Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Missioon ja visioon

MISSIOON

Seiklusfirma 360 KRAADI missioon on pakkuda kvaliteetseid, turvalisi ja kestlikke seiklusi nii välitingimustes kui ka siseruumides, inspireerides inimesi loodust avastama ja suhestuma loodusega, edendades samal ajal keskkonna- ja kultuuriteadlikkust looduses või ettevõttes.

360 KRAADI eesmärk on luua ainulaadseid ja kaasahaaravaid elamusi, meeskonnatööd arendavaid mänge ja ekskursioone, mis esitavad väljakutseid osalejatele ja võimestavad neid, soodustavad isiklikku arengut ja edendavad head enesetunnet. Ettevõte on pühendunud sellele, et pakkuda erakordset klienditeenindust ja tagada, et iga seiklus on kohandatud klientide vajadustele ja huvidele vastavalt.

VISIOON

Seiklusfirma 360 KRAADI visioon on olla juhtiv ja suurim kestlike ja autentsete elamuste pakkuja Eestis ja kaugemal. Ettevõtte eesmärk on luua ainulaadseid ja kaasahaaravaid seiklusi ning meeskonnamänge, mis võimaldavad osalejatel suhestuda looduse ja iseendaga, edendades samal ajal ettevõtluskultuuri ning austust kohalike kogukondade ja tavade vastu.

Avastage oma pöörane pool Seiklusfirmaga 360 KRAADI!