Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Bitcoin kaevandamine

30-300
aastaringselt, valgel ajal
2.5h
EST, ENG, RUS

Bitcoin kaevandamise mäng on nagu tõeline kullaauk – nuputa ülesandeid, kaevanda bitcoine ja kogu meeskonnaga kõige rohkem bitcoine.

Bitcoinide mäng koondab endasse kaks meeskonnamängude olulised omadused. Strateegia paika panemine, erinevate punktide vahel orienteerumine ja tiimi ülesannete lahendamine. Meeskond, kes on nutikaim teenib õigete vastuste eest enim bitcoine. Suurima bitcoini kogusega meeskond võidab.

Kuidas mäng käib?

Mängus on kokku 12 eriilmelist meeskonnatöö harjutust. Näiteks ämblikuvõrk, kalapüük, silla ehitus, tiimipliiats jne. Ülesanded on erineva raskusega, seega pakub mäng tegevust ja väljakutset kõikidele tiimi liikmetele. Bitcoinide kaevandamiseks on vaja piirkonna kaarti ja nutikat meeskonda.

Mängu lisab vürtsi võimalus bitcoine investeerida. Nii on kuldseid mündikesi veelgi rohkem võimalik teenida.

Kuhu mäng sobib?

Mäng sobib hästi suvepäevadele põhiliseks tegevuseks. Või siis toredaks ajaviitmiseks suuremale grupile.

Bitcoini kaevandamise mäng sobib ideaalselt rahvusvahelisele seltskonnale. Mängu sisu saame anda edasi eesti, inglise ja vene keeles. Meeskondade kokku panemisel võib arvestada keele eelistust või ühtsuse loomiseks eri keelt kõnelevad inimesed segamini tiimidesse panna.

  Telli mäng

  Bitcoin kaevandamise mängu on meil vaid 1 komplekt. Ära mõtle pikalt, kui vajad uut seiklust suve laupäevaks! Kirjuta: info@360.ee

  Mängu hind

  Grupi suurus             Hind osaleja kohta

  30 – 80 inimest               28 €
  81 – 120 inimest             23 €
  Üle 120 inimese              20 €

  Hinnale lisandub käibemaks 22%

  Kui üritus toimub meie partner-majutusasutuses, on võimalik arveldada koos muude majutusteenustega. Anna meile sellest soovist teada kohe mängu tellides.
  Vaata kaardilt sobivat turismitalu.

  Osalejate muljed

  Maris Tross
  Elisa meeskonnaga Lohusalus mängimas, kevad 2019
  Eile oli meie valdkonnal väga meeleolukas motiveerumise päev. Mäng oleks võinud kesta pikemalt. Kaks tundi läks nii linnutiivul, et kõigil jäi veel justkui „kõht“ tühjaks ja oleks veel soovinud.
  Terje Loorits
  Ericsson meeskonnaga Toosikannul mängimas, sügis 2018
  Meeskonnamäng oli igal juhul väga lahe ja kenasti läbi viidud, aitäh! 😊
  Urmas Saarva
  Arvutitark OÜ meeskonnaga Luhtre talus mängimas, suvi 2018
  Seiklusmäng väga meeldis kõigile! Oleks võinud veel rohkem aega olla ja mäng kauem kesta. Alguses ei saanud vedama ja pärast ei saanud pidama nagu ikka:) Suurimad tänud Teile!
  Sandra Tamm
  Merko meeskonnaga Roostal mängimas, suvi 2018
  Osalejaid jäid mänguga väga rahule. Meeldis ülesannete piisav keerukus ja võimalus liikuda omas tempos, kuigi oli ka ajaline piirang. Mängujuhid olid ka väga toredad. Kindlasti soovitaksin seda mängu ka sõbrale 😊