Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Vanalinnaseiklus 2.0

Haarav seiklus Vanalinna tänavatel!

12-700
Aastaringselt
2h
EST, RUS, FIN, ENG, GER,

Legendaarne Vanalinnaseiklus on lõbus mäng, mis sobib hästi väliskülalistele vanalinnaga tutvumiseks või toredaks lisategevuseks mõnele linnaüritusele.

Tegemist on seiklusega, mis viib nii Tallinna vanalinna silmapaistvaimate vaatamisväärsuste juurde kui ka põnevatesse nurgatagustesse, kuhu muidu ei satuta. Mängus on liikumist, nuputamist ja tiimitööd. Lisaks on uuendatud versioonile lisatud lõbus legend Tallinna raevahist Vana Toomasest.

Kuidas mäng käib?

Ühte meeskonda kuulub 3-5 inimest, kes peavad punktide vahet koos liikuma. Eesmärk on tiimiga leida vastused küsimustele vanalinna erinevate kohtade kohta. Asukohad on erineva väärtusega ja punkte saab ainult õigesti vastatud küsimuste eest. Mängu teeb põnevaks võimalus välja teenida erinevaid aunimetusi, mida Vana Toomas tublide teadmiste eest jagab. Mänguväljal on ka ohte ning põnevaid üllatusi. Seega teekonda tuleb planeerida ja liikuda ettevaatlikult. Mängu võidab enim punkte kogunud meeskond.

Meeskonda juhatab tahvelarvutil olev kaart. Küsimused avanevad, kui meeskond on GPS signaali kohaselt õiges asukohas. Küsimustele vastamiseks on vajalik ennekõike avastamishimu ja nutikust. Mängu saab alustada igalt poolt vanalinnast või selle servast ning mängu lõpu punkti saab muuta tiimile sobivaks.

PS! Mängu saab lisada mängijatega seotud küsimusi. Personaliseeritud mäng on erilahendus, millele rakendub projektijuhtimise tasu (35€ + KM/ h).

Kuhu mäng sobib?

Seiklus sobib hästi erinevas suurused turismigruppidele. Mängu mängimine ei eelda suurt füüsilist pingutust. See on mõnus jalutuskäik vanalinnas.

©360 KRAADI Mäng Tallinna Vanalinnaseiklus on autorikaitse objekt.

Mängu hind

Grupi suurus       Hind osaleja kohtaKui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagi
12 – 30 inimest           33 €
31 – 60 inimest           28 €
61 – 90 inimest           22 €
91 – 120 inimest         19 €
Üle 120 inimese          17 €

Hinnale lisandub käibemaks 22%

Personaliseeritud mäng on erilahendus, millele rakendub projektijuhtimise tasu (25€ + KM/ h).

Osalejate muljed

Kattri Kärme
PROACT ESTONIA OÜ tiimiga mängimas, sügis 2019
Kõik oli super – isegi ilm oli tellitud. Sai palju kõndida ning avastada vanalinna külgi ja katuseid, millest aastakümneid mööda jalutanud ilma et neid tähele oleks pannud. Kõik jäid väga rahule! Suur tänu kiire reageerimise ning toreda mängu organiseerimise eest, samuti tänud Toomasele!
Kairiin Jõemets
Quant tiimiga mängimas, sügis 2018
Muljed väga head. Eriti kuna oleme juba osa seltskonnaga 2017 detsembris samal üritusel osalenud ? Ka välismaalastele meeldis väga.
Kerli Zirk
Siseministeerium mängimas, suvi 2018
Aitäh küsimast ning korraldamast. Tagasiside oli igati positiivne. Päris hea moodus, kuidas üheskoos aega veeta. Sai mõne fakti võrra targemaks ning jäi mahti ka omavahel suhtlemiseks
Kadri Novitski
Transferwise tiimiga mängimas, suvi 2018
Vanalinna seiklus oli väga tore, hästi korraldatud ja meeldis kõigile, meie poolt ainult kiidusõnad :)
Eerik Paulus
YKK UK tiimiga mängimas, suvi 2018
Osalejad (vähemalt valdav enamus neist) olid väga rahul. See oli just see, mida mõtlesin. Parasjagu liikumist ning ajutööd. Samas mitte midagi sellist, mis inimestest päeva lõpus viimase välja pigistaks. Loomulikult olid ka ilmaolud vist parimad mis olla said - ilus ilm, aga mitte lämmatavalt palav. Osa meist olid  väga hasartis ja arvasid, et ka see mängis rolli, mis võistkond lõpuks esimesena finišisse jõuab, osa meist (mõtlen just meie võistkonda) aga võtsid asja üsna rahulikult. Sellele vaatamata püsis pinge kohe päris mängu lõpuni :)
Jekaterina Salumäe
Mars Multisales Baltics tiimiga mängimas, kevad 2018
Suur tänu toreda seikluse eest! Huvitav oli nii kohalikel kui ka meie külalistel. Kõik olid väga üllatunud, et Tallinna vanalinn on suurem kui nad arvasid J Seiklusega olid kõik väga rahul – see on ülitore viis välismaalastele linna näitamiseks.
Kätlin Nõmm
Scoro tiimiga mängimas, talv 2017
Meil oli mega super. Olgugi, et vihma sadas, siis kõigile väga-väga meeldis ja väga lõbus oli. Isegi need, kes seda varem mänginud olid ütlesid, et nende jaoks oli ka huvitav. Kui meil tiim kasvab, siis tulevikus tuleme teeme ühe tiiru veel.
Mari-Liis Paekivi
Rae Vallavalitsuse tiimiga mängimas, sügis 2017
Mäng oli väga tore! Kõik osavõtjad jäid rahule. Juttu jätkus meil söögilauas kauemaks. Kõik soovisid, et meil oleks olnud rohkem aega, et ikka rohkem punkte läbi käia :) Väga hästi korraldatud üritus ning täname!
Helina Tuuna
KITMAN THULEMA AS tiimiga mängimas, suvi 2017
Vanalinnaseiklus meeldis väga! Ausalt öeldes ei olegi vanalinnas sellise pilguga ringi käinud ja osadelt kolleegidelt kuulsin, et oli tänavajuppe, kuhu jalg polegi jõudnud. Olete väga lahenda mängu välja mõelnud! Aitäh korraldajatele!
Külli Jaakson
Jungent tiimiga mängimas, suvi 2017
Tänud organiseerimast ning tänud ka Carolinele ja Lindale! Mäng meeldis kõigile isegi ootamatult palju. Kõik olid üllatunud, et milline hasart sisse tuli. :) Seletamist jagus veel ka esmaspäeval kontorisse.
Caddy Kelk
Vanalinnaseiklusel, 2016 talv
Jäime seiklusega väga rahule ja kõik oli täpselt nii nagu peab :) Osalejad olid rahul, et said vanalinna hoopis teise pilguga näha ja nii risti-rästi polegi seda varem läbi käidud.
Sinikka Jarinen
Ida-Tallinna Keskhaigla Vanalinnas seiklemas
Arvestades, milline ilm oli, olid kohaletulnud väga skeptilised ja mõni isegi torssis :). Aga kui mäng käima läks, siis muutus kõik ja hasarti oli palju. Meile väga meeldis.
Inga Berkovitch
Sampo Pank partneritega Vanalinnaseiklusel
Suured tänud Birgitile väga toreda linnaseikluse eest! Kõigil oli väga lõbus ja võitjatiimi auhind maitses hästi! :) Peatsete uute seiklusteni!