Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Raharalli

25-800
Aastaringselt, ka pimedal ajal
2.5h
EST, ENG, RUS

Hoogne seiklusmäng tahvelarvutitega, mis sobib hästi suurtele ja väga suurtele üritustele.

Raharalli on kiiretele, nutikatele ja kõrge meeskonnavaimuga mängijatele. Sellest mängus tuleb tööle panna nii pea kui jalad. Tegemist on strateegiat ja planeerimist nõudva valikorienteerumismänguga maastiku.

Kuidas mäng käib?

Mängu alguses moodustame seltskonnast 5-6 liikmelised tiimid, kes peavad 2 tunni jooksul läbima võimalikult palju kontrollpunktide. Iga võistkond saab navigeerimiseks kaardiga tahvelarvuti.  Kontrollpunktide läbimist tuleb hoolikalt planeerida, sest need on erineva väärtusega: lihtsamate kontrollpunktide eest saab vähem, raskemate ja kaugemal asuvate eest rohkem virtuaalset raha.

Mängus on 4 meeskonnaülesandega kontrollpunkti. Ülesanded on klassikalised meeskonna koostööd eeldavad lõbusad katsumused. Koos tuleb lahendused välja nuputada ja need ellu viia.  Lisaks on maastikul ka miinuspunktide kohad, mida on soovitatav vältida.  Mängu võidab meeskond, kellel on lõpus kõige enam punkte ehk virtuaalraha.

Mängu jooksul läbivad meeskonnad keskmiselt 3-7 kilomeetrit. Kõik oleneb kui suur on mänguala ning kui palju soovitakse punktide vahel liikuda.

Kuhu mäng sobib?

“Raharalli” mäng sobib erinevatele suurematele üritustele – suvepäevad, talvepäevad, ettevõtte spordipäevad jne. Mängu saab hästi siduda ürituse kontseptsiooniga ja sobib olema ka ürituse läbivaks alustalaks.

 

Telli mäng

Küsi lisainfot: info@360.ee

Mängu hind

Grupi suurus         Hind osaleja kohta

25 – 40 inimest      32€
41 – 80 inimest      28 €
81 – 120 inimest    23 €
Üle 120 inimese     20 €

Hinnale lisandub käibemaks 22%

Suuremate gruppide korral küsi personaalset lahendust.

Kui üritus toimub meie partnermmajutusasutuses, on võimalik arveldada koos muude majutusteenustega. Anna meile sellest soovist teada kohe mängu tellides.
Vaata kaardilt sobivat turismitalu.

Osalejate muljed

Kaisa Tiik
Carmen Catering mängimas Roosta Puhkekülas, talv 2020
Terve Carmeni tiim jäi mänguga väga rahule! Kolleegidelt sain väga head tagasisidet kuulda kohe pärast mängu ning samuti eile ja täna. Väga mitmed ütlesid, et selline mõnus adrenaliin tekkis raharallit mängides ja eriti just mängu lõpus soovides saada parimat tulemust. Üllatavalt tuli ka tagasisidet, et mäng oleks võinud isegi tunnike kuni kaks rohkem kesta, sest lihtsalt nii põnev oli! 😊 Suur-suur tänu terve Carmeni seltskonna poolt! Ja mina omakorda tänan toreda koostöö eest! Kõik oli hästi, lihtsalt ja arusaadavalt organiseeritud ja minul selle võrra lihtsam olla ja õnnestus ka ise mängus osaleda! Seega tänud ja järgmiste mängudeni!
Kerttu Krall
Linnavaraamet mängimas Kopli Madisel, kevad 2019
Suur-suur tänu teie meeskonnale eilse Raharalli eest! Vaatamata tihedas võsas seiklemisele on kõikide tagasiside äärmiselt positiivne ja küsiti ka juba uut mängu minult :) Suured kiidusõnad Raunole ja teistele toredatele, kes temaga eile kaasas olid!
Kristjan Jasinski
Luminor tiim mängimas Tallinnas, kevad 2019
Suured tänud – see oli tõepoolest väga hästi korraldatud ning kogu seltskond jäi mänguga väga rahule. Tagasiside on olnud ülivõrdes ning see oli täpselt ideaalses tasakaalus – osalejad said nii meelt lahutada, tunda suuremat ühtsust meeskonnana kui ka aktiivse jalutuskäigu imeilusas Tallinna vanalinnas.
Piletilevi tiim mängimas Lepaninal, sügis 2018
Ralli oli vinge, lõi silmad särama! Need kes osalesid olid väga rahul/ õnnelikud ja kuna oli võimalik valida koormust, siis nutjaid ei olnud.
Anni Kärner
Netgroup tiimiga Männiarus
Suured tänud taas kord vägeva meeskonnatöö korralduse eest! Siiani olen üksnes positiivset tagasisidet saanud, et oli põnev ja isegi külm ilm läks meelest ära :)
Evelin Stamm
Siseministeeriumi juhtide koolitusel Virumaal
Eilne Raharalli oli suurepärane, muljeid jagus väga palju kogu õhtuks. Muljed olid meeskondade vahel ikka nii tugevad, et kohati oli raske uute teemadega õhtut jätkata. :) Aitäh veelkord!
Priit Valk
Eesti Energia meeskonnaga Lammasmäel
Olen kogu seikluse läbiviimise osas väga rahul. Kõik osalejad said hea emotsiooni ning eri üksuste ja piirkondade töötajad õppisid üksteist palju paremini tundma ja omavahel koostööd tegema. Koolitaja osas jäime ka rahule. Ega poole tunniga väga palju infot edasi ei õnnestu anda, kuid kes soovis, see kindlasti leidis midagi, mida kõrva taha panna. Olete kindlasti minu positiivse tagasiside ning soovituse ära teeninud!
Alice Ligi
PricewaterhouseCoopers tiim Pärnus mängimas
Suured tänud teile meeleoluka mängu eest! Kõik sujus viperusteta ja teie meeskonna kohta kuuldus ka ainult positiivseid sõnu! Kuna alustasime vihmas ja tuules, oli stardihetkel ehk mõnel osalejal eesootava osas kõhklusi, kuid finišeerijate näod olid igal juhul väga rahuolevad. Mäng suutis tekitada piisavalt emotisoone ja hasarti ja küsimuste üle arutleti veel pikalt õhtusel peolgi! :) Hea meelega teeme teiega koostööd ka järgmistel kordadel!
Ülli Park
Tallinna Linnakantselei Luhtres mängimas
Meil oli väga tore, ja ilm soosis meid. Kõigile meeldis, iga meeskond võttis eri taktika... jäime väga rahule ja soovitame teistele ka