Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Robot Wars

12-70
Aastaringselt, sees
2.5h
EST, ENG, FIN, RUS

Robotivõistlus on haarav töötoa stiilis meeskonnamäng, mis sobib erinevate teadmiste, oskuste ja huvidega gruppidele. 

Robotite töötoas on LEGO konstruktorite komplektid, mille südameks on ettevalmistatud mootoritega liikuri põhi, mida juhitakse puldi abil. Meeskondade ülesandeks on liikur võimalikult kiireks ja vastupidavaks ehitada-programmeerida.

Kuidas mäng käib?

Inimesed jaotatakse meeskondadesse ja antakse kätte LEGO konstruktorite kohvrid. Eesmärk on määratud ajaga ehitada liikurist valmis puldiga juhitav ja töötav robot, millega robotivõistlusel parimaid võtteid kasutada ja võistlus võita. Robotitele on võimalik ehitada juurde erinevaid lisasid ja funktsioone, mis annavad robotivõistluses eeliseid. Robotid peavad täitma konkreetseid ülesandeid.

Kuigi iga stardikomplekt on identne, võib kindel olla, et võistlema asuvad täiesti erinevate lahendustega masinad. Ehitamine on lihtne ja see sobib kõigile – algajast kuni programmeerijani. Meeskond peab otsustama, milliseid ülesandeid robot hakkab lahendama.

Varasemate heade programmeerimis kogemustega osalejad jõuavad antud aja jooksul ehitada veelgi detailsema ja oskuslikuma roboti. Juurde on võimalik lisada rohkem funktsioone ja lisamootoreid ning kirjutada koodi.

Mäng lõppeb põnevate võistlustega. Vigursõit on soojenduseks. Robotilahing kahe roboti vahel toimub erilisel võitlusareenil. Üheminutilised raundid on kaasahaaravad ja meeleolukad.

Kuhu mäng sobib?

Robot wars sobib väga hästi siseruumidesse ja erineva taustaga gruppidele. Suvel on võimalik mängu teha ka õues. Mängu saab korraldada igal pool, kus toimub seminar või koolitus – turismitalus, konverentsikeskuses, firma tööruumides jne.

Mängu hind

Kui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagi

Grupi suurus                Hind osaleja kohta
12 – 20 inimest                      33 €
21 – 40 inimest                      28 €
41 – 70 inimest                      22 €

Hinnale lisandub käibemaks 22%

Osalejate muljed

Urve Aavik
Elering AS tiimiga Lepiku talus, talv 2019
Emotsioonid ainult headJ Oli selline paras tehniline vahepala töistele teemadele. Tänud korraldamast!
Ann Turan
Mindworks Industries OÜ tiimiga Tallinnas, talv 2018
Tänan teid vahva ürituse eest! Meeskond jäi väga rahule ja muljetamist jätkus mitmeks päevaks!
Minna Heinsoo
Opus Online OÜ tiimiga O`Learys mängimas, sügis 2018
Kõik jäid väga rahule, oli väga meeleolukas ja lõbus ühine ehitamine. 😊
Marika Raud
Eesti Energia tiimiga Eisma külalistemajas, suvi 2018
Mäng toimus väga kenasti. Enamus osalejatest jäid rahule. Mõned olid algul skeptilised, kuid hiljem samuti läksid hoogu. Ise ma kartsin, et naistel hakkab igav, kuid ka nendele oli huvitav. Nemad olid üldjuhul roboti kaunistamise juures hoos 😊.
Mihkel Külaots
Ecofleet Eesti OÜ, Nurka talus sügis 2017
Nii RobotWars kui ka vibulaskmine meeldisid mõlemad väga. Meil on palju arendajaid - meie arendusjuht ütles, et vot see robotivõistlus oli just see, mida vaja oli :)
Madli Tali
Arvato Services Estonia OÜ, kevad 2017
Tõsiselt lahe elamus! Meil oli väga lõbus ja võistlused olid väga põnevad. Meist keegi ei olnud tehnikafriik, kõik olid põhimõtteliselt tavalised kontoritöötajad ja me saime robotite ehitamisega väga hästi hakkama. Soovitan kindlasti enda firmas teistelegi meeskondadele seda tiimiürituseks. Suur aitäh toreda õhtu eest!
Maria Lasprilla
Pipedrive tiimiga Talinnas kevad 2017
Meie tiimile tegevus meeldis! Mõned meist olid alguses väga skeptilised, kuid hiljem arvasid, et oli väga lõbus ja kaasahaarav. Ühe tiimiliikme sõnad olid: "Mul olid kahtlused "robotite" kohta, aga tegelikkuses osutus see väga lõbusaks ja haaravaks kogemuseks. Me jagasin muljeid teistelegi meie inimestele juhuks kui nad otsivad meeskonnaüritusi :)
Janar Soidla
treening üritusel sügis 2016
Kartsin, et need robotid on igavad ja keerukad, aga põhendamatult. Nalja sai ja ehitamine oli igati OK.