Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Nipernaadi Rännak

12-700
Aastaringselt, väljas
2h
EST
nipernaadi

Nipernaadi rännak on eestiteemaline maastikuviktoriin meeskondadele.

Rännates ringi Nipernaadina tuleb ette mitmeid peatuspunkte, kus on tarvis esitatud küsimustele õigesti vastata. Selles mängus on lubatud ka väike luiskamine. Nipernaadi enda sõnul “ilus vale maksab rohkem kui karm tõde.”

Kuidas mäng käib?

Tegemist on tiimidevahelise võistlusega. Peatuspunktides esitatud küsimustele tuleb loominguliselt samas õigesti vastata. Meeskond, kellel õnnestub küsimustega konkurente segadusse ajada ja läbi väikese luiskamise valele teele suunata, teenib lisapunkte. Terve mängu jooksul on GPS kaardil näha teiste meeskondade liikumine.

Rännak võib olla rahulik jalutuskäik või kiire rapsimine. Selle strateegilise otsuse paneb mängu alguses paiga iga tiim ise. Võitmiseks tasub aega ja teekonda kavalasti planeerida. Mängu keskel on “Keskpäeva” aeg, kus piiratud aja jooksul saab topeltpunkte vastuste eest.

Mäng lõppeb lõbusa aruteluga, mille jooksul on meeskondadel hea oma strateegiaid lahti rääkida. Rahulikus tempos jalutatakse mängu jooksul 2-6 kilomeetrit.

Kuhu mäng sobib?

“Nipernaadi rännak” mängu sobib mängida erinevatel meeskondlikel üritustel – suve-, talve-, motivatsioonipäevad, osakondade õppepäevad või koolitused jne. Kuna tegemist on pigem meelelahutusliku mänguga, siis sobib tegevus pingelise töö- või koolituspäeva lõppu toredaks aktiviteediks.

© Nagu Nipernaadi Rännak mäng on Seiklusfirma 360 KRAADI  omalooming. Tiimis Linda, Urmas, Alar, sisutootja Markus Otsus.

Mängu hind

Kui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagi

Grupi suurus         Hind osaleja kohta
12 – 30 inimest           33 €
31 – 60 inimest           28 €
61 – 90 inimest           22 €
91 – 120 inimest         19 €
Üle 120 inimese         17 €

Hinnale lisandub käibemaks 20%
Veel suuremate gruppide korral küsi personaalset pakkumist. 

Osalejate muljed

Mariliis Hänilane
Mapri Ehitus tiimiga mängimas Nõmmel, kevad 2019
Kõik osalejad jäid väga rahule! Väga vahva oli ning kaasahaarav. Nii mõnigi sai poole mängu pealt aru, kuidas tegelikult oleks võinud mängu mängida. Nõmme spordikeskuse terviserajad on ka väga hea koht, kus antud mängu läbiviia.
Karin Kallisma
Softwerk OÜ tiimiga mängimas Luhtres, talv 2019
Väga tore oli! Meeldis, et saime peale seminari õues olla ja liigutada. Lisaks oli väga lahe, et mängus oli kaardiks tahvelarvuti, mille abil sai jälgida ka teiste liikumist.
Maibi Rikker
Kiili Lasteaed kollektiiviga mängimas, talv 2019
Meie Nipernaadi seiklus läks väga hästi ja kõigile väga-väga meeldis. Ülihea koostöö vorm! Tutvustan seda kindlasti ka teistele haridusasutustele.
Annika Kibus
Eesti Näituste AS tiim
Mäng meeldis ja kõigil oli vahva nagu ikka. :) Suureks plussiks toon korraldamise poolt pealt välja selle, et sai veel viimasel hetkel muutusi sisse viia, kui mitte öelda, et suisa viimasel sekundil. Üllatus oli ka teiepoolne auhindamine! Kiidan ja tänan omalt poolt!
Eveli Post
AS Postimees Grupp Vabaõhumuuseumis mängimas
Kirjutan, et Sind ja teie meeskonda tänada – tagasiside meie töötajatelt on olnud väga positiivne, töötajad on öelnud, et küsimused olid põnevad, meeldis, et mäng oli jõukohane erineva sportliku tasemega inimestele ning mäng andis võimaluse tutvuda muuseumi alaga. Samuti olid Toomas ja Andre väga vahvad, selgitasid mängu arusaadavalt, suhtlesid osalejatega ja kõik sujus väga hästi!