Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

“Käbide korjamine” seiklusmäng lastele

Korralda oma lapsele üks vahva sünnipäevaseiklus! 

Nutikas sünnipäev looduses on lustakas maastikumäng noortele, milles tuleb liikuda maastikul ja nuputada. Nutivärk meeldib lastele ja et midagi mängus juhtuks – tuleb maastikul liikuda! See meeldib kõigile. 

Kuidas käib?

Spetsiaalselt lastele mõeldud sünnipäeva mängus on meeskonnal eesmärk koguda võimalikult palju virtuaalseid “käbisid”. Käbide leiukohad asuvada lähiümbruse maastikul ja on kaardil näha. Mõnes kohas on neid palju, teistes vähem. Mine õigesse kohta ja “korja” üles. Tundub lihtne? Siiski mitte nii-väga. Iga käbikuhja ammutamiseks on vaja lahendada nuputusülesanne või vastata küsimusele õigesti. Lisaks tuleb vältida piirkond, kus oravad nõuavad saagist oma osa – tuleb planeerida maastikul liikumist vältides miinusalasid! Võidab see kes saab kontrollaja sees rohkem käbisid! Edukaks saagikorjamiseks on vaja tiimil teha meeskonnatööd, planeerida ning liikuda maastikul ringi. Langetada otsuseid, kas keskenduda „kergemale saagile“, mis annab vähem tulemust või võtta risk ja panustada raskematele, kuid suuremat saaki andvatele kohtadele. Kogu mängu juhib tahvelarvuti ja spets rakendus.

Mängida saab igal pool, igal ajal

Lõbusa sünnipäevaseikluse saame kiirelt ette valmistada igale poole üle Eesti – parkidesse ja metsaradadele ning mujale, kus noorte seiklejate tee ei ristu tiheda liiklusega.

Mäng kestab orienteeruvalt 2,5h
Rahulikus tempos jalutatakse 3-6km

Mängu ettevalmistuse ja tahvelarvuti rendi tasu

  • Ühes tiimis 4-6 inimest
  • Meie poolt on mängu ettevalmistus maastikul, tahvelarvuti (iPad, Samsung 10′) rent koos vihmakindla koti ja internetiga.
  • Minimaalne 2 meeskonda, maksimaalne 10
  • Rendiperiood 48h – päev enne üritust saab varustuse kätte, üritusest järgmisel päeval tagasi. Laupäeval toimuva sünnipäeva korral saab varustuse tagasi tuua esmaspäeva hommikul.

Tasu ühe meeskonna kohta (kuni 4 inimest) 49€.

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED
Kus mäng algab ja lõppeb?
Mängu saame ette valmistada üle Eesti igale poole. Oluline on jälgida, et mängu alal oleks lastel ohutu liikuda. Kõige paremini sobib see mäng parkidesse ja metsaradadele, kus seiklejate tee ei ristu tiheda liiklusega. Aga saab ka mängida väikese liiklusega tänavatel.

Kus on head kohad Tallinnas seiklemiseks?
Parim koht on Nõmme Spordikeskuse lähedal ja Glehni lossi ümber terviseradadel. Seal on ka kohvik Legend, kus saab korraldada toitlustamise. Mängida saab veel Kadrioru pargis, Lauluväljakul, ja ka Loomaaia ja Vabaõhumuuseumi aladel.

Mis vanuses lastele see mäng sobib?
Sünnipäeva mäng sobib hästi alates 10 eluaastast. Küsimused on erineva raskusastmega ning vastavalt mängijate vanusele, lisame sobivad küsimused mängu.

Kas mängu läbiviimine on keeruline?
Ei! Lisaks mängu varustusele, anname kaasa ka juhised/mängu reeglid, mida mängu läbiviimisel vaja teada on.

Kas mängida saab ka pimedas?
Lastele õhtupimeduses mängu ei soovita.

Kas ilm segab mängimist?
Ei! Kogu mängus kasutatav tehnika ja varustus on ilmakindel ja toimib nii vihmase ilma kui külmakraadidega. Saju korral on mängu kokkuvõtet mugavam teha sees.

Kus saab varustuse?
Varustuse saab kätte päev enne üritust Liivalao 22, Tallinn. Kui sünnipäev toimub nädalavahetusel, saab varustuse kätte juba neljapäeval.

seiklusmäng lastele