Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Meeskonna treening tiimikanuus

Suhtlemisoskus, strateegia, kiire mõtlemine ning nuputamine vee peal.

Mai-september

Need on vaid killud meeskonnatööst mis hakkavad mühinal tuure võtma. Tegu on lõbusa meeskonnatöö praktikaga vee peal, mis ühendab ja arendab.

Suhtle, usalda, arenda!

Kas olete unustanud suhtlemise peale tööd või kontoris ei saa kuidagi mõtteid vahetatud?
Uurime välja millised on töökaaslased tegelikult. Meie praktika puhul pole tähtis mitte alfaisasena ohjasid haarata vaid, et kõik mõtleks kaasa ning vahetaks omavahel uut infot. See loob olukorra kus igaüks suudab kriitisel hetkel härjal sarvist haarata ja terve meeskonna madalseisust välja tuua.

Edasised harjutused nõuavad juba üksteise usaldamist, toetamist, nutikust ja muidugi teineteisega suhtlemist. Näiteks käime läbi stsenaariumid kus kõik jäävad “pimedaks”, tüürimees “jääb loodust nautima” ning vaatame ka mis tähendab kui kanuust saab traaler. Lisaks selle, et on vaja asju ajada enda hallatavas kanuus, peab infot vahetama ka teise kanuuga. Peale vahvaid mänge ja meeskonnapraktikaid võtame natukeseks aja maha, kui võimalik siis enne randumist aerutame veekogul ja naudime loodust ning head seltskonda.

See on kogemus millest saab palju üle tuua “tavamaailma” ning eneseanalüüsi tulemusel suudetakse olukordi loominguliselt lahendada. Lisaks arenevad teadmised ja oskused ka aerutamises.

Hiigelkanuuga on tore koos aerutada – üks kanuu mahutub kuni 10 inimest, seega on hea seal looduse nautimise vahepeal ka tähtsaid asju arutada. Keegi ei saa lahkuda või muuga tegeleda. 🙂

Kuidas treening tiimikanuus käib?

Saame kokku veekogu ääres. Paneme koos kanuud sõidukorda, millele järgneb instruktaaž. Alguses teeme kerge aeruaeroobika ning õpime oma sõiduvahendeid tundma maapeal. Kui baasteadmised on olemas, liigume veele, kus paneme rõhku kanuuga manööverdamisele. Edasised harjutused nõuavad juba üksteise usaldamist, toetamist, nutikust ja muidugi teineteisega suhtlemist.

Meeskonna treeningule jätkuks küsi ka soovitusi kuhu saab edasi tegevust rahulikult analüüsima minna või üks kosutav leil võtta.

Varustus ja ohutus

Hiigelkanuud on suured, laiad ja väga stabiilsed. Selga paneme ohutusvestid mis lisavad ujuvust meile. Edasi aitavad liikuda meil natuke suuremad aerud kui tavalisel kanuul.

Millal toimub?

Mai-September.
Tiimikanuud sobivad järvedele ja laiematele jõgedele. Tallinna lähedal on head kohad Keila jõgi, Soodla veehoidla.

Korralduse tasu

Meeskonnatöö praktika hiigelkanuudega (kuni kaks hiigelkanuud täisvarustuses ning instruktor) korralduse tasu on 700€
Sisaldab käibemaksu 22%
Meeskonnatöö hiigelkanuudega on lõbus enesearendus vee peal!

Tellimine ja info

Helista kohe ja küsi lisainfot: 56668172. Või saada kiri matkad@360.ee