Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Rube Goldberg

12-100
Aastaringselt, sees
2-3h
EST, ENG, RUS

Loominguline ja lõbus masinaehitus, kust ei puudu võistlusmoment.

Eesmärgiks on luua masin, mis sooritab lihtsa ülesande võimalikult keerukal viisil täpselt etteantud aja jooksul.

Kõik tiimid saavad mängujuhilt kindla arvu valitud vahendeid ja materjale, millest tuleb ehitada reeglitele vastav õhupalli purustav masin. Mängu käigus suheldakse efektiivselt tiimikaaslastega, planeeritakse ja püütakse jõuda võimalikult keerukate lahendusteni. Edu saavutamiseks tuleb olla loov ning mõelda kastist välja.

Lõpptulemusena esitletakse ehitatud masinaid kõikidele teistele. Põnevust ja emotsiooni jagub, sest see on mäng, kus osalejad saavad taasavastada oma sisemise inseneri ja panna proovile oma loomingulisus.

Kuhu Rube Goldberg sobib?

Rube Goldbergi masinaehitus sobib kõige paremini suurele üritusele lisategevusena. Samuti kombineeritult seiklusmänguga või väiksemale üritusele põhitegevuseks. Eriti hästi sobib Rube Goldberg kokku discgolfiga või põgenemisruumiga. Siis meeskonnad liiguvad mängude vahel vahetustega.

Osalejate muljed

Piret Lõhmus
Empower tiim, sügis 2017
Jäime väga rahule! Põgenemistoas oleks võinud natuke rohkem aega olla või siis väiksemad meeskonnad. Kuid masinaehitus oli väga hasarti tekitav! :). Täname!
Kerli Link
Starman ja Elisa tiimiga Tallinnas, suvi 2017
Super üritus oli! Hästi teistmoodi, põnev, meelelahutuslik ja kaasahaarav. Niiet suured tänud teile, kindlasti võtan teiega uuesti ühendust, kui meeskonnaüritust korraldan!
Imbi Loomets
Ale-Sepa Puhkekompleksis seiklemas, mai 2016
Reedene üritus sujus väga hästi ja mõlemad tegevused tekitasid elevust ja emotsiooni inimestes. Põgenemisruumis ei olnud keegi osalejatest varem käinud ja masinaehitus sobis suurepäraselt meie inseneride seltskonnale ja tekitas ohtralt hasarti.