Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Valklas

12-20
Aastaringselt
3h
EST, ENG, GER

mt_ignore

Fatbike matk Valkla metsamaastikul ning rannas on mõnus seiklus vaheldumisi kulgemidega tasasel pinnal ja turnimisega künklikel luidetel.

Tallinnast 40 km kaugusel Valkla asula tagant pääseb ilusa puhkekeskuse äärde, kust on avatud pääs kaunisse liivaranda, mida fatbike-ga lihtsalt suurepärane avastada. Erinevat maastikku on põnev avastada, kuna ratta laiad rehvid tagavad mugava sõidu igas olukorras.

Kivised rannaosad nõuavad tehnilist nikerdamist, kitsad rajad kivide vahel tasakaalu hoidmise oskust, ning veest läbi sõitmine on lihtsalt lõbus. Peale rannariba läbimist jätkub rada metsas, kus liigutakse uudistama Kaberneeme külavahele. Poolsaare tipus tehakse kerge paus ja jagatakse emotsioone. Tagasiteel liigutakse taas läbi idüllilise rannaküla metsa, kus huvitavad risti-rästi jooksvad künklikud rattarajad panevad silma särama igal rattasõbral. Rada viib üles kalda peale, kust on võimalik näha rannavaadet pisut teise nurga alt. Matka lõpuks on kogutud kolme tunni jagu rõõmu, kogemusi ning emotsioone, mis kutsuvad taasavastamas Fatbike rattaga uusi ja põnevaid kohti.

Raskusaste

Kerge.

Liivarannad ja küla sõidud on kõigile jõukohased. Matka tempo valitakse grupi järgi kohapeal. Eesmärk on nautida loodust ja rattasõitu.

Riietus fatbike matkal

  • Fatbike matkale võta kaasa väike seljakott, veepudel ja väike snäkk.
  • Matkal riietu kihiliselt. Kihilinel riietus annab võimaluse vastavalt vajadusele ja ilmaolule riideid vähemaks võtta ja juurde panna. 
  • Arvesta, et fatbike matkal võib päris porine ja vesine olla. 
  • Väldi puuvilla. Riiete valikul eelista sünteetilisi ja villaseid riideid puuvillale. Puuvill ei hoia märjana sooja ja kuivab aeglaselt.
  • Parimad jalatsid rattamatkal on tossud, madalad matkajalanõud. Oluline, et hüppeliiges oleks vaba ja saaks mugavalt vändata. 
  • Rattamatkal kanna tuulekindlat ja sportlikku mütsi, et see kiivri alla ära mahuks. Või buffi. Suurekoeline villane müts ei mahu kiivri alla ära.
  • Kätte pane rattakindad või sõrmikud, et saaks näppudega käike vahetada.
  • Kaasa võta soojad, kuivad vahetusriided. Peale matka lõppu on hea need riided selga panna.
  • Pähe sportlikud prillid, et kaitsta silmi okste/ tolmu/ pori  eest.

Tellimine ja lisainfo

Täpsema info ja detailide uurimiseks kirjuta matkad@360.ee või helista tel: +372 56668172

Matka hind

Gruppidele 12-20 osalejat:

49€ + KM/in (ilma piknikuta )
58€ + KM/in (koos piknikuga)

Hind sisaldab matkajuhi teenuseid, fatbike kasutust, kiivrit, helkurvesti ja rattakotti.

 

div class="matka_hind_content nomargin nogutter" style="display:none">

Matka hind

Gruppidele 12-20 osalejat:

49€ + KM/in (ilma piknikuta )
58€ + KM/in (koos piknikuga)

Hind sisaldab matkajuhi teenuseid, fatbike kasutust, kiivrit, helkurvesti ja rattakotti.