Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI
Telli seiklushuvilise parimad pakkumised ja saa ühelt e-poe ostult soodustust -15%   Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Põgenemisruum

Mobiilne põgenemisruum

Mobiilne Põgenemisruum sõidab kohale teie üritusele! Exit roomi põnevus teile sobivas kohas!

Legendi järgi leiad sõpradega metsas uidates salapärase suvila. Avatud uks tekitab uudishimu ja nii avastad end märkamatult võõras suvilas. Kiire pilk sees viitab, et selle maja omanik tegeleb õudsete asjadega. Äkitselt uks sulgub ja tuled kustuvad.

Käsikaudu aknakatet kergitades saab majja pisut valgust. Kuid aknast välja vaadates näevad lõksus olijad, et maja omanik on just koju saabumas.

Hirmuäratavat majaomanikku nähes teavad seesolijad – tuleb põgeneda ja kiirelt! Ust avades selgub, et see on lukus … Õnneks ei astu majaomanik suvilasse, vaid asub lõpetamata töö kallale. Lõksus olijatel on pool tundi, et leida väljapääs ja põgeneda!

Algavad pingelised 30 minutit, et leida seosed keerukate vihjete vahel ja avada uks. Kogu tegevus peab toimuma vaikselt – majaomanik töötab siinsamas akna taga!

Kuhu põgenemisruum sobib ja kuidas toimub?

Põgenemisruum sobib kõige paremini kombineeritult seiklusmänguga või väiksemale üritusele põhitegevuseks. Eriti hästi sobib exit room kokku Discgolfiga või Rube Goldberg masinaehitusega. Siis käib mängimine vahetustega, kord oled põgenemisruumis, siis mängid golfi või ehitada masinaid.  Või suurele üritusele ühe atraktsioonina kogu päeva vältavaks tegevuseks. Korraga on majas 2-5 inimest. Põgenemiseks on aega 30 minutit. Lahendada tuleb erinevaid ülesandeid ja mõistatusi ja leida väljapääs ruumist!

Kus ja millal saab mängida?

Üle Eesti, igal pool! Seal, kus teie üritus toimub! Maja paigaldamiseks on vajalik ligipääs autoga ja vaba ruumi 8x3m ning elekter 100m läheduses. Hooaeg – suvi, sügis, kevad ja soojem talv.

Mis on Põgenemisruum, Room Escape, Exit Room, Adventure room?

Mobiilne põgenemisruum on maailmas populaarse mänguformaadi Escape Room edasiarendus. Põgenemisruumi eesmärk on leida ruumist väljapääs piiratud aja jooksul. “Suvila” on mobiilne exit room, millesse on virtuaalselt lisatud väliskeskkond.

Osalejad arvavad

Signe Müür, Kirderannik MTÜ tiimiga Vanaõue Puhkekeskuses suvi 2017
Taaskord ainult head sõnad! Põgenemisruum oli kõvem pähkel. Ja ikka taaskord läheb nii, et kõigepealt hakkab üks hirmus tuulamine ja alles siis nö “manuaali” lugemine.:) Väga tüüpiline. Kinnises ruumis sai kohe selgeks, kes on loogiline ja kes emotsionaalne inimene. Aga lõpp hea, kõik hea ! Kedagi metsa ei viidud ja tükkideks ei raiutud.

Mari Utkin, BrightSpark OÜ Tabasalus seiklemas, sügis 2016
Meile väga meeldis! Põgenemisruum on parajalt keeruline ja kindlasti lisab põnevust ajaline piirang. Soovitame kõigile tiimitunde ja adrenaliinitaseme tõstmiseks.

Piia Maaring, Jõesuu Turimitalus, sügis 2016
Kõik oli super, mäng meeldis väga. Et välja saada, naised vaidlesid värvide osas meestega. Mehed jäid peale, aga naistel oli õigus :-).{sliders Veel osalejate arvamusi|closed}

Kadri Raig, AllePal OÜ, Endla Talus, veebruar 2016

Tahtsin tänada vahvate mängude korraldamise eest! Meil oli väga tore, kuigi meil viimasel hetkel tekkisid veel mõned väljalangejad, tänu millele meeskonnad sutsu väiksemaks kahanesid – mängurõõmu see kuidagi ei vähendanud. Seega mina ootan arveid ja soovitan teid teistelegi! Ehk siis jäime väga rahule!

Hevelin Õispuu, Luhtre talus, november 2015

Aitäh! Kiidame põgenemisruumi! Elevust õhtusöögilauas jätkus pikaks ajaks!

Lauri Esko, Exit roomis, juunis 2015
Olin algul skeptiline liikuva põgenemiseruumi osas selle väiksuse pärast. Aga mäng oli äge ja loogiline! Olles käinud enamikes Eesti exit roomides võib öelda, et see on üks parim!

Mobiilne põgenemisruum Mobiilne exit ruum
Liikuv escape ruum Exit ruum üritustele


Korralduse tasu

kuni 5 tunniks 520€
kuni 8 tunniks 790€

Põgenemisruumi saab käigus hoida kuni 10 tundi, mlle käigus jõuab  mängida kuni 100 inimest. Kehtib kõikjal Eestis, asukohast sõltumata.

Hind sisaldab käibemaksu 20%

 

Saada päring!