Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Uisumatkad

12+
Jaanuar-märts
ca 3 tundi
EST, ENG

Uisumatk on Eesti talve kõige lahedam seiklus. Liuelda otsejoones saarele või käänuliste kallastega rabalauka peegelsiledal jääl – elamus on garanteeritud.

Uisumatk on kõige rohkem ilmast sõltuv matk, sest jää peab olema lumetu ja sile. Sellise jää tekkel peab kiiresti tegutsema, sest ilm on tihti muutlik. Sobivad olud võivad tekkida kus iganes ja põhimõtteliselt üleöö. Hooajal hoiame jääoludel pidevalt silma peal ja uisumatka toimumisest anname kohe teada oma infokanalites. Jälgi uue info saamiseks kindlasti meid Facebookis.

Sobivate jääolude korral korraldame uisumatkasid rabalaugastel ja ka Väinamere laidude vahel.

Uisumatka pikema etteplaneerimise korral peab arvestama võimalusega, et õigel päeval uisutamiseks sobivat jääd siiski ei ole. Siis tuleb leida alternatiivne tegevus. Näiteks tõukekelgu- või räätsamatk või hoopis mõni meeskonnamäng. Uisumatka toimumise otsustab matkajuht mõned päevad enne matka.

Tavaliselt hakkab jääd rabalaugastele tekkima detsembri lõpus ja jaanuari alguses. Haapsalu, Saunja ja Matsalu lahed külmuvad enamasti jaanuari keskel või lõpu poole. Väinameri olenevalt talvest jaanuari lõpus/veebruaris. Tavaliselt on paremad uisutamise olud Lääne-Eestis, sest seal on vähem lund ja rohkem veekogusid, näiteks Marimetsa rabalaukad, Tänavjärved, Saunja ja Haapsalu lahed jne

Info ja broneerimine

Täpsema info saamiseks ja matka broneerimiseks kirjuta matkad@360.ee

Matka hind

Tasu gruppidele alates 12 inimest:

38 € osaleja (ilma piknikuta)
47 € osaleja (koos piknikuga)

Hinnale lisandub käibemaks 22%.