Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Vanalinnaseiklus nutitelefonis

Aastaringselt, väljas
1,5h
EST, ENG, GER, RUS, FIN

Mobiilne vanalinnaseiklus, mis viib osalejad Tallinna imelisemate vaatamisväärsusteni.

Vanalinnaseiklus on lõbus seiklus nutitelefonis, mis sobib hästi väliskülalistele vanalinnaga tutvumiseks või lõbusaks firmaürituseks. Kuid kindlasti on avastamist ka eestlastel! Tegemist on seiklusega, mis viib Tallinna vanalinna silmapaistvaimate vaatamisväärsuste juurde. Mängus on liikumist, nuputamist, keskaegse vanalinna hõngu ja moodsat tehnikat!

Kuidas seiklus käib?

Eesmärk on üles leida vastused vanalinna huvitavaimate kohtadega seotud küsimustele. Peale mängu soetamist saadame lingi, kust saab kas Androidi või iOS baasil rakenduse alla laadida ning mängu käivitada. Sisestades koodi, on järgmine samm sisestada enda nimi ning samm number 3 – alustada mängu. Rakenduses juhatab GPS baasil vanalinnakaart Sind õigetesse punktidesse, mis avanevad täpselt õigetes kohtades.

Kuidas mängu osta?

  See on nüüdsest väga lihtne! Külasta meie e-poodi ja mängu leiad siit.

  Oleme tänulikud, kui teete mänguhoos ka pilte ja postitate neid sotsiaalmeediasse kasutades #360kraadi.

  Küsi lisainfot!

  Kirjuta: info@360.ee

  ©360 KRAADI Mäng Tallinna vanalinnaseiklus on autorikaitse objekt.

   [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

   Osalejate muljed

   Kattri Kärme
   PROACT ESTONIA OÜ tiimiga mängimas, sügis 2019
   Kõik oli super – isegi ilm oli tellitud. Sai palju kõndida ning avastada vanalinna külgi ja katuseid, millest aastakümneid mööda jalutanud ilma et neid tähele oleks pannud. Kõik jäid väga rahule! Suur tänu kiire reageerimise ning toreda mängu organiseerimise eest, samuti tänud Toomasele!
   Kairiin Jõemets
   Quant tiimiga mängimas, sügis 2018
   Muljed väga head. Eriti kuna oleme juba osa seltskonnaga 2017 detsembris samal üritusel osalenud ? Ka välismaalastele meeldis väga.
   Kerli Zirk
   Siseministeerium mängimas, suvi 2018
   Aitäh küsimast ning korraldamast. Tagasiside oli igati positiivne. Päris hea moodus, kuidas üheskoos aega veeta. Sai mõne fakti võrra targemaks ning jäi mahti ka omavahel suhtlemiseks
   Kadri Novitski
   Transferwise tiimiga mängimas, suvi 2018
   Vanalinna seiklus oli väga tore, hästi korraldatud ja meeldis kõigile, meie poolt ainult kiidusõnad :)
   Eerik Paulus
   YKK UK tiimiga mängimas, suvi 2018
   Osalejad (vähemalt valdav enamus neist) olid väga rahul. See oli just see, mida mõtlesin. Parasjagu liikumist ning ajutööd. Samas mitte midagi sellist, mis inimestest päeva lõpus viimase välja pigistaks. Loomulikult olid ka ilmaolud vist parimad mis olla said - ilus ilm, aga mitte lämmatavalt palav. Osa meist olid  väga hasartis ja arvasid, et ka see mängis rolli, mis võistkond lõpuks esimesena finišisse jõuab, osa meist (mõtlen just meie võistkonda) aga võtsid asja üsna rahulikult. Sellele vaatamata püsis pinge kohe päris mängu lõpuni :)
   Jekaterina Salumäe
   Mars Multisales Baltics tiimiga mängimas, kevad 2018
   Suur tänu toreda seikluse eest! Huvitav oli nii kohalikel kui ka meie külalistel. Kõik olid väga üllatunud, et Tallinna vanalinn on suurem kui nad arvasid J Seiklusega olid kõik väga rahul – see on ülitore viis välismaalastele linna näitamiseks.
   Kätlin Nõmm
   Scoro tiimiga mängimas, talv 2017
   Meil oli mega super. Olgugi, et vihma sadas, siis kõigile väga-väga meeldis ja väga lõbus oli. Isegi need, kes seda varem mänginud olid ütlesid, et nende jaoks oli ka huvitav. Kui meil tiim kasvab, siis tulevikus tuleme teeme ühe tiiru veel.
   Mari-Liis Paekivi
   Rae Vallavalitsuse tiimiga mängimas, sügis 2017
   Mäng oli väga tore! Kõik osavõtjad jäid rahule. Juttu jätkus meil söögilauas kauemaks. Kõik soovisid, et meil oleks olnud rohkem aega, et ikka rohkem punkte läbi käia :) Väga hästi korraldatud üritus ning täname!
   Helina Tuuna
   KITMAN THULEMA AS tiimiga mängimas, suvi 2017
   Vanalinnaseiklus meeldis väga! Ausalt öeldes ei olegi vanalinnas sellise pilguga ringi käinud ja osadelt kolleegidelt kuulsin, et oli tänavajuppe, kuhu jalg polegi jõudnud. Olete väga lahenda mängu välja mõelnud! Aitäh korraldajatele!
   Külli Jaakson
   Jungent tiimiga mängimas, suvi 2017
   Tänud organiseerimast ning tänud ka Carolinele ja Lindale! Mäng meeldis kõigile isegi ootamatult palju. Kõik olid üllatunud, et milline hasart sisse tuli. :) Seletamist jagus veel ka esmaspäeval kontorisse.
   Caddy Kelk
   Vanalinnaseiklusel, 2016 talv
   Jäime seiklusega väga rahule ja kõik oli täpselt nii nagu peab :) Osalejad olid rahul, et said vanalinna hoopis teise pilguga näha ja nii risti-rästi polegi seda varem läbi käidud.
   Sinikka Jarinen
   Ida-Tallinna Keskhaigla Vanalinnas seiklemas
   Arvestades, milline ilm oli, olid kohaletulnud väga skeptilised ja mõni isegi torssis :). Aga kui mäng käima läks, siis muutus kõik ja hasarti oli palju. Meile väga meeldis.
   Inga Berkovitch
   Sampo Pank partneritega Vanalinnaseiklusel
   Suured tänud Birgitile väga toreda linnaseikluse eest! Kõigil oli väga lõbus ja võitjatiimi auhind maitses hästi! :) Peatsete uute seiklusteni!