Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Helide maailm

12-120
Aastaringselt, ka pimedas
2h
EST, ENG, FIN, RUS
helide maailm

Lihtne ja lõbus meeskonnamäng, kus orienteerutakse kuulmise järgi.

Legendi järgi leiti Glehni lossist raadioskännerid, millega kuuleb hääli minevikust. Nüüd on vaja helide maailma saladusele jälile jõuda. Kas sinu meeskond suudab kaua lahendamata ülesande lahendada?  Pange oma meeskond proovile ja selgitage, kes on teie tiimist parim kuulaja ja helide mõistataja.

Kuidas mäng käib?

Mängu alguses jaotatakse osalejad meeskondadesse. Iga meeskond saab ringi liikumiseks piirkonna kaardi, kõrvaklapid ja muud vajalikud abivahendid. Grupid hakkavad mööda maastikku koordineeritult liikuma ja helisid tuvastama. Põnevust lisab fakt, et mõnes kohas kõlavad helid korraga, mõni heli kõlab vaid hetkeks. Kuna inimesed kuulevad, tajuvad ja mõistavad helisid erinevalt, siis toob tiimile edu erinevate rollide jagamine. Kes on liikumise planeerijad, kes kuulajad, kes kirjutajad jne. Võidab tiim, kes arvab ära kõige rohkem helisid.

Kõige lõbusam osa mängust on  kokkuvõtete aeg, kus kuulame kõik helid üle ja mängujuht avaldab ka õiged vastused.

Mis helisid kuulda võib? Helisid kuulatakse spetsiaalse aparatuuriga. Helisid on väga erinevaid – hunt, kapsalehe murdumine, jooksev koer, akutrell, hiireklikk jne. Iga meeskonnaliige tunneb ära kindlasti endale tuttavad hääled.

Helide maailma mängus ei küsita küsimusi. Seega ei ole tiimiliikmetel omavahel vaja rääkida. Tuleb ainult tähelepanelikult kuulata ning helid ära arvata.

Põnevust lisab, kui mängu mängida pimedas. Helid kõlavad kindlasti natuke teist moodi. Rahulikus tempos liikudes läbivad meeskonnad mängu jooksul 2-3 kilomeetrit.

Kuhu mäng sobib?

Mäng sobib hästi erinevatele meeskonnaüritustele. Kuna mängu jooksul ei ole vaja palju rääkida, siis sobib “Helide maailma” mäng hästi erinevate keelelise tausta ja oskustega gruppidele. Nii saab seda mängu hästi kasutada meeskonda ühtlustavaks tegevuseks rahvusvahelises seltskonnas.

© Müstiline Helide Maailm mänguskeem on Seiklusfirma 360 KRAADI omalooming. Välja mõeldud aastal 2018, idee autor Alar.

Mängu hind

Grupi suurus         Hind osaleja kohta
12 – 30 inimest           33 €
31 – 60 inimest           28 €
61 – 90 inimest           22 €
91 – 120 inimest         19 €

Hinnale lisandub käibemaks 22%

Kui üritus toimub meie partner-majutusasutuses, on võimalik arveldada koos muude majutusteenustega. Anna meile sellest soovist teada kohe mängu tellides!
Vaata kaardilt sobivat turismitalu.

Osalejate muljed

Jevgeni Supin
360 Media OÜ mängimas Nõmmel, suvi 2018
Oli väga tore seiklus. Kõik osalejad olid rahul. Hea, lihtne aga põnev. Aitäh!
Mailis Talu
Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskusega mängimas Raudsillal, suvi 2018
Meie jäime mänguga rahule. Kõik sujus hästi. Mäng oli teistsugune ja põnev. Aitäh teile :)
Mari Pultsin
Spin TEK tiimiga Väike-Trommi talus, talv 2018
Väga lahe oli, aitähh järjekordse toreda mängu eest! :)
Liisa Kaupmees
Nõmmel Glehni lossi juures treeningmängul, talv 2018
Helide mäng oli tavapärastest erinev sest eeldas tunnetamist, mitte tarkust. Omajagu arutlemist sai tiimiga tehtud! Pimedus lisas liikumisele põnevust sest otsest orientiiri, kuhu liikuda polnud - ainult helide tugevus andis aimu, kas valitud suund oli õige. Mängiksin sõpradega seda veelkordki!