Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Filmifestival

15-160
Aastaringselt, ka siseruumides
3-4h
EST, RUS, ENG

See mäng toob paari tunni jooksul Su kolleegides välja nende loomingulise ja humoorika külje ning võtab muige suule veel mitu aastat hiljem.

Filmifestival on meeskonnamäng, kus avastad, et koos meeskonnaga on kõik võimalik. Mängu mängimisel tuleb meeles pidada, et ennast ei maksa liiga tõsiselt võtta. Need, kes rohkem naeravad on elutervemad.

Kuidas mäng käib?

Osalejatest moodustatakse 6-10 liikmelised meeskonnad. Piiratud aja jooksul on vaja valmis teha 5 erineva kategoria filmitreilerit, mis osalevad hiljem filmifestivalil. Tiimid kehastuvad filmitootmisettevõtte tegelasteks. Treilerite filmimiseks on kasutada hulk rekvisiite ja aksessuaare ning piiramatu hulk erilahendusi ümbritsev keskkond. Parimad treilerid saavad premeeritud.

Filmikaameraks on muudetud tahvelarvuti, millega klippide salvestamine ja hiljem kokku monteerimine on äärmiselt lihtne. Klippidele on võimalik lisada erinevaid helisid või Hollywoodi stiilis eriefekte. Filmimisel saab kasutada lisaks LED velgusteid, lisamikrofone, objektiive jne. Tänu spetsiaalsele tarkvarale õpib kõik ära kiiresti ning filmi tegemine on imelihtne.

Filmifestivali tegevuse võtab kokku ühine treilerite vaatamine.

Kuhu mäng sobib?

Mäng sobib erinevatele üritustele, kus soovitakse lõbusalt aega veeta ja meeskonna loomingulist poolt avada.

Telli mäng

Küsi lisainfot: info@360.ee

© Filmifestivali mänguskeem on Seiklusfirma 360 KRAADI omalooming. Välja mõeldud aastal 2013, idee autor Alar, tiim Siivi, Kaarina, Andre.

Mängu hind

Kui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagi

Grupi suurus         Hind osaleja kohta
15 – 30 inimest      33 €
31 – 60 inimest      28 €
61 – 90 inimest      22 €
91 – 120 inimest    19 €
Üle 120 inimese    17 €

Hinnale lisandub käibemaks 22%

Kui üritus toimub meie partner-majutusasutuses, on võimalik arveldada koos muude teenustega. Anna meile sellest soovist teada kohe mängu tellides!
Vaata kaardilt sobivat turismitalu.  

Osalejate muljed

Natalia Andrejeva
Nordkalk tiimiga Saku mõisas, Sügis 2018
Üritus meeldis kõigile, see sobis meile väga hästi, kuna päevasel ajal oli meil ka koolitus (eduka meeskonna 5 märki), ehk oli väga super ennast proovile panna just meeskonnatöös. Mäng iseenesest oli väga lõbus, loominguline.
Mariliis Kulamaa
Ehitusfirma Rand ja Tuulberg mängimas Kõinastu laiul, suvi 2018
Filmifestival oli lihtsalt suurepärane! Esialgne hirm, et äkki inimesed ei tule kaasa sellega, oli täiesti põhjendamatu! Nägin, et lühifilmide valmistamisel tekkis täitsa hasart ja kindlasti soovitan ettevõtetele seda mängu meeskonnatöö parendamiseks või isegi uute meeskonnaliikmete tundma õppimiseks. Muidugi kiidan mängujuhte, kes väga vapralt meie natuke mitte nii plaanipärase retke Kõinastu laiule vastu pidasid ning naeratades hiljem kõik filmid kokku korjasid ning väga vahva Filmifestivali gala korraldasid! Saime kõik mitu kõhutäit naerda ja emotsioonid olid laes! Suur kummardus teie tiimile- ajate head ja vajalikku asja! 😊
Reimo Siinmaa
Nortal Nuustaku Rantšos
Meie tiim jäi väga rahule. Algus v-o oli veidi vaevaline ja oleks pidanud rohkem vabamalt võtma, aga kui otsast filmima hakkasime, siis lõpuks oli nalja ja naeru pisarateni. Täname!
Katri Metsma
AS TLT juhtkonna koolitus Kirnas õppekeskuses
Väga meeldis, täitis suurepäraselt oma eesmärgi, mis oli meeskonnatöö ühtsustamine ja inimeste omavahelise koostöö parendamine. Kõik olid rõõmsad ja õnnelikud. Aitäh Teile, kontaktid on nüüd olemas, äkki kohtume veel! Kõike ilusat Teile!
Kärt Ala
Friendly Finance meeskonnaüritus Greete Motellis, märts 2016
Filmimise ajal sai palju nalja ja oli väga fun. Pärast pakkus põnevust teiste tiimide tööde vaatamine. Täna tulin meie Tartu kontorisse ja sain ainult positiivset tagasisidet. Öeldi isegi, et ootused olid madalad, kuid tegelikkus oli kõvasti parem. Oleme väga rahul ja lisame filmiklippidele ka inglise keelsed subtiitrid, et neid meie välismaal asuvate kolleegidega jagada. Suur tänu, et tulite ja tegite meile ühe lõbusa päeva!
Marko Lilienthal
AS LTT Toosikannu Puhkekeskuses, veebruar 2016
Suured tänud mängude läbiviimise eest. Niipalju kui mina olen kuulnud on tagasiside väga positiivne. Ainult filmimisel läks see 3h liiga kiirelt:)
Ave Valdma
Uptime Endla talus, talv 2016
Suur aitäh teile korraldamast! Veidi võib olla aeglaselt läks alguses aga kui hoog sisse sai, siis loomingulisusest just puudu ei tulnud. Ilm oli imeline ja korraldusmeeskond samuti.
Klaarika Adonov
Viru Vangla Eisma külalistemajas, detsember 2015
Mäng oli väga hea. Uskumatud anded tulid välja ja isiklikult arvan, et see valik oli ainuõige. Osalejatelt olen saanud vaid positiivset tagasisidet. Suured tänud!
Anu Lehtma
Vanaveski Puhkekeskuses, sügis 2015
Täname osakonnaga suurepärase meeskonnamängu eest! Oli tõsiselt lõbus, meie mängu korraldaja oli samuti väga meeldiv ja töö sujus õlitatult.
Kirsi Mekk
PepsiCo Balti tiim Kuressaares, suvi 2015
Suur-suur tänu terve meie seltskonna poolt! Kui kohapeal tuli Andrejs ütlema, et ta on 15 aastat PepsiCos töötanud ja selline üritus üllatas teda väga, siis sama asja ütlesid nii mõnedki staašikad töötajad. Ma arvan, et me veel kohtume! Jääme ootama arvet, seni naudime filme, juba mitmendat korda järjest. Veelkord suur tänu!
Jana Klomann
Töötukassa lustimas Luhtres, kevad 2015
Teie meeskonnas on suurepärased mängujuhid – säravad, positiivsed ja toetavad! Meie kaks koolituspäeva õnnestusid väga hästi. Kõik meie endi poolt sisemiselt seatud eesmärgid said täidetud ning mängud aitasid kaasa. Filmifestival oli ikka väga lusti pakkuv ja polnudki kedagi, kes ei oleks tahtnud osaleda. Samuti oli Loquiz põnev. Küsimused olid huvitavad, sai kõndida, ilm toetas.
Oksana Topor
Pipedrive Rakveres, talv 2015
Suur suur aitäh teile kogu meeskonna poolt - nii tore oli ja siiani poistel-tüdrukutel suunurgad kõrvuni! Kõik jäid väga rahule. Paljud tõid välja et hommikune bussisõit mõjus uinutavalt ja ülesandega tutvudes kartsid, et ei tule ühtegi head ideed. Aga rokkisid kõik tiimid! :) Õhtul sai palju nalja ja filmid meeldisid kohe niiväga, et pidime need peale üritust netti üles riputama.
Siim Ojasoo
Mercantile Group Ojakol, talv 2014
Kõik olid väga vinge ning nii mina kui ka ülejäänud ettevõtte töötajad jäid väga rahule. Suur au ja kiitus Teile. Jääme uusi suve- ja talvepäevi ootama.
Marko Aleksejev
Eesti Kergejõustikuliit, sügis 2014
Asjad on kehvasti, võtetel kaotasin oma noortekoondisest paar andekat sportlast filmimaailmale, kuna avaldus meeletu näitlejaanne. Tegelen praegu asjaga, et hoida neid siiski spordi juures. :) Tõsiselt rääkides, oli väga meeldiv ja toimis eesmärgipäraselt. Oleme tulemustega väga rahul. Niii et kiitused ja tänud!
Piret Randveer
Tallink Silja tiimiga Käsmus, sügis 2013
Meil sujus Festival hästi. Üle ootuste lahe ja kõiki haarav meeskonnamäng:)Ja pärast sai muidugi naerda nii, et kõhulihased olid ka järgneval päeval valusad:)Seega kõik olid rahul ja rõõmsad ning julgeme soovitada ka teistele:) Väga lahe idee ja sellises suuremas seltskonnas töötab väga hästi:)
Evelin Vahter
Berner Eesti OÜ Ojako talus mängimas, sügis 2013
Üritus oli tore ja teenindus super! Tänan väga, et saatsite meile Siivi!
Iti-Christella Mägi
Eesti Post Tugamanni veskis, sügis 2013
Tagasiside on nii positiivne, rahvale väga meeldis, ja nad tahaksid veel näha, millega nad hakkama said!
Doris Trisna
Berlin-Chemie Menarini tiim Kõue mõisas mängimas, talv 2014
Kõik oli suurepärane, aitähh teile!! Tundub, et inimestele meeldis festival niipalju, et oli soov lausa millalgi seda korrata. Nii, et võtame ühendust!
Helen Kaptein
Mustakivi talus mängimas
Vaadates kokkukutsutute hulka ning seda, kui suure osakaalu minu jaoks võõrad moodustasid seltskonnast, olin pisut ärevil. Kõikvõimalikud kõhklused ja kahtlused aga hajusid, kui koosviibimise tuumana läks lahti juhuslikkuse alusel moodustatud meeskondadena suur videote vorpimine. Meeskond klappis ootamatult kiirelt kokku ka kõikvõimalike tavapäraste nn ice-breaker tüüpi mängudeta, mis sageli kukuvad välja kunstlikud ja pingutatud. Omaette boonuseks oli muidugi videote ühisvaatamine, mis paneb ka päevi hiljem naerma!
Andreas Tamm
vanalinnas mängimas
Igati lahe oli. Kogu värk meenutas Kreisiraadiot. :) Filmijad ja tegelased pidid pidevalt naeru kätte lämbuma. Aitäh!
Marika
Otepääl mängimas koos Läti ja Leedu kolleegidega
Suured tänud esmalt mõlema mängu eest! Filmifestival läks eriti hästi peale. See oli hommikuseks tegevuseks ideaalne ja pärastlõunane orienteerumismäng hea liikumiseks. Juhendajad olid ka vahvad ja tegid omad tööd hästi. Nii lätlased kui leedukad olid väga rahul, sest neist keegi polnud kunagi kumbagi tegevust teinud.