Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Faks peakontorist

12-40
Aastaringselt, sees/väljas ka pimedas
2,5H
EST, ENG, FIN, RUS

Meeskonnatreening looduses

Mängus tuleb koos töökaaslastega ootamatuid olukordasid lahendama hakata. “Faks peakontorist” erineb teistest meeskonnamängudest, kuna omavahelist mõõduvõtmist siin ei ole. Tegemist on praktilise meeskonnatöö koolitusega, mis annab vajalikud tööriistad meeskonnatöö arendamiseks.

Kuidas mäng käib?

Mängu alguses saab meeskond peakontorist faksi, kus on lühidalt kirjas ülesanne. Lisaks saab meeskond töövahenditega kasti, mille avamisel läheb mänguaeg käima. Sellest hetkest alates on tiimil vaja efektiivselt tööle hakata, et saadud ülesanne täita.

Ülesande täitmine kestab 1,5 tundi. Selle aja jooksul tuleb ilma lisajuhendamiseta jagada meeskonnas rollid, koordineerida tegevusi ja õigesti aega planeerida. Samal ajal liigub meeskond maastikul ning peab efektiivselt kasutama olemasolevaid tehnilisi abivahendeid: õues kasutatavaid nutiseadmeid ja raadiosaatjaid suhtlemiseks ja koostöö korraldamiseks.

Võib juhtuda, et peakontori püstitatud eesmärk jääb meeskonnal saavutamata. Sellevõrra rohkem on teil kasu hilisemast kokkuvõtvast arutelust ja analüüsist, mis meeskonnatööd parandada aitab. Mängujuhi või koolitaja juhendamisel arutatakse mängu lõppemisel läbi erinevad kitsaskohti tekitanud situatsioonid. Seda selleks, et hiljem töökeskkonnas oleks lihtsam sarnaseid olukordasid ära tunda ning lahendada.

Kuhu mäng sobib?

Mäng sobib hästi meeskonnakoolitusele  ja erinevate osakondadesiseseks ja -vaheliseks meeskonnatöö arendamiseks.

Meeskonnatreening faks peakontorist Meeskonnaharjutus faks peakontorist

© Faks Peakontorist mäng on Seiklusfirma 360 KRAADI autentne omalooming. Välja mõeldud aastal 2017. Idee autor Alar, 360 tiimis Imre, Eric + Margus Maksimov.

Mängu hind

Meeskonnamängu korralduse tasu

Grupi suurus         Hind osaleja kohta
12 – 25 inimest      33 €
26 – 40 inimest      28 €

Hinnale lisandub käibemaks 22%

Osalejate muljed

Henno Puu
Wallenium OÜ Nelijärvel, talv 2019
Valitud mäng oli paraja pikkuse ja aktiivsusega. Ilmaga ka vedas 😊 Kõigile meeldis ja kõik said vastavalt soovile panustada, olla aktiivne tegevuses. Tagasiside mängujuhilt oli väga põhjalik ja kinnitas õiget valikut mängu osas. Suurimad tänud veelkord Lindale ja kogu 360-le.
Maili Põldpere
Veterinaar- ja Toiduamet tiimiga Nelijärvel, talv 2019
Meie seiklus Nelijärvel oli väga tore. Kuna vedas päikesepaistelise ilmaga, võinuks maastikul veedetud aeg isegi pikem olla. Rahule jäid kõik osalejad ja Linda oli väga meeldiv mängujuht.
Mehis Pärn
Newtime tiimiga Kadriorus, talv 2018
Aitäh, meeskond jäi üritusega väga rahule, äge formaat ja kiitused läbiviiajale ka.
Ulla Saar
Sotsiaalministeeriumi tiimiga Luhtres, sügis 2018
Meile mäng väga meeldis ja kõik sujus hästi. Osalejad jäid ka rahule ja meie tiimile oli see just sobiv tegevus. Metsas müttamine oli väga lõbus ja ühendav tegevus.
Helen Siska
Noorteühing Eesti 4H tiimiga Nõmmel, sügis 2018
Faksi mäng oli väga innustavalt väljakutseid pakkuv ning tagasiside osalejatelt oli väga positiivne. Eriti kiidaks mängu läbiviiat Imret, kes oli igati toetav ja tekitas ülesande läbiviimiseks piisavalt põneva keskkonna.
Erkki Tepper
Monier OÜ tiimiga Luhtres, suvi 2018
360 on olnud alati kindel valik ja pettuma ei pidanud ka sellel korral. Natuke mõttetööd, natuke hasarti. Rõõm üheskoos tegemisest ja tiimina töötamisest. Lõpetuseks kommentaarid mängujuhilt. Kõik väga super.
Marge Marjak
Eesti Metsad Otepääl, kevad 2018
Emotsioon on positiivne. Osalejad ja ka mina nende hulgas olime väga hästi meelestatud, et saame vahelduseks midagi teistsugust teha. Arutasime omakeskis ja andsime ka esmase tagasisidena seda, et tegelikult meie töö nii toimibki. Oleme mööda Eestit laiali ja peamegi nii suhtlema ja uurima-küsima. Mängu lõppedes briifing oli väga põhjalik ja näitas ära kuidas me mängu jooksul arenesime. Olete igal juhul meil meeles, kui peaksime uuesti mõtlema mõne matka või mängu peale.
Janno Ruus
Rapla Politseijaoskonnaga mängimas Nelijärve puhkekeskuses, sügis 2017
Rapla politsei meeskond jäi koolitusega väga rahule. Mäng oli haarav ja need 2 tundi möödusid kiiresti. Ise mängus osalejana püüdsin vahepeal ka kõrvalt vaataja rolli võtta, et näha kuidas meeskond toimetab, kuid see ostus päris raskeks, sest mäng haaras mindki.
Kristjan
Kaitseliidu tiimiga mängimas Koolituskodus, sügis 2017
Üritus oli super. Kuna me pole selliseid asju varem teinud, siis oli elevust palju. Üritus aitas paremini meil üksteist tundma õppida väljaspool tavapärast rutiini ning tuua välja asju, mida ei teadnud. Nii näiteks sain mina teada osade inimeste huvidest, mis muidu poleks välja tulnud. Lisaks tõi koolitusmäng välja mitmed nüansid, mis on olulised koostöö korraldamisele. Eriti oluline minu jaoks oli kommunikatsiooni ja informatsiooni vahetamise roll.
Nele Järve
Akzo Nobel Baltics AS, Nelijärvel sügis 2017
Mina, ürituse organiseerijana jäin antud mänguga väga rahule! Väga meeldis Imre suhtlemine meeskonnaga kogu mängu jooksul ja eriti hea oli tagasiside andmine, kui kõik alguspunkti tagasi jõudsid. Kuna osad punktid olid metsas, siis üks meeskond oli leviulatusest väljas ja koostööd väga teha ei saanud. Sellest oli kahju. Kokkuvõtteks - kõik oli suurepärane, meeskond jäi õhtuse tegevusega väga rahule!
Mattias Saks
Nortali tiimiga Topus, suvi 2017
Hea mäng ja hästi korraldatud, mängujuht oli tore ja kõik laabus väga kenasti! Seejuures tore, et sisuliselt ise ehitame endale mängu ja kukub välja täpselt nii nagu ise teeme. Tore oli ka mängujuhilt saada tagasisidet nö kõrvaltvaatajana kuidas meie tiim toimib.
Maiu Topp
Digitaalehitus klastri timiga Lodjal suvi 2017
Faksi mäng oli päeva nael! :) Täname!
Kai Prinits
VBH Estonia AS Luhtre talus, mai 2017
VBH meeskond tänab Teid põneva ja seiklusliku koolituse eest ja tervitused ka meie mängujuhile Urmasele! Tagasiside meeskonnalt oli väga positiivne ja hasart suur. Nii mõnigi meist oleks valmis olnud veel pikemalt seda lõbusat mängu jätkama. Aitäh!
Ave Merilain
JELD-WEN Eesti A/S Rakveres mängimas, 2017 kevad
Sain taas kuulda väga head tagasisidet. See mäng seminari viimases osas oli olnud väga mõnus. Hoolimata sellest, et mäng ei kohustunud võistlema teise meeskonnaga, siis olevat ikka väike hasart sisse tulnud. Igal juhul olid kõik rahul ja mina see hulgas. Seega olen veendunud, et jätkame tulevikus Teiega koostööd.
Aive Uus
Concise Systems tiimiga Nõmmel mängimas, 2017 talv
Meie meeskond jäi mänguga rahule :-) Üldiselt mõnus adrenaliin tuli ja meeskonnavaim ja kõik olid väga rahul pärast. Vaid ühel eesti keelt mitte oskaval inimesel on raske kaasa tulla, sest hasart oli suur ja tõlkimisest ei tule midagi välja.