! Kajakimatk viib meid vaatlema Haapsalu välja Tagalahte ja Eeslahte.

Haapsalu Tagalaht ja selle ümbrus on ideaalne koht kajakimatkade tegemiseks. Ühtlasi on see suurepärane paik kohtamaks mitmeid erinevaid linnuliike. Kajakimatk sügiseti on omaette vaatemäng jälgida hanede ja sookurgede väljalende. Suvel seevastu on terve retk päikese saatel eriti nauditav. Tihti on vesi madal ka kajakkidega jaoks kuid õnneks annab suurepäraselt valida marsruuti vastavalt grupile ja veetasemele. Lisaks erinevad vaated näiteks Haapsalu Kuursaalile, erinevad sadamad, Suur Viik, vana Kalakombinaat jne. Põnevaid paiku on mitmeid, avastamist jagub kuhjaga. Matka algul räägime alati ka veeohutusest ja jagame nippe kuidas kajakiga ohutult sõita.

Raskusaste

Kajakimatk raskusastmelt on pigem kerge. Kogu retke jooksul läbime ca 9 km, teeme pause erinevates kohtades. Soovi korral käime ujumas.

Tellimine ja lisainfo

Telli matk endale sobival ajal matkad@360.ee või tel: +372 56668172

Haapsalus

Matka hind

Matka hind on 49€ + KM inimese kohta.
Hind sisaldab kajakivarustuse kasutamist ja giide.

Osalejate muljed

Kaie Tropp
Estravel Baltikum, toote- ja müügijuht
Meile kõigile väga meeldis kajakituur Tallinna lahel:) Mõnus viis suvise õhtu veetmiseks koos töökaaslaste või sõpradega. Meil tekkis ka ideid kuidas Tallinna sadamate kajakimatka järgmisel suvehooajal pakettide sisse panna, sest see matk sobib imehästi ka turistidele. Ühesõnaga kõik oli super. Toote hind ja kvaliteet hästi paigas ning matka läbiviimine igati professionaalne.
Erika Kuningas ja Silver Kits
eraisikud
Matk oli tõesti väga tore. Esimeseks prooviks paras maa. Ja teie olite ka väga sõbralikud ning mõnusad.
div class="matka_hind_content nomargin nogutter" style="display:none">

Matka hind

Matka hind on 49€ + KM inimese kohta.
Hind sisaldab kajakivarustuse kasutamist ja giide.