Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Räätsamatka lisad

Räätsamatka põnevamaks muutmiseks on võimalik tellida lisaks räätsa koolitus või loodusbingo. Need lisad teevad matka toredamaks osalejale, kes on tavalisel räätsamatkal juba mitu korda osalenud.

Räätsa koolitus

räätsad_koolitus1 Kasutusel on sadu erinevaid tüüpi räätsasid – koprasaba, karukäpa, plastikust, puust, metallist, tekstiilist, ise tehtud räätsad jne. Räätsa koolitusega matkal saab teada, millised mille jaoks kõige paremini sobivad? Kuidas ise räätsasid teha? Miks kasutasid vanad eestlased räätsade kohta erinevaid nimesid – rajad, soorajad, jääkingad, padinad, puuplätud jm? Millal ja miks Eestis räätsasid kasutatud on?

Võtame matkale kaasa erinevaid tüüpi räätsasid, testime ja vahetame neid omavahel. Räägime erinevatest räätsadest ja nende ajaloost. Matka eesmärk on heita pilk äärmiselt mitmekesisesse ja põnevasse räätsade maailma

Loodusbingo

Lihtne ja lõbus meeskonnaharjutus, mida mängitakse matka käigus. Mängijad saavad lehe küsimustega, mis on lihtsad ja puudutavad looduskeskkonda. Õigeid vastuseid saab välja noppida matkajuhi poolt räägitavast infost ja juttudest. Ei toimu sellist konkreetset küsimuste-vastuste vooru, vaid mängitakse terve matka jooksul. Küsimused on jagatud ruudustikku nagu päris bingos.  Kõigepealt nurkade mäng, siis diagonaalid ja siis kogu väli. Võitjad saavad üllatusauhinnad.

Räätsamatkad eri aastaaegadel on väga erinevad ja seetõttu kasutame mitmeid bingo variante. Näiteks talvel näeme matkadel loomajälgi ja mängime jäljebingot, sügisel jälle on rabamatka tippaeg ja siis lahendame rababingot. 

Tellimine ja lisainfo

Matka tellimiseks võta ühendust Taavi, taavi@360.ee tel: +372 55607230