F1 autoehitus ja ralli

F1 on mastaapne lõbus teemamäng, mis sobib suvepäeva kogu kontseptsiooni tugitalaks ja läbivaks teemaks!

Tegemist on lõbusa, kuid eheda meeskonnatöö mänguga, kus jagub erinevaid rolle, planeerimist, ehitamist ja võistlust suurele hulgale. 


Mitte ainult meestele! Põnevust ja väljakutset jagub kõigile!

Üritus koosneb neljast osast:
VARUSOSA OKSJON - sissejuhatatav planeerimist eeldav osa, kus piiratud raha hulgaga tuleb oksjonilt osta erinevaid auto osi (rehvid, disaini elemendid, keredetailid jms). Meeskonnal tuleb kiirelt otsustada, millised detaile tiimile osta. Raha on ostudeks meie poolt. :) Hoogne oksjon vältab 15-30 minutit.

AUTODE DISAINIMINE JA EHITUS - oksjonilt ostetud (või stardikomplektiga saadud) materjalidest tuleb ehitada reeglitele vastav sõitev, juhitav ja stiilne vormel. Tiimidel tuleb ise valmistada kõik keredetailid ja ka ohutusvarustus. Ehitamisel aega lendab! See sisustab põnevalt 2-3 tundi.

AUTOSHOW - valmis autod pannaks välja hindamiseks, mis on põnev kõigile suvepäevalistele!

RALLI - on ürituse finaal! Murule, asfaldile või mujale märgitud rajal toimub ralli täpsete reeglite järgi, kus meeskonnal tuleb vahetada juhte, teha piiratud arv boksi peatusi jne. Tegemist on eelkõige tõelise meeskonnatöö ja taktikalise väljakutsega ja mitte nii kiire võidusõiduga. Boksipeatused ja võiduajamine on põnev vaatamine pealvaatajatele, nagu rallil ikka! 

Meie poolt on autode valmistamiseks kõik vajalikud vahendid: auto kered, rattad, detailid ehitusmaterjalid, tööriistad, disainielemendid, kleepsud, ehituse ala boks ja loomulikult, vormeli võitjale sobiv suur auhind.


Kestvus: 2-3 tundi
Osalejate arv: 20-100
Läbiviimise keeled: eesti, inglise, soome

F1 suvepäeva mäng F1 - suvepäeva lõbustused

Suvepäeva mängudSuvepäeva tegevused - F1 autoehitus ja ralli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osalejad arvavad

Elerin Urvak, WEG Eesti suvepäevad Kuke talus, suvi 2018

Siiani oleme saanud vaid positiivset tagasisidet. Tegemist oli piisavalt tempoka kuid samas piisavalt loomingulise ülesandega, kus kõik mängus osalejad said oma panuse anda. Väga vahva oli pealtvaatajana jälgida ka ralli osa. Raske oli ette ennustada võitjat.

Mikk Välja, Elering tiimiga mängimas Rabav puhkemajas, suvi 2018

F1 ralli sujus suurepäraselt ja oli üle ootsuste kaasahaarav. Osalejad jäid väga rahule ning pidasid üritust kordaläinuks. Tegevuse läbiviija oli mänguline ja sõbralik ning igati abivalmis. Tänud!

Urve Saar, Arco Vara tiimiga mängimas Varblas, suvi 2018

Kõik sujus kenasti ja emotsioonid on head. Võistlusindu ei suutnud isegi kuum ilm rikkuda. Arvan, et oli väga hea mõte lisada reklaamklippide tegemine… sai palju nalja! Tänusõnad Toomasele ja järgmiste kohtumisteni!

 

Korralduse tasu

Kui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagi

Grupi suurus         Hind osaleja kohta
20 - 40 inimest      24 €
41 - 80 inimest      18 €
81 - 100 inimest    14 €

Hinnale lisandub käibemaks 20%

Kui üritus toimub meie partner-majutusasutuses, on võimalik arveldada koos muude majutusteenustega. Anna meile sellest soovist teada kohe mängu tellides! 
Vaata kaardilt sobivat turismitalu.

Tellimine ja info

Helista Tiinale ja küsi lisainfot: 56632979 või saada kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Võta ühendust!

 

Saada päring siit:

tiinal@360.ee
Tel. 56632979