Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Koolitustele sobivad seiklusmängud

meeskonnakoolitus

Meeskonnakoolitus koos meeskonnamänguga – hariv ja lõbus viis tiimitunde tõstmiseks!

Iga tiim vajab aeg-ajalt veidi värskendust tiimitunde turgutamiseks. Selleks sobib hästi meeskonnatöö koolitus koos praktilise meeskonnamänguga. Meil on pikaaajaline kogemus meeskondadega ning nüüd õnnestus välja töötada hästitöötav formaat, mis on ühtlasi nii mõtlemapanev kui ka lõbus ja kaasahaarav.

Sellest saadavat kogemust annab suurepäraselt rakendada igapäevatöös. Lisaks meeskonnatunde suurendamisele saab siit häid emotsioone ja muljeid, mis kestavad pikemalt!

Meeskonnakoolitus

Kliendiga koos sünnib parim lahendus – konkreetseid teemakäsitlusi on meil lai valik, samuti erineva sisuga praktilisi tegevusi (nt mänge), kus oma meeskond proovile panna.

Meil on oma koolitajad, kes on erinevaid meeskondi aastaid näinud ning aidanud nende muredele lahendusi leida. Teemad pannakse koos kliendiga paika ning nii sünnibki haarav meeskonna arenduspäev, mis paneb mõtted liikuma, näitab kolleege uuest vaatenurgast ning haarab ühise eesmärgi saavutamisel kõiki osalejaid. Just nagu see ka igapäevatöös peaks olema. 😉

Mängudest sobivad kõige paremini meeskonnakoolitusele nt. No Easy Day, Suurendame käivet või Faks peakontorist.

Küsi meeskonnakoolituse lahendusi!

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  Osalejate muljed

  Heili Susi, Riigi Tugiteenuste Keskus
  Meeskonnakoolitus Kallisaba puhkekeskuses, kevad 2019. Koolitaja Anneli Kikkas.
  Tiim, kes koolituse sai, jäi väga rahule. Osalejatelt tuli ainult positiivne tagasisidet ja tiimi juht jäi väga rahule. Meie värske tiimi puhul toimis see koolitus 100%, kuna eesmärk oli just ühise tegutsemise käigus üksteist tundma õppida. Suur tänu teile!
  Helina Hilimon, Kinema OÜ
  Meeskonnakoolitus Toosikannu puhkekeskuses, kevad 2019. Koolitaja Anneli Kikkas.
  Koolitus oli tore. Anneli hea rääkija ja kaasaja. Inimesed olid entusiastlikud ning mõtlesid kaasa.
  Natalia Agejeva, Jõhvi vallavalitsus
  Meeskonnakoolitus Pühajärve SPAs, talv 2019. Koolitaja Anneli Kikkas.
  Koolitus meeldis meie inimestele väga, eriti mäng, mis oli õues. Oled super koolitaja ning Sinuga oli mõnus koostööd teha. Teemad olid väga huvitavad ning samas ka kasulikud, oli mille üle mõelda ning arutada. Uued kogemused aitavad kindlasti ka edaspidi nii omavahelises suhtluses, kui ka erinevates olukordades lahendust leida, paneb mõtlema kuidas käituda või, mida  inimestelt oodata. Koolitus oli värskendav, arutelud töised, suunav lektor ja koht soodustas pingutama ennast ning meeskonda.
  Margit Tiits, Vinni valla lasteaiaõpetajate nimel 
  Meeskonnakoolitus Narva-Jõesuus, sügis 2018. Koolitaja Anneli Kikkas.
  Koolitus oli mõtlemapanev, väga mõnusa õhkkonnaga. Infovahetus ja tagasisidestamine on need märksõnad, millega kindlasti edasi tegeleme.  Mina jäin koolitusega väga rahule. Koolitus pani mõtlema, tõmbama paralleele, võrdlema. Meeldis ka see, et saime oma meeskonnaga murekohti arutada ja töökeskkonna ning õhkkonna parandamiseks vajalikke eesmärke püstitada. Orienteerumine õues pani jällegi meeskonnatöö proovile ja meeskonnaliikmed õppisid üksteist paremini tundma. Aeg läks kiiresti ja pea oli uusi teadmisi täis! Tänud vajaliku koolituse eest. 
  Ingrid Elvre, Vabariigi Presidendi Kantselei
  Meeskonnakoolitus Kallisabal, sügis 2018. Koolitaja Anneli Kikkas.
  Koolitusest ja mängust on muljed ülihead. Väga sümpaatne läbiviija ja kõik vastas ootustele. Mäng oli kenasti meeskonnatöö teemadega seotud ja kõik erinevatel aladel inimesed said vajalikku informatsiooni