Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Korralda ise seiklus vanalinnas

Vanalinnaseiklus on „tee-ise“ tüüpi mäng, mille läbiviimine on väga lihtne. Mängust saad võrdväärselt osa võtta ka kui oled ise ürituse organiseerija! Mäng on lõbus ja haarav ning seigelda saab aastaringselt.

Vanalinnaseiklus on võistluslik mäng, kus tuleb orienteeruda kaardi abil vanalinna tänavatel ning leida vastuseid kohtadega seotud küsimustele. Abiks Regio kaart ning tiimikaaslased. Seikluse käigus satud taas põnevatesse paikadesse vanalinnas ning kindlasti saad ka midagi uut ja põnevat teada. Seiklus sobib hästi ka väliskülalistele omapärasel moel vanalinnaga tutvumiseks või harivaks ja lõbusaks firmaürituseks.

Kuidas mäng käib ja kuidas läbi viia?

Meie valmistame ette stardikomplekti vastavalt osalejate arvule ning saadame ühele mängust osavõtjale. Mängu läbi viia on lihtne – ei pea tegema mingit eeltööd ega midagi kuhugi paigaldama ning saad ka ise kaasa lüüa.

Lepi sõpradega kokku kohtumiskoht Vanalinnas. Kui tiimid on moodustatud, jaga võistkondadele pihku pakett, kus on sees kõik vajalik ning reeglid ja ülesanne lahti seletatud. Seejärel lepi kokku tagasijõudmise aeg ning koht ja seejärel „START!“

Iga tiimi eesmärk on kiiresti ja täpselt täita vanalinnaga seotud ristsõnatabel. Ristsõnas on üldisi küsimusi ning 26 konkreetsete asukohtadega seotud küsimust. Vastuse leidmiseks on kõik lubatud! Iga tiimi oma valik! Lisaks orienteerumisele peab tiim kohale jõudes ka veidi nuputama ning avastama, et leida õige vastus!

Tiim otsustab ise kuidas ta küsimuste lahendamisele läheneb. Eriti põnevaks teeb asja see, et tegu pole mitte lihtsalt orienteerumisega vaid strateegia ja taktika mängivad suurt rolli.  Et edukas olla peab tiimis olema leidlikkust, et vastuseid leida.

Vastuseid otsides satud Toompea lossi, linnamüüri, Paksu Margareeta ning paljude teiste ajalooliste paikade juurde. Võidab tiim kes lahendab kõige paremini ristsõna kontrollaja jooksul või lahendab kogu ristsõna kõige kiiremini. Mäng kestab orienteeruvalt 2,5 tundi.

Kontrollaja lõpus saab kogu seltskond taas kokku ja selgub võitja! Muljetamist jätkub tükiks ajaks – kuidas seiklus kulges, kuidas vastused leiti, kus midagi valesti läks, mis on õiged vastused jne.

Osalejate arv

Vanalinnaseiklus on ainuke seiklusmäng, mida sobib põnevaks linnaga tutvumiseks mängida ka ühe tiimiga, kasvõi kahekesi. Särtsu lisab aga kui on ka võistlusmoment. Osalejate maksimum arvule piiranguid ei ole.  Soovitame ühe tiimi suuruseks 2-4 inimest. Ühes tiimis saab hästi hakkama ka kahekesi ning üle 5 inimese tiimis läheb igavaks.

Hinnad

Tahvelarvuti rent koos mängutasuga on 49€+KM ühe seadme kohta.  Ühes rühmas võiks olla alla viie inimese.
Hindadele lisandub saatekulu – SmartPost või Omniva 3.50 € või seadmed saab kätte Liivalao 22 Tallinn.

Tellimine

Telli pakett Alfredilt ( alfred@360.ee). Tel 53473441
Telli vähemalt nädal enne üritust, et materjalid kindlasti kohale jõuaksid.
Tellides saada meiliga lisaks enda telefoninumbrile ka pakiautomaadi asukoha nimi!