Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Mobiilne Põgenemisruum

3-6 osalejat korraga
Suvi, sügis, kevad
30 min ühe mängu aeg
EST, ENG

Närvekõditav seiklusmäng, mis paneb proovile osalejate nutikuse. Põnevust lisab ajaline piirang.

Meeskond leiab mahajäetud suvila, mis on nii põnev, et seda minnakse seestpoolt uudistama. Maja uks lukustub. Enam niisama lihtsalt lahkuda ei saa. Majas leiduv viitab sellele, et omanik tegeleb väga õudsate asjadega. Lõksus olijad peavad hakkama leidma erinevaid vihjeid, lahendama ülesandeid ja mõistatusi, et leida ukse võti ja põgeneda. Aega on vaid 30 minutit.

Kuhu mäng sobib?

Mobiilne põgenemisruum sobib eelkõige suuremale üritusele üheks atraktsiooniks, mis võib väldata terve päeva. Sobib hästi kombineerituna erinevate seiklusmängudega. Mängimiseks grupid roteeruvad. Võistlusmomendi saab lisada, kui päeva lõpus reastada meeskonnad aja ja lahendatud vihjete arvu järgi. Võimalus on põgenemisruumis sees toimuvat helis ja pildis kuvada ka teistele osalejatele.

Mängu saab üles seada kohtadesse, kus on ligipääs autole, ruumi 8×3 meetrit ja 100m läheduses on elektrivõtu võimalus.

 

Telli mäng

Helista Alfredile ja küsi lisainfot: 53473441 või saada kiri alfred@360.ee

Mängu hind

Kuni 3 tunniks 720€garantii
Kuni 5 tunniks 840€

Lisandub käibemaks 22%

Osalejate muljed

Signe Müür
Kirderannik MTÜ tiimiga Vanaõue Puhkekeskuses suvi 2017
Taaskord ainult head sõnad! Põgenemisruum oli kõvem pähkel. Ja ikka taaskord läheb nii, et kõigepealt hakkab üks hirmus tuulamine ja alles siis nö "manuaali" lugemine.:) Väga tüüpiline. Kinnises ruumis sai kohe selgeks, kes on loogiline ja kes emotsionaalne inimene. Aga lõpp hea, kõik hea ! Kedagi metsa ei viidud ja tükkideks ei raiutud.
Mari Utkin
BrightSpark OÜ Tabasalus seiklemas, sügis 2016
Meile väga meeldis! Põgenemisruum on parajalt keeruline ja kindlasti lisab põnevust ajaline piirang. Soovitame kõigile tiimitunde ja adrenaliinitaseme tõstmiseks.
Piia Maaring
Jõesuu Turimitalus, sügis 2016
Kõik oli super, mäng meeldis väga. Et välja saada, naised vaidlesid värvide osas meestega. Mehed jäid peale, aga naistel oli õigus :-).
Kadri Raig
AllePal OÜ, Endla Talus, veebruar 2016
Tahtsin tänada vahvate mängude korraldamise eest! Meil oli väga tore, kuigi meil viimasel hetkel tekkisid veel mõned väljalangejad, tänu millele meeskonnad sutsu väiksemaks kahanesid - mängurõõmu see kuidagi ei vähendanud. Seega mina ootan arveid ja soovitan teid teistelegi! Ehk siis jäime väga rahule!
Hevelin Õispuu
Luhtre talus, november 2015
Aitäh! Kiidame põgenemisruumi! Elevust õhtusöögilauas jätkus pikaks ajaks!
Lauri Esko
Exit roomis, juunis 2015
Olin algul skeptiline liikuva põgenemiseruumi osas selle väiksuse pärast. Aga mäng oli äge ja loogiline! Olles käinud enamikes Eesti exit roomides võib öelda, et see on üks parim!