Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Talvepäevadel

12+
Jaanuar-märts
Räätsamatk 1,5-3 tundi, piknik 1-2 tundi
EST, ENG, GER

Talvise räätsamatka teevad toredaks vaikus, lumine loodus ja metsloomade jäljeread. Pärast mõnetunnist matka on mõnus pidada lõkke ääres pikniku või minna lähedal asuvasse sauna.

Matkatakse jõukohases tempos, tehakse pause, räägitakse lugusid loodusest ja räätsadest. Loomulikult uudistatakse ka ümbritsevat loodust.  Räätsad kannavad talvise raba peal hästi ja maha jääb korralik rada. Seetõttu on rivi lõpus liikujatel kõndimine oluliselt lihtsam. See omakorda tasakaalustab tempo erineva füüsilise vormiga matkajate vahel.

Menüü

Pikniku toidud võib ise kaasa võtta, jätta toitude ostmine meie hooleks ja koos süüa valmistada, või tellida kohale elukutseline välikokk. Meie poolt on lõke, potid/pannid, priimused ja muu piknikuks vajalik riistvara. Ideaalselt sobib traditsiooniline Eesti talvetoit tummine hernesupp leivaga, sinna juurde talvekook tee ja kohviga.

Aeg ja koht

Parim aeg talviseks räätsamatkaks on jaanuari keskpaigast märtsi alguseni. Tihti on parimad lumeolud Tallinnast ida poole ja sisemaale jäävates piirkondades.

Talvepäevade aktiivne tegevus

Ettevõtted, osakonnad või sõpruskonnad soovivad tihti ilusal talvepäeval koos õues aega veeta. Heaks asukohaks on Kakerdaja raba Lõuna-Kõrvemaal, millele on hea ligipääsetavus.

Kakerdaja  maalilisus ja aura on temast teinud Eesti ühe tuntuima raba. Talvel on kõik Kakerdaja kuulsad kohad nagu Hiiesaar ja rist lihtsalt ligipääsetavad.

  • Kaugus Tallinnast ca 60 km Jäneda suunas, 1 tund autosõitu.
  • Kohe raba kõrval väga kena RMK Noku lõkkeplats, kus piknikuks ideaalsed tingimused. Lähiümbruses on nii suuri kui väikseid majutusasutusi.

Vaata kaarti koos ümbruskonna saunade, söögivõimaluste ning ööbimiskohtadega sellele lingile klõpsates.

Räätsamatkale saad valida ka TASUTA LISA, et muuta seiklus veel põnevamaks!

Tellimine ja lisainfo

Triin matkad@360.ee tel: +372 56668172

Matka hind

Räätsamatk gruppidele alates 12 in.

Korralduse tasu osaleja kohta ilma piknikuta 30€ + KM, koos piknikuga 36€ + KM

div class="matka_hind_content nomargin nogutter" style="display:none">

Matka hind

Räätsamatk gruppidele alates 12 in.

Korralduse tasu osaleja kohta ilma piknikuta 30€ + KM, koos piknikuga 36€ + KM