Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Agent V spioonimäng

12-800
Aastaringselt
1 tund
EST, ENG

Hasarti tekitav spioonimäng, kus osalejad peavad kehastuma agentideks ning tegema meeskonnatööd, et päästa ühiskond õela viiruse eest!

Kuidas mäng käib?

Iga võistkond saab enda kasutusse tahvelarvuti, milles kuvatakse väljakutsuvaid missioone. Mängu eesmärk on lahendada missioone ja koguda vihjeid, et kätte saada salapärane numbrite ja sõnade kombinisatsioon. Piisava vihjete kätte saamise korral tuleb hakata koodi lahti muukima. Kell tiksub, iga minut on arvel. Kui seatud aja jooksul jääb missioon lahendamata, siis vallandub üle maailma õel viirus. 

Tasub tähele panna, et juhtumi kallal töötavad ka teised agendid, mis tekitab tiimide vahelise võistlusmomendi. Kes suudab anda kõige enam õigeid vastuseid? Kes koodi lahti muukida kõige kiiremini? Kõik need tegurid loevad, et välja selgitada millise tiimi liikmetes on peidus ühe tõelise agendi omadused. 

Kuhu mäng sobib?

Mängu kestvus on ca 1h.
Seega sobib mäng hästi siseürituste, näiteks  jõulupidude või seminaripäevade meelelahutuslikuks vahepalaks. Mängu saab mängida hõlpsasti ka videosillavahendusel ilma omavahel kokku puutumata. 

Mängu hind

Meeskonnamängu korralduse tasu

Grupi suurus          Hind osaleja kohta garantii
12 – 30 inimest           33 €
31 – 60 inimest           28 €
61 – 90 inimest           22 €
91 – 120 inimest         19 €
Üle 120 inimese          17 €

Hinnale lisandub käibemaks 22%

Veel suuremate gruppide korral küsi personaalset lahendust!

Vaata kaardilt sobivat turismitalu.