Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Karl Väino mõistatus

12-160
Kevad, suvi, sügis
2h
EST, ENG

Kaasahaarava legendiga maastikumängus on nuputamist, liikumist ja meeskonnatööd.

Legendi kohaselt leiti rahvamuuseumist lukustatud portfell, millel oli kiri hoiatusega – portfelli jõuga avamine hävitab selle sisu. Muuseumi töötajad kinnitavad, et protfelli esmaomanikuks on määratud Karl Väino. Nahkne portfell oli mehel igal pool kaasas. Ka isegi saunas. On kuuldus, et Väino peitis kuhugi midagi hinnalist ja vihjeid peidetu kohta on portfellis. Teine legend väidab, et portfellis on midagi väga isiklikku, mis kunagi avalikustamist kartis.

Kas sinu meeskond on piisavalt nutikas, et lahendada salapärane mõistatus?

Kuidas mäng käib?

Iga meeskond saab endale koopia K. Väino omaaegsest portfellist koos selle salapärase sisuga. Koti sisu kasutamisega on vaja lahendada portfelli mõistatus. Tuleb uurida vihjeid, ajada maastikul jälgi, murda lahti erinevaid koode ja täita ülesandeid.

Meeskonda kuulub 6-7 liiget. Erinevaid ülesandeid lahendadakse maastikul eri kohtades. Liikumiseks kasutatakse elektroonilist kaarti. Iga lahendatud ülesanne viib järgmiseni. Mäng on jõukohane kõigile. Pinget lisab ajaline piirang.

Meil on olemas 25 identse sisuga portfelli, milles on rublad, pudel, tööriistad ja palju asju, mida mängu käigus vaja võib minna. Meeskond, kes leiab lahendab saladuse saab ka premeeritud.

Kuhu mäng sobib?

Seiklusmäng sobib hästi erinevate meeskonna-, suve- ja seminaripäevade meelelahutuslikuks täienduseks. Meeskonnad saavad mõnusalt looduses ringi liikuda ja samas mõttega tööd teha. Mängu käigus on näha, kes tiimist on juhtfiguur ja kes pigem vaiksem kaasakulgeja.

Mängu saab mängida ka pimedas. Sellisel juhul on pealambid meie poolt. Miinuskraadidega mängu ei mängita.

© Karl Väino Mõistatus mäng on Seiklusfirma 360 KRAADI autentne omalooming. Välja mõeldud aastal 2017. Idee autor Linda, tiimis Andre, Eric.

Mängu hind

Korralduse tasu

Grupi suurus                Hind osaleja kohta
12 – 30     inimest                33 €       Kui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagi
31 – 60     inimest                28 €
61 – 90     inimest                22 €
91 – 120   inimest                19 €
121 – 160  inimest               16 €

Hinnale lisandub käibemaks 22%

Vaata kaardilt sobivat turismitalu.

Osalejate muljed

Liina Võsaste
Töötukassa tiimiga mängimas Voorel, sügis 2018
kõik jäid väga rahule, koolitaja oli tore, ülesanded mõnusad, mitte üleliia keerulised, kuid nuputamist oli omajagu. Hea tuju ja positiivse emotsiooni said kõik.
Janika Kibus
East Capital Baltics tiimiga mängimas Kõue mõisas, kevad 2018
Karl Väino mõistatus oli väga lahe mäng! Vahelduseks pidi ajurakud tööle panema sest Googel selles mängus ei aita ja see oligi tore😊 Mäng oli lihtne ja lõbus. Nii Eesti tiim kui väliskolleegid jäid väga rahule ja kindlasti on see mäng soovitamist väärt! Seega veelkord üks suur AITÄH! 😊
Tartu Ülikooli tiim mängimas Vanaõue puhkekeskuses, talv 2017
Mäng sujus hästi (väljas oli küll külm, kuid see ei seganud), see oli põnev ning kiiresti tekkis ka hasart, mõistatused olid väga huvitavad ja mitmekesised ning erinevad inimesed said erinevatel hetkedel hiilata oma tugevamate külgedega. Emotsioonid on jätkuvalt väga positiivsed, kuigi mängust on juba aega möödas. Suured tänud teile!
Katri Metsma
TLT AS mängimas Kirna õppekeskuses, sügis 2017
Aitäh Teile, kõik olid peale mängu roosapõsksed ja muljetest pakatamas. Täitsime oma eesmärgi, milleks oli inimeste vahelise koostöö ühtsustamine. Sarnase ürituse puhul kindlasti pöördume taas Teie poole, koostöö oli väga meeldiv.