Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Suur Aardejaht

40-200
Aastaringselt
2.5h
EST, ENG, RUS

Suur aardejaht on hoogne mäng, kus on piisavalt seiklust, nuputamist ja meeskonnatööd.

Legendi järgi on siiamaani leidmata üks eriline aardekirst, mille leidmiseks on meeskondadel olemas vana kaart, kirstu võti ja üks vihje. Kulunud ja raskelt loetavalt kaardilt selgub, kuhu suunas liikuma hakata.

Kuidas mäng käib?

Seltskond jagatakse meeskondadesse (6-10 liiget). Iga tiim saab kätte lähteülesande ning mäng võib alata. Kaardi ja kompassi abil hakkab meeskond maastikul liikuma maha märgitud punktide juurde. Puudele on üles seatud erinevaid mõistatusi. Igast punktist saadakse infold, mis aitab lõpuks selgitada aarde asukoha. Olulise info saamiseks tuleb kuulata vanast raadiost signaali ja see dekodeerida, lahti muukida koodilukke, piiluda objektide sisse ja kasutada jõudu.

Neljas maastikupunktis tuleb meeskonnal lahendada ka etteantud ülesandeid. Edukaks soorituseks on vajalik kõikide tiimiliikmete vahelist koostööd. Vajalik on osavus, mälu, kiirus ja täpsus.

Põnev finaal! 

Viimased 5 minutit finaalis on tõesliselt kiired. Kui kõik meeskonnad on metsast tagasi, siis avaldatakse viimane ja väga oluline vihje. See aitab kogutud info kokku panna ning seilgub aardekirstu asukoht. Võidab meeskond, kes viimase mõistatuse kiirelt lahendab ning aardekirstu peidukohast leiab.

Kuhu mäng sobib?

Mäng on piisavalt pikk, et sobib suvepäevadele lõbusaks meeskonnatöö tegevuseks. Keskmise ja suurema osalejate arvuga üritus, kus soovitakse läbi lõbusa tegevuse inimeste omavahelise koostöö proovilepanekut ja anda neile natukene mõtlemisainet.

Miks mitte korraldada mäng suuremal sünnipäeval, suguvõsa kokkutulekul või muul sarnasel ettevõtmisel?

Tellimine ja info

Küsi lisainfot: info@360.ee

Mängu hind

Grupi suurus             Hind osaleja kohta
40 – 80 inimest              28 €
81 – 120 inimest            23 €
Üle 120 inimese             20 €

Hinnale lisandub käibemaks 22%
Veel suuremate gruppide korral küsi personaalset lahendust. Vaata kaardilt sobivat turismitalu.

Osalejate muljed

Merilyn Toit
FEB tiim Varemurrus, suvi 2018
Aitäh meeskonnale, mäng oli väga mitmekülgne, segu erinevate oskuste-teadmiste kasutamisest, kohati isegi peadmurdvalt raske kuid hariv! Järgmise korrani!
Helena Alekand
SA Archimedes Järveveerel, suvi 2018
Mäng oli äärmiselt vahva ja mõnus. Ka need, kes alguses osa võtta ei tahtnud/plaaninud jäid rohkem kui rahule. Loodan, et varsti kohtume jälle!
Nele Nilb
AS Viimsi Vesi Varemurrus
Teiepoolne korraldus oli väga hea, jäime rahule! Tundus, et rahvale meeldis. Eriti kaasahaarav oli aaretejaht! Uute kohtumisteni ja suur aitäh!
Mari Pajula
Salestar Roosta Puhkekülas
Jäime teie poolt korraldatud Aardejahiga väga rahule! Mäng oli väga põnev ja kaasahaarav. Põnevad küsimused ja seni nägemata harjutused-ülesanded. Samuti oli väga sõbralik teie meeskond, mis avaldas muljet ;) Seega suured-suured tänud Teile. Järgmiste kordadeni!
Sigrid Sillaots
MA Fashion Holding Ojako puhkkeskuses
Kõik kulges väga hästi! Jäime rahule! Suured tänud! On hea teha koostööd spetsialistidega kelle tegevuses ei pea kunagi pettuma vaid pigem iga kord üllatab meeldivalt!
Riina Just
Aditro Estonia OÜ Vabaõhumuuseumis aarde jahil
Kuigi ilm ei olnud just kiita, siis mäng oli super, kõik jäid väga rahule! Teie poolne meeskond oli väga tore, mäng ise oli äärmiselt kaasahaarav ja lõbus. Tuleb ka mainida, et vihjed olid väga hästi ära peidetud, ülesanded parajalt keerukad ja aarde otsimine väga põnev :) Kõigile suur aitähh!