Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Kajakimatk Tallinnas

18
Mai-august
3-4h
EST, ENG, GER

Avasta Tallinna lahe sadamaid merelt ning naudi ilusat kilukarbivaadet.

Tallinna lahe kajakimatkal tehakse tuur lahe kõige vaiksemas piirkonnas ja tutvutakse linna rohkete sadamatega. Kajakimatka jooksul saab tutvuda linna ajalooga ning näha merelt tänapäevast siluetti.

Tegemist on kerge ja piisavalt lühikese retkega, mis sobib hästi mõnetunniseks aktiviteediks peale tööd või väliskülalistele Tallinnaga tutvumiseks.

Matk algab Linnahalli juurest, kus tehakse aerutamise instruktaaž. Retke esimeses osas aerutatakse endise Patarei vangla akende alt läbi. Edasi keeratakse sisse Lennusadamasse, kus seisavad jäälõhkuja „Suur Tõll“ ja teised ajaloolised laevad, mida saab merelt lähedalt uudistada. Lennusadamast Paljassaare poole aerutades heidetakse pilk Peetri sadamale, Miinisadamale, Hundipea sadamale ja Paljassaare sadamale. Katariina kai juures tehakse peatus. Peale pausi aerutatakse tagasi Linnahalli suunas. Enne matka lõppu keeratakse sisse ka veel Kalasadamasse. 

Raskusaste

Tegemist on pigem kerge tegevusega, mis sobib erineva füüsilise taustaga inimestele. Matka jooksul läbitakse ca 9 km. Enne matka algust tutvustakse põhjalikult ohutusvarustust, jagatakse õpetusi ja nippe kuidas kajakiga sõita.

Tellimine ja lisainfo

Telli matk endale sobival ajal matkad@360.ee või tel: +372 56668172

Matka hind

Matka hind on 49€ + KM inimese kohta.
Hind sisaldab kajakivarustuse kasutamist, ohutusvarustust ja giide.

Osalejate muljed

Kaie Tropp
Estravel Baltikum, toote- ja müügijuht
Meile kõigile väga meeldis kajakituur Tallinna lahel:) Mõnus viis suvise õhtu veetmiseks koos töökaaslaste või sõpradega. Meil tekkis ka ideid kuidas Tallinna sadamate kajakimatka järgmisel suvehooajal pakettide sisse panna, sest see matk sobib imehästi ka turistidele. Ühesõnaga kõik oli super. Toote hind ja kvaliteet hästi paigas ning matka läbiviimine igati professionaalne.
Erika Kuningas ja Silver Kits
eraisikud
Matk oli tõesti väga tore. Esimeseks prooviks paras maa. Ja teie olite ka väga sõbralikud ning mõnusad.
div class="matka_hind_content nomargin nogutter" style="display:none">

Matka hind

Matka hind on 49€ + KM inimese kohta.
Hind sisaldab kajakivarustuse kasutamist, ohutusvarustust ja giide.