Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Jüri von Kaufmanni seiklusmäng Eesti linnades

12+
Aastaringselt, väljas
ca 2 tundi
EST
seiklusmäng

Populaarne linnade seiklusmäng nüüd võimalik tellida ka gruppidele!

Jüri von Kaufmann (saksa k. kaupmees) oli keskaegne kaubahärra. Pärit oli Lübeckist, aga elas Revalis (Tallinnas) ja rändas palju ringi, iseäranis Eestimaal Hansa linnades. Ei olnud ta liiga rikas ega vaene. Aga Jüri oli eriline – ta nägi tulevikku. Ta jättis meile nuputamiseks ülesandeid ning neid lahendades sõnumeid.

Seiklusmängu eesmärk on leida Jüri “saiapalarada”, lahendada mõistatused ning leida sõnum, mille ta tiimile saatis. Kaardilt leiate võimalikud kohad, kuhu Jüri ülesanded jättis. Pole tähtis millises järjekorras jälgi astute – kuid mida rohkem punkte jõuate läbi käia, seda suurem on võimalus jõuda Jüri poolt maha jäätud sõnumini. Mängus on kaardil näha ka keskaegse linnamüüri kontuuri. Olgu siinkohal öeldud, et linnamüüri varjus olete enamasti kaitstud, aga väljapool olge valvel, sest ringi liigub erisuguseid sulisid ja röövleid, samas leiate väärtuslikku kraami just siis kui riskite.

Tegemist on kaasahaarava seiklusmänguga, mille mängimisel avastad rohkem ja ka vähemtuntud vaatamisväärsuseid ja saad teada põnevaid ajaloolisi fakte.

Ühes tiimis soovitame mängijate arvuks maksimaalselt 4 inimest. Mänguvahendid ja mängu tutvustuse teeb kohapeal 360 KRAADI mängujuht.

Seiklusmängu saab mängida Tallinnas, Tartus, Narvas, Viljandis, Pärnus, Haapsalus ja Kuressaares. 

Head nuputamist!

Telli mäng!

Küsi lisainfot: info@360.ee

@360 KRAADI mäng on Seiklusfirma 360 KRAADI autentne omalooming. Välja mõeldud aastal 2020. Tiimis Imre Ader, Anneli Kikkas, Paavo Nael, Alfred Baskin, Urmas Veersalu, Siivi Holmberg.

Mängu hind

Grupi suurus       Hind osaleja kohta
12 – 30 inimest           33 €
31 – 60 inimest           28 €
61 – 90 inimest           22 €
91 – 120 inimest         19 €
Üle 120 inimese          17 €

Hinnale lisandub käibemaks 22%.

Personaliseeritud mäng on erilahendus, millele rakendub projektijuhtimise tasu (25€ + KM/ h).