Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Millal te viimati oma kogu meeskonnaga üksteisele otsa vaatasite ning koos kvaliteetaega veetsite?

21.11.2023
meeskonnatöö olümpia

Aastalõpp läheneb ning kokkuvõtete aeg on käes. Seda on väga mõnus teha meeskonnakoolituse võtmes. Näiteks tehes koos läbi midagi mängulist õues ning hiljem arutades tubastes tingimustes, kuidas aasta on läinud, mida meeskond toob välja õnnestumistena ning mida oleme sellest kõigest õppinud.

Oleme nii paljude meeskondadega saanud arutleda selle üle, kui oluline on kasvõi aeg-ajalt päriselt kokku saada ning üksteisele otsa vaadata. Inimesed on tunnistanud, et nad tunnevad tegelikult sellest puudust. Ka uurimused kinnitavad, et ühise energia ülalhoidmiseks on oluline teatava regulaarsusega koos käia ning energiat aitavad hoida kindlasti ka töövälised tegevused, mida ühiselt ette võetakse. Mida rohkem me inimestena üksteist tajume ja tunneme, seda suurem võimalus on koostöö õnnestumiseks. 360 Kraadi koolitusformaat on välja töötatud koolitajate endi kogemuse baasil meeskondadega ning seetõttu võiks öelda et alati kindla peale minek. Oleme kokku pannud kombinatsiooni tubasest ja välitingimustes tegutsemisest. Seda saab läbi viia aastaringselt ning tuju on alati kõigile peale koolitust hea, olgu väljas suvi või talv. Värske õhk ja liikumine mõjutab meie heaoluhormoone ning pärast hubases soojas ruumis oma inimestega koos olles tekib eriti mõnus energia.

Uue formaadina soovitame praegusesse aega või uue aasta algusesse meeskonnakoolitust, kus tiim teeb läbi ühise meeskonnamängu, nt välitingimustes ja hiljem võtab kokku aasta jooksul toimunu. Räägitakse õnnestumistest, arutletakse ka altminekute üle ning seda eelkõige õpikohana – mida meeskond sellest õppis? Koolitaja roll on viia läbi meeskonnamäng ning vedada arutelu protsessi, kaasates oma teatud nippidega sellesse kõiki osalejaid. Kestus kas pool päeva või terve päev – sõltub, palju teemasid läbi arutada soovite.

Miks teha meeskonnakoolitust?

  • Koolitus tõstab meeskondlikku energiat ja toob teid üksteisele lähemale
  • Koolitus paneb koos mõtisklema läbitud teekonna peale ning leidma neid hetk, kust oli midagi õppida
  • Koolitus on parim kvaliteetaeg, mida koos meeskonnaga veeta – ühtlasi lõbus ja arengut toetav.

Koolitusele sobivad mängud:

Faks peakontorist

Suurendame käivet

No Easy Day

Näide suurepärasest koostööst Tele2 kollektiiviga:

Koolituse tellimiseks võta ühendust meie koolitaja Anneliga, kelle meiliaadress on anneli@360.ee ning koos leiame kindlasti midagi toimivat just teie meeskonnale!

Kohtumisteni!