Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Loquiz

12-250
Aastaringselt
2h
EST, ENG, FIN, RUS

Loquiz on innovatiivne viktoriin maastikul, mille võidab meeskond, kes vastab vähimale arvule küsimustele.

Loquiz on mäng gruppidele, kellele meeldib liikuda, tegevuse käigus natuke nuputada ja strateegiliselt mõelda. Soovitatav on mängu alguses suuremat pilti jälgida ning kindel plaan paika panna.

Kuidas mäng käib?

Osalejad jaotatakse 4-6 liikmelistesse gruppidesse. Iga tiim saab kasutada tahvelarvuti, mille peal mäng käib. Kohe alguses on näha kogu mänguplaan, mis annab võimaluse oma strateegiat paika panna ja vajadusel mängu käigus operatiivselt mängutaktikat muuta. Mängu alguses tuleb otsustada, milline strateegia valitakse. Kas kulutada aega liikumisele ja vastata rohkematele küsimustele? Leppida trahvipunktidega liikudes vähem, aga võita ajas? Või võtate hoopis suurema riski ja loodate teadmistele?

Mängu on võimalik kohandada ettevõtte ja meeskonna vajadustele vastavaks. Küsimusi saab panna haakuma seminari, brändi ja ettevõtte strateegia teemadel. Lisada võib videosõnumeid, tootepilte või audiofaile. Võimalusi on palju.

Mängu lõpus saab läbi arutada koos iga meeskonna strateegia ning liikumise.

Kuhu mäng sobib?

Loquiz sobib hästi seminari- või koolituspäeva lõpetamiseks, kuna on kombinatsioon teadmistest, lõbusast ajaviitest ja meeskonnatreeningust. Mäng on jõukohane kõigile – iga tiim otsustab ise liikumistempo ja marsruudi üle.

© Loquiz mäng on Seiklusfirma 360 KRAADI omalooming. Välja mõeldud aastal 2012. Idee autor Eric, tiim Alar, Toomas, Egle.

Mängu hind

Kui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagiGrupi suurus            Hind osaleja kohta
12 – 30 inimest           33 €
31 – 60 inimest           28 €
61 – 90 inimest           22 €
91 – 120 inimest         19 €
Üle 120 inimese          17 €

Hinnale lisandub käibemaks 22%

Personaliseeritud mäng on erilahendus, millele rakendub projektijuhtimise tasu (25€ + KM/ h).

Kui üritus toimub meie partner-majutusasutuses, on võimalik arveldada koos muude majutusteenustega. Sellest anna meile teada kohe mängu tellimisel.
Vaata kaardilt sobivat turismitalu.

Osalejate muljed

Ina Mononen
SaleMove tiimiga Pinnamäel mängimas, sügis 2018
Loquiz mäng sujus meil väga hästi! Mõnus oli koos tiimikaaslastega ühiselt strateegiat luua, ülesandeid lahendada ja õues liikuda. Olen osalejatelt mängu kohta ainult head kuulnud.
Moonika Prantsen
P.P. Ehitusjärelevalve OÜ Pääskülas mängimas
Täname väga toreda päeva eest Lindat, kes korraldas meile väga laheda ürituse. Olime valmis pikemaks matkaks metsas aga ühttäkki sai aeg otsa. Rahvale väga meeldis! Tulevikus proovime kindlasti ka teie teisi mänge.
Heliko
Empower AS Tallinna osakond Saunakülas seiklemas
Tänan Teid mängu korraldamise eest, meid oli küll natuke vähe, kes osalesid, aga kõigile osavõtjatele meeldis väga, juttu jätkus mängust õhtuks ja ka sellele järgneval päeval oli üksteise kallal väikest humoorikat lõõpimist:). Pärast ütlesid mõned osavõtjad, et kartsid, et see mäng on igav, aga üllatusid, et see hoopis haaras ja oli põnev ja kordagi ei tekinud enam sellist mõtet mängu jooksul. Niiet loodame, et kohtume veel edaspidigi:)
Geirit Jansen
Recruitment Estonia OÜ tiimiga Klaaramanni juurs mängimas
Suured tänud teile väga toreda team-buildingu eest! Kõik meie osalejaid kuuest erinevast riigist jäid väga rahule. Esimesed 5 minutit oli üksjagu mõttetööd, et mängu erisugune loogika ära tabada, aga kohe kui äratundmishetk ilmnes, tekkis tõeline hasart ja võidusoov. Arutasime veel pikalt peale mängu tagantjärele erinevate tiimide strateegiate ja põnevate küsimuste üle.
Lilja Normak
Finantsinspektsioon Kosmonautika Puhkekeskuses
Suur tänu väga toreda meeskonnamängu läbiviimise eest! Minuni on osalejatelt jõudnud ainult kiidusõnad – parajalt liikumist, nuputamist ja koos-planeerimist. Tegin ka ise selle läbi – väga lahe ja kokkuliitev. Kõigile meeldis! Meie suured tänud Hermole!
Kaari Kumari
Eesti Pank, Juuni 2016
Jäime mänguga väga-väga rahule. Eriti jagus arvamusi selle kohta, kuidas keegi oli kogemata õigesti vastanud ja seetõttu ringselt käima sattunud. Ma ei kujutanud varem ikka üldse ette, kuidas see mäng käib ja et vastamisel nii suur tähtsus on. Aga teisest küljest pidid kõik oma strateegiad selles punktis ümber vaatama ja ehk tegi mängu huvitavamaks veel. Igal juhul tõesti väga tore, suured tänud!
Katrin Karu
AS Maru Ehitus Luhtre talus, Aprill 2016
Täname mängu eest. Seltskond jäi väga rahule. Oli täpselt see, mida lootsin - põnevust, liikumist (aga mitte tormamist) ja meeskonnatööd. Ja väga tore on see, et teil on ka enda poolt auhinnad, võitjad olid meelitatud :)
Mariann Karja
Tartu KHK Pühajärvel, Aprill 2016
Mäng meeldis meile nii üliväga! Tiina juhendas ja julgustas ja kiitis kõiki millegi eest, tõesti oli mõnus liikuda, mängida interaktiivset mängu ja samas kolleege uudses olukorras tundma õppida. Täname selle meeldiva võimaluse eest!
Karin Kivar
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Padisel, Aprill 2016
Suur tänu teile operatiivse reageerimise ja järjekordselt vahva mängu eest! Rahvas jäi väga rahule (kaasa aitas ka päikseline õhtu), see oli vahva jalutuskäik vabas õhus, mis sundis samuti mälu pingutama. Küsimused, millele Google’ist vastust ei leia olid strateegiliselt väga õige koha peal :)
Lilian Kooser
Tartu Kutsehariduskeskus Pühajärvel, sügis 2015
Suur tänu väga vahva mängu eest! Olen saanud ainult kiidusõnu! Aitäh kindlasti ka Tiinale!
Eline Villig
Estanc Narva-Jõesuus, 2015
Jäime mänguga väga rahule! Vahva, et olid ka küsimused Narva-Jõesuu kohta. Urmas tegi reeglid väga hästi selgeks ja juhtis mängu lendleva kergusega lõpuni ja tagasisidet andis ka. Väga lahe meeskondlik mäng oli, palju liikumist ja natuke taktikat ka. Ja kohtume teiega veel meie suvepäevadel!
Gerli Vatt
Zeroturnaround Vihulas mängimas
Suured tänud Barbarale. Meie meeskond jäi väga rahule mänguga ning kõigile üritus meeldis. :)
Iti-Christella Mägi
AS Eesti Post
Tagasiside on ääretult positiive! Neile väga meeldis! Osalejate meelest oli just hästi lahe, et mäng oli pimedas ja Eesti Posti küsimused meeldisid neile ka kohe väga.
Elke Haasmaa
Swedbank tiim Haapsalus mängimas
Mis puutub mängu, siis kõik olid 200% rahul ja hea meelega oleks kohe uue mängu otsa teinud. Nii, et igati kordaläinud päev oli ja lisaks kõigele muule vedas meil ka suurepärase ilmaga.
Teet Ruuval
Metsä Group tiimiga Kõue mõisas
Tänud lõbusa mängu eest, kõik jäid rahule. Strateegiline mäng koos mõõduka kõnniga. Barbarale tervitused hea juhtimise eest.
Kärt Kairo
Prysmian Group Tallinna Vanalinnas mängimas
Meie kolleegid mujalt maailmast jäid seiklusega väga rahule. Kõik sujus ja kommentaar oli ühelt osalejalt, et ta on mitmeid selliseid väli strateegiamänge mänginud, aga SELLIST ta pole veel teinud ja et see oli eluäge:-)
Kairi Schuster
Transpoint International AS Vihula mõisa pargis mängimas
Tänan Teie meeskonda mängu läbiviimise eest. Mäng meeldis kõigile ja jäime väga rahule.:)
Mariliis Männik-Sepp
Rahandusministeerium Altmõisas mängimas
Suur tänu! Osalejad jäid väga rahule!
Signe Vedler
Tartu Kutsehariduskeskus mängul Greete motellis
Kõik olid väga rahul! Mäng oli vaimukas, paraja raskusastmega nii füüsiliselt kui vaimselt, paraja pikkusega. Hermo oli meie tubli vilistlane, väga tore mängujuht, kes väga hästi tunnetas osalejate taset ja sekkus mängu just niipalju, et kõik ennast mängus hästi tunneksid.
Heiki Jakson
Elektrilevi tiimiga Nelijärvel
Osalesin, jäin väga rahule. Samuti kõik, kellega vestlesin. Distants oli paras, kestus oli paras, küsimused piisava raskustasemega, st. meile oli täiesti sobilik tegevus.
Üllar Närep
Stora Enso tiim Pirita jõekäärus mängimas
Lühidalt öeldes - kõik olid VÄGA rahul! Suure tulevikuga asja olete välja mõelnud, kindlasti ka rahvusvahelisel tasandil (kui tegmist tõesti originaalkonseptsiooni ja tablet-lahendusega).
Eglis Rohtla
Advokaadibüroo Hedman Partners Hiiumaal Käinas mängimas
Loquiz mäng oli meeleolukas koos teadmistepõhise proovilepanekuga. Meie kolleegid jäid kõik väga rahule ning avaldati isegi soovi mängu mõnes teises asukohas uute küsimustega korrata. Saime proovile panna nii oma teadmised, meeskonnatöö kui ka navigatsioonioskused.