Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Operation Mindfall – UUS

12-800
Aastaringselt
~2h
EST,ENG

Aeg kehastuda salaagentideks!

Meie kätte on usaldatud allikatelt lekkinud info, mille sõnul üks salajane uurimisfirma nimega Spider Technologies on välja töötanud viiruse inimmeelte kontrollimiseks ning on nakatanud juba 20% maailma elanikkonnast. Olgu selleks ostlemiskäitumine, poliitiline hoiak või isegi mõrvad – inimesi saab mõjutada vastu tahtmist.

Spider Techi tegutsemise lõpetamiseks oleme loonud sõltumatu, rahvusvahelise luureorganisatsiooni W.I.S.E., mis tegutseb kõrgeimal salastatuse tasemel, et kaitsta maailma ohtude eest. Nüüd ongi kätte jõudnud aeg käivitada operatsioon Mindfall, kus ootame liituma kõiki julgeid meie agentideks.

Mängu eesmärk: Hankida organisatsiooni peatamiseks vastumürk ning seda vaid piiratud aja jooksul. Kas suudate sellega hakkama saada?

Kohandame mängu vastavalt teie vajadustele.

  • Tänu eelnevalt valmistatud missioonidele ning tehnilisele võimekusele, on võimalus operatsioon Mindfall käivitada väga kiiresti just teile sobivas asukohas.
  • Ettevõtted ootavad sageli individuaalseid ja kohandatud lahendusi. Olenemata sellest, kas tegemist on asukoha, ettevõttespetsiifilise sisu või keelega, loob operatsioon Mindfall võimaluse mängu vastavalt teie vajadustega modifitseerida ning läbi viia erakordselt põnevaid liitreaalsusele tuginevaid tiimiüritusi.
  • Mängu saab sobitada teie ürituse ajakavasse olenemata sellest, kas tegevuseks on aega 1 tund või 3 tundi.
  • Mängu on võimalik korraldada nii väiksematele meeskondadele kui ka mitmesajale inimesele.
  • Igale tiimile on võimalus tellida ka eksklusiivne kohver lisaelementidega, mis aitavad kaasa missioonide lahendamisel ning muudavad tegevuse veelgi unikaalsemaks.
  • Mängu saab korraldada nii väli- kui ka sisetingimustes.

Kui tunned mängu vastu huvi või soovid lisainformatsiooni, siis kirjuta meile info@360.ee või helista 56632979

 

Mängu hind

Grupi suurus          Hind osaleja kohtagarantii
12 – 30 inimest           33 €
31 – 60 inimest           28 €
61 – 90 inimest           22 €
91 – 120 inimest         19 €
Üle 120 inimese          17 €

Suuremate gruppide puhul hind kokkuleppel.

Hinnale lisandub käibemaks 22%