Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

No Easy Day

16-70
Aastaringselt, sees/väljas
2.5 h
EST; RUS; ENG

Erioperatsioonidest innustust saanud mäng, kus fookus on omavahelisel suhtlusel. 

No Easy Day on seikluslik meeskonnatöö praktika, mille keskmes on meeskonnaliikmete omavaheline kommunikatsioon. Tegevuse käigus tunned kuidas osalejate omavaheline suhtlemine areneb jõudsalt.

Kuidas mängu mängitakse?

Meeskond moodustab liikmetest 2 rühma – staabi- ja rünnakrühma. Staabirühma ülesandeks on jälgida satelliitkaarti ning raadio teel juhendada teist meeskonda, et nad jõuaksid võimalikult kiiresti kontrollpunktideni. Teatud ajavahemiku järel saavad rühmad omavahel suhelda. Ühe “sideseansi” pikkus on kuni 1 minut. See tähendab, et oluline on edastada ainult vajalikku ja kindlat informatsiooni. Rünnakrühm peab usaldama staabist saadavaid instruktsioone ja neid õigesti tõlgendama. Mõlemal rühmal on oluline roll missiooni õnnestumises ja oma meeskonna võidule viimises.

Mäng lõpeb ühise aruteluga, kus meeskonnad saavad analüüsida oma tegevust ja jagada oma kogemusi teistega. Seepärast soviv mäng hästi erinevate meeskonnakoolituste päevadele.

No Easy Day on jõukohane kõikidele. Tehnilistest abivahenditest saavad mängijad kasutada raadiosaatjaid ning GPS jälgimisseadmed. Mängujuht seab üles ka staabiruumi, kus on suurelt ekraanile kuvatud rünnakurühma liikumise reaalaja pilt. Mängu jooksul läbivad rünnakurühma liikmed jalgsi umbes 5-6 kilomeetrit. Valmis tuleb olla erinevaks maastikuks. Punktideni jõudmine ei lähe alati mööda teeradasid.

Mida mängu käigus õpitakse?

Mängu jooksul õpivad osalejad eesmärgi täitmiseks vajalikku informatsiooni edasi andma, vastuvõetud infot tõlgendama ja seda õigete otsuste langetamiseks kasutama. Meeskond, kes suudab tekitatud tingimustes omavahelise kommunikatsiooni efektiivselt toimima saada, mõistab selle olulisust ilmselt hiljem ka oma töökohal.

Mäng sobib gruppidele, kes tahavad oma programmis ühendada meeskonnatreeningu ja ajaviite. Suurem meeskondade arv tõstab mängu raskusastet ning suurendab osalejate hasarti. Igas meeskonnas võiks olla vähemalt 5-6 liiget.

 

 

Parimad piirkonnad Tallinnas

Tallinnas on parimad piirkonnad No Easy Day mängu korraldamiseks Nõmme spordirajad Glehni lossi lähedal ja Vabaõhumuuseumis ala.  Maastik Nõmmel on väikesel alal väga mitmekesine ja sobiv luuramiseks nii valgel ajal kui pimedas. Staabi seame üles Nõmme Spordikeskuse seminariruumides või Glehni lossis.

Veelgi värvikamad ja mitmekesisemad on võimalused luuramiseks Vabaõhumuuseumis.   Suur ala oma hoonete, tänavate, radade ja eheda metsaga on suurepärane paik meeskonnatreeninguks.

© No Easy Day  mäng on Seiklusfirma 360 KRAADI autentne omalooming. Välja mõeldud aastal 2012. Idee autor Eric, tiimis Toomas, Erki. 

Mängu hind

Grupi suurus         Hind osaleja kohta
16 – 40 inimest      33 €
41 – 70 inimest      28 €

Hinnale lisandub käibemaks 22%

Osalejate muljed

Karolin Valdmann
Nordecon OÜ, tiimimäng Nõmmel, 2019
Jäime mänguga väga rahule. Järgmisel päeval väga paljud muljetasid sellest ja kõigile oli üllatuseks, et see nii põnev oli. Antud mäng kindlasti parandab meeskonnatööd ja omavahelist suhtlemist :)
Merilin Rahusaar
OSHINO Electornics Estonia, tiimimäng Matsirannas, 2018
Mängust on väga hea emotsioon. Veel õhtu jooksul ning ka tänaseni on tulnud inimesed rääkima, et väga äge mäng oli. Suured tänud, et muutsite meie suvepäevad vahvaks ja loodame, et teeme edaspidigi koostööd
Liisi Salong
Alpi Eesti OÜ, tiimimäng Kallisaba puhkemajas, 2018
Suur tänu teile, et korraldasite meile selle vinge mängu! Arutame mängu aspekte veel siiani ning emotsioonid on hoogsad! Nii mõnelegi meeldis nii väga, et oleks soovinud, et mäng kestab veel kauemgi, kuid oli ka neid, kellele piisas sellest raskest päevast!;) Paljud igatsesid pikki pükse ning staabis olijad oleks hea meelega tahtnud näha, mis maastiku kaaslased läbima pidid…sest kõik tundus nii põnev! Aitäh Siivile ja Andrele! Kõik oli väga tore! Kindlasti vaatame tuleval aastal uuesti, mida põnevat teie repertuaarist leida võib!