Kajakimatk Tallinna lahel

Tallinna sadamate kajakimatk on kerge ja lühike algajatele mõeldud retk Tallinna südalinnas.
Kolmetunnisele retkele saad üksi või sõpradega kampa hüpata kolmapäeva õhtul kell 18.00. 
Tallinn on juba keskajast alates olnud Läänemere üks olulisemaid sadamalinnu. Sel algajatele mõeldud kajakimatkal Tallinna kesklinnas aerutame süstadega Tallinna lahel ja tutvume linna ajalooga ning tänapäevaga merelt.

mt_ignore

Tallinna lahe kajakimatkal teeme tuuri lahe kõige vaiksemas nurgas ja tutvume linna rohkete sadamatega. Matk sobib hästi õhtul peale tööd mõnusaks mõnetunniseks aktiivseks tegevuseks ning väliskülalistele Tallinnaga tutvumiseks

Matk algab Linnahalli juurest, kus teeme aerutamise instruktaaži. Retke esimeses osas aerutame endise Patarei vangla trellide-akende alt läbi. Edasi keerame sisse Lennusadamasse, kus seisavad jäälõhkuja „Suur Tõll“ ja teised ajaloolised laevad. Aerutame ajalooliste laevade kõrval ning uudistame neid merelt. Lennusadamast Paljassaare poole aerutades heidame pilgu Peetri sadamale, Miinisadamale, Hundipea sadamale ja Paljassaare sadamale. Katariina kai lähistel teeme peatuse ja sirutame selga.

mt_ignore

Peale pausi aerutame tagasi Linnahalli suunas ja naudime Tallinnale kuulsust toonud merevaadet – kilukarbivaadet. Enne matka lõppu Linnahalli juures põikame veel sisse Kalasadamasse. Kõikides sadamates räägime sadamate ajaloost, tänapäevast ja tulevikuplaanidest. See on tõeliselt põnev, sest Tallinna ja sadamate ajalugu on vägagi kirju.

 

 

Raskusaste

Kerge sobib algajatele

Pikkus

Matkal aerutame ca 9 km ja see kestab 3-4 tundi.

Asukoht

Autoga sõita ümber Linnahalli. Lindaliini kassade eest ja Copterline terminali eest mööda, alustame kohe Linnahalli kõrvalt, sadamapoolsest otsast.

 Kingi see seiklus!

Hind

Matka hind on 35 Euri inimese kohta (hind sisaldab käibemaksu)

Hind sisaldab kajakivarustuse kasutamist, giide

Lisainfo

Grupid (8 ja enam osalejat) tellige matk endale sobival ajal Raimolt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. Tel. 56 864 634 

 

Väiksemad rühmad ja üksikud huvilised on teretulnud plaanilistel matkadel. Plaanilised matkad Tallinna lahel toimuvad 2018.a. 27. juunil, 25. juulil ja 22. augustil eesti keeles kell 18:00. 

Ürituse info

Kuupäev 27.06.2018, 18:00
Ürituse lõpp 27.06.2018, 21:00
Grupi suurus 16
Kohti järgi 16
Hind €35.00
Alguskoht
Tallinna lahe kajakimatk
Mere puiestee 20c, 10111 Tallinn, Eesti
Tallinna lahe kajakimatk
€35.00 16
Jaga seda üritust: