Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Suurendame käivet

20-120
Aastaringselt, väljas
2h
EST, ENG

Harjutamine teeb meistriks.

“Suurendame käivet” on meeskonnamäng, mis annab parima tulemuse, kui seda mängib suurem hulk inimesi. Mängu käigus on võimalik parandada inimeste omavahelist koostööd ning saadud kogemust hiljem reaalsetes situatsioonides rakendada. Selles mängus töötavad kõik osalejad ühise eesmärgi nimel, seega puudub inimeste- või tiimidevaheline võistlusmoment.

Mängijatel tuleb hakkama saada ootamatute olukordadega, pisut nuputada ja kuidas üheskoos tegutsedes virtuaalset käivet suurendada.

Kuidas mäng käib?

Mängijad saavad ülesannete lahendamiseks kõik vajalikud vahendid – tahvelarvutid, sidevahendid, portfellid tähtsate dokumentidega, pitsat jne. Olemas on ka Äripäeva ettevõtete TOP100, mis annab võimaluse oma eesmärke kõrgeks seada ja neid konkurentidega võrrelda. Kindlate eesmärkide seadmisel on oluline roll ka ülesannete lahendamisel.

Meeskonda kuulub 5-6 osalejat, kes peavad koostöö arendamiseks ja käibe kasvatamiseks maastikul reeglitepäraselt liikuma, pisut nuputama, vastama küsimustele ja ülesandeid lahendama. Liigutakse koos ühise eesmärgi nimel – suurendada käivet. Mängus on oluline kiire, otsene ja aktiivne info vahetamine ja suhtlemine, tiimikaaslaste aitamine ning kogu tegevuse ühtne koortineerimine.

Kuhu mäng sobib?

“Suurendame käivet” mäng sobib hästi erinevatele meeskonnakoolitustele, kus meie koolitaja saab siduda koolitusteemad, situatsioonid mänguga. Lisaks annab mäng hulganiselt sisendit koolitajale hiljem erinevate situatsioonide läbi arutamiseks.

Mängida saab linnades ja majutusasutuste juures. Kogu varustust saad kasutada kinnastes, mis annab võimaluse mängu mängida igal aastaajal nii valges kui ka pimedas.

Esita väljakutse kolleegidele või konkurentidele

Mängu toob sisse võistlusmoment, kui otsustatakse teiste mängu mänginud tiimide või konkurentide tulemusi võrdlema hakata. Mängu lõpuks loeb ainult üks – kellel on kõige suurem käibenumber.

Mängu hind

Grupi suurus         Hind osaleja kohta
20 – 40 inimest      32 €
41 – 80 inimest      26 €
81 – 120 inimest    21 €

Hinnale lisandub käibemaks 22%

Osalejate muljed

Egle Masing
AS Orthopedica, tiimipäev Kipperi talus, suvi 2019
Mäng sujus väga hästi. Ilmaga vedas meeletult ja oli väga vahva. Mäng liitis meeskonda märgatavalt ja oskus kommunikeerida ning kolleegi jaoks olemas olla on täitsa olemas. Suur-suur tänu!
Kristina Uus
Telema AS, tiimipäev Pirital, kevad 2019
Mäng oli väga vahva ja eristus just sellega, et kõigil meeskondadel oli ühine eesmärk, mille nimel koostööd teha. Seni oleme peamiselt omavahel võistelnud. Jahedast ilmast hoolimata püsis tuju hea ja põnevust jagus viimaste sekunditeni.Suur tänu korraldamast, jätkake samas vaimus!
Kristi Fuchs
Rakvere Politseijaoskond, tiimipäev Lammasmäel, sügis 2018
Tõesti, kõigile meeldis. Kui koolitusele/mängule tuldi ootava seisukohaga, siis ära läksid kõik positiivse emotsiooniga. Mängu lõpu hetkel oleks tahtnud veel mängida ja selles mõttes oligi lõpp õigel ajal, kui kõigil emotsioonid olid laes. Suur aitäh teile ja julgeme kõigile teid soovitada! Korraldaja meeskond ka super!
Birgit
Fitek AS, tiimipäev Kadriorus, suvi 2018
Tänud, megalaheda mängu eest! Meile väga meeldis, seda mängu võiks julgelt veel mängida ja teistele soojalt soovitada!
Maris Tross
Elisa AS. meeskonnapäev Lohusalu sadama juures, kevad 2018
Mäng sujus suurepäraselt. Alguses oli pisut segadust, kuid inimesed said üsna ruttu aru, et teeme koostööd ja uuesti proo­vides, oleks kindlasti kohe alguses omavaheline suhtlus mõnusam. Osalejad olid kõik äärmiselt rahul (kõik 110 inimest) :-). Rahulolevaid nägusid oli terve Lohusalu sadam täis. Kui võimalust on, siis tahame kindlasti veel proovida ja kui keegi küsib, kuidas oli, siis soovitame kindlasti! Suur-suur aitäh 360 meeskonnale :-) !