Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI
Telli seiklushuvilise parimad pakkumised ja saa ühelt e-poe ostult soodustust -15%   Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Unustamatud seiklusmatkad toimuvad siinsamas Eestis!

25.09.2020
seiklusmatkad_360kraadi_matk

Meie matkajuhid Meriliis Kotkas ja Taavi Puuorg käisid Äripäeva raadios rääkimas mis ägedaid seiklusmatkad on meil tulemas või saame tellimise peale valmis seada vastavalt kliendi soovidele. Eesti loodus on niivõrd mitmekesine, et meil kohalikel on avastamisrõõmu igal aastaajal. Seda nii maal kui veel.

Eestlastele väga meeldib värskes õhus viibida. Sageli aga napib ideid, kuidas aega matkarajal või sellest eemal põnevalt sisustada. Pakume unustamatuid loodusretkesid rabalaugastel uisutamisest tähevaatluseni välja. Pisemale ja suuremale matkahuvilisele on midagi pakkuda – räätsamatkad, fatbike jalgrattamatkad, süstamatkad, kanuumatkad ja uisumatkad.

Järgmine avalik matk on juba 26.09.2020 – Tähevaatlusretk Marimetsa rabas . Tasub osaleda, sest septembri tähistaevas on imeline. Hetkel saab teleskoobi abil tuvastada mitmeid planeete. Tule kohale!

Eriti lihtsaks teeb avalikele matkadele pääsu soetamine meie e-pood pood.360.ee 

Kuula saatesarja “Meeskonnatöö ja üritused” saadet, mis räägib just erinevatest matkadest.

“Meeskonnatöö ja üritused” saatesari on Äripäeva eetris kord kuus, iga kuu kolmandal teisipäeval kell 10.00 ning hiljem järelkuulatav Äripäeva keskkonnas. 

360 KRAADI meeskond on korraldanud loodusmatku ja seiklusmänge juba üle 17 aasta. Kogemuste baasil võime kinnitada, et hästi läbi mõeldud sisulised tegevused ja mängud peavad sündmuse eesmärgi ning olemusega sobima.

 

Sind võivad huvitada ka teised matkamisega seonduvad artiklid:

Eestlasi tabas sel suvel matkahullus: telgid ja matkaraamatud lähevad kaubaks nagu kuumad saiad

30 põhjust, miks tasub matkata!